999 rezultate për

interesant

Disa fakte interesante për njerëzit me sytë e gjelbër Më poshtë është e përpiluar lista e 9 fakteve për njerëzit që kanë ngjyrën e syve të gjelbër: 1) Vetëm 2% e njerëzve
Interesante, ja e fshehta e këtyre fotografive (FOTO LAJM) Ky është një koleksion i fotografive i shkrepur në një moment të përkryer, të cilat do ju venë në dileme Këto foto do
Fakte interesante! Ja 7 gjërat që bëjnë foshnjat në barkun e nënës Në mesin e shumë pyetjeve që bëjnë çiftet derisa gruaja është shtatzënë, është edhe ajo se “çfarë është duke bërë foshnj
Fakte interesante mbi papagajtë Grupet e papagajve janë të shumta por disa prej tyre përfshijnë ndër të tjerë papagajtë afrikanë dhe papagajtë e Amazon
Këta janë kufijtë më interesantë në botë (FOTO LAJM) Mjaft shtete kanë luftuar mes tyre për të përcaktuar kufijtë e sotëm. Në shumicën e rasteve kufijtë ndahen në një lu
Mourinho tregon detajin interesant nga largimi i tij nga Real Madridi Jose Mourinho ka folur për kohën e tij te Real Madridi. Portugezi kishte drejtuar për tre sezone mbretërit, nga viti
Historia interesante si ka lindur dashuria mes Enit dhe Gencit Ata janë diskutuar shumë këto kohë se janë në një lidhje por as njëri as tjetri nuk kanë reaguar publikisht për këtë gjë
Anija gjendet e braktisur në Trekëndëshin e Bermudës, brenda kishte një mesazh interesant Trekëndëshi i Bermudës, rebelimi apo edhe piratët, të gjitha këto teori besohet se kanë lidhje me zhdukjen e anijes Karo
Historia interesante e trajneri të ri të kombëtares, ja si i ka shpëtuar rrëzimit të aeroplanit Christian Panucci sot edhe zyrtarisht është prezantuar si trajner i Shqipërisë Trajneri i ri i Kombëtares shqiptare,
Kotzias, takim “interesant dhe serioz” me Nimetz për çështjen e emrit të Maqedonisë Kam pasur një takim shumë interesant dhe serioz me zotëri Niemetz, i cili para ca kohësh qëndroi në Shkup. Ai më inf
Google Maps sjell një opsion të ri shumë interesant Google Maps më në fund ka mundësuar një karakteristikë të re e cila momentalisht ndodh vetëm në Amerikë dhe Britani.
Dani Alves ka një mesazh shumë interesant për Guardiolan Dani Alves ka folur rreth mos-transferimit te Pep Guardiola. Braziliani tha që i vjen keq nëse Guardiola dhe Manchester
Shihni reagimin interesant të Merkelit ndërsa bisedon me Putinin (VIDEO) Në samitin e G20 liderët botërorë po diskutojnë për tema dhe cështje të ndryshme si tregtia, ndryshimet klimatike dhe kr
9 fakte interesante për Mbretëreshën Elizabeta II Një ditë përpara se Mbretëresha e Anglisë, Elizabeta II të festojë 90-vjetorin, Posta Mbretërore ka publikuar këtë foto
3 muaj pas lindjes së djalit, Cheryl shfaqet me një selfie interesante (FOTO LAJM) Cheryl ka mbushur 34 vjeç dhe ka vendosur ta shpërndajë këtë me fansat e saj me një selfie magjepsëse. Ish këngëtar
Snapchat ka një ndryshim të ri dhe shumë interesant Snapchat lancoi funksionin e saj me te ri ‘geofilters’. Përkatësisht jane filtera nepermjet te cileve ti mund te gjes
Gjumi i pazakonshëm i kinezëve (FOTO LAJM) Kinezët përshkruhen si punëtorë të mëdhenj, por dhe si gjumashë të rëndë. Megjithatë, e mira e tyre është se ata, mun
Rama i thur elozhe Nanos: Kapiten, bisedat tona janë interesante Kryeministri Edi Rama ka folur në “Tonight” të Ilva Tares në “Ora News” për takimet e tij me Fatos Nanon. Rama tha s
Ideja interesante e Shkëlzen Maliqit për krijimin e qeverisë Njohësi i proceseve politike në vend, Shkëlzen Maliqi, ka folur për situatën e krijuar politike pas zgjedhjeve të 11 qer
Gjimshiti drejt Seria A, merr dy oferta interesante Paraqitja e shkëlqyer me Avellino-n në Serie B, e ka shndërruar Berat Gjimshitin në një nga mbrojtësit më të kërkuar në