999 rezultate për

interesant

Më dërgo dhuratat dhe merr vëllanë tim! Mesazhi interesant i vogëlushes për Babagjyshin Për fundvit fëmijët dinë të tregohen shumë kreativ me kërkesat interesante që i bëjnë babagjyshit. E këndshme aq sa i
Biseda interesante e Albin Kurtit me avokaten e tij Një betejë interesante është zhvilluar në gjykatën e Prishtinës në diskutimin rreth masës së paraburgimit ndaj deputetit
Lexoni 10 histori interesante që nuk i dinit për Krishtlindjet (FOTO LAJM) Krishtlindja festohet në të gjithë botën nga besimtarët e krishterë, si dita e lindjes së Krishtit. Më poshtë janë 10 fa
200 dhoma hoteli dhe Mercedes i blinduar, detaje interesante nga vizita e Erdogan në Greqi Qysh në ajër” e kanë kapur mediet greke shkeljen e bërë nga dy avionë ushtarakë “F16” të flotës turke, të cilët kanë sho
France Football me një dhurat interesante për Ronaldon (FOTO LAJM) France Football ka përzgjedhur Cristiano Ronaldon si lojtarin më të mirë në botë për vitin 2017, duke ia dhuruar edhe To
Kuriozitete rreth sfidës Young Boy's - Skënderbeu, tepër interesante të gjitha Faqja zyrtare e UEFA-s ka sjell disa nga kuriozitetet e ekipit të Skënderbeut dhe atij të Young Boy's. Ekipe këto të cil
Zbuloni qytetet më interesante për të festuar në Europë (FOTO LAJM) Pamje mahnitëse na vijnë në prag të festave nga vendet e Europes. Disa të zbukuruara, disa të tjera me borë, kjo ësh
Disa fakte interesante që nuk i dinit për arinjtë polarë (FOTO LAJM) Arinjtë polar ose arinjtë e bardhë janë ndër kafshët më të bukura në planetin tonë. Por pavarësisht kësaj, ato janë
Disa kuriozitete interesante për njerëzit Tështitja – Sipas studiuesve, ne tështijmë me një shpejtësi 160km/h dhe kjo është arsyja se pse duhet të mbulojmë hundën
Gjendet arma që vrau Aulon Zekën, policia jep detaje interesante Është gjetur arma me të cilën dyshohet se është kryer krimi ndaj të miturit Aulon Zeka. Policia njofton se pas prej kohë
Eksperti: Visho Ajazi kishte lidhje me Olgën, agjenten e shërbimit sekret rus Gjergj Thanasi, një ekspert i çështjeve të sigurisë, i trajnuar nga agjenci italiane dhe angleze, bën përgjegjës ish-kre
Fotografi të pazakonta që duhet t'i shihni dy herë! (FOTO LAJM) Ne ju sjellim disa nga fotot më të bezdisshme por interesante që ju bëjnë t'i shihni dy herë dhe të mendoheni gjatë.
Thaçi zbulon detaje interesante të bisedës me Papën për njohjen e Kosovës "Njerëzit në Vatikan janë të familjarizuar me kauzën e Kosovës. Edhe vet Papa Francesku është i mishëruar me kauzën tonë
Momente interesante, kur kafshët ua prishin fotografitë (FOTO LAJM) Pothuajse të gjithë prej nesh kemi përjetuar momentin, kur shkrepet aparati dhe të ndodh diçka e pazakontë që na e prish
A do të ketë sukses rregulli unikal që po përdor Wolfsburg: Lani dhëmbët Ecuria e Wolfsburgut në këtë fillim sezoni nuk ka qenë pozitive me “ujqërit” që në 4 javët e fundit kanë regjistruar 4 b
Foto të pabesueshme, të paprekura nga fotoshopi (FOTO LAJM) Në tokë ekzistojnë vende të mrekullueshme që të "lenë pa frymë". Për fat të mirë, në sajë të përpjekjeve të fotografë
10 gjëra interesante që nuk dini për planetin tonë (FOTO LAJM) Ne mendojmë se dimë gjithçka rreth planetit tonë, por edhe mund të gabojmë. Shkencëtarët kanë zbuluar shumë për Unive
Brenda dasmës mbretërore serbe, mysafirët ndajnë pamje interesante nga ceremonia (FOTO LAJM) Princi Filipi dhe gruaja e tij Danica Marinkoviç lidhën kurorë në një ceremoni të shkëlqyer në Beograd të shtunën. Nd
10 fakte interesante rreth trupit të njeriut që zakonisht kalojnë pa u vënë re (FOTO LAJM) Një qenie njerëzore është një nga mrekullitë më të mëdha të natyrës. Pavarësisht nga fakti se organet tona janë duke
10 fotografi interesante që tregojnë se si kohët kanë ndryshuar (FOTO LAJM) Koha ndryshon, ne ndryshojmë, edhe mjedisi përreth po ashtu ndryshon. Këto kemi gjetur një album të fotografive të nd