999 rezultate për

interesant

Statistika interesante, ja çfarë ndodhi në Marok-Iran Në “Saint-Petersburg Stadium” po luhet ndeshja e Grupit B mes Marokut dhe Iranit. Kjo është ndeshja e tretë e Botëror
Historia interesante si ka lindur dashuria mes Enit dhe Gencit Ata janë diskutuar shumë këto kohë se janë në një lidhje por as njëri as tjetri nuk kanë reaguar publikisht për këtë gjë
Faktet më interesante për njerëzit me sytë e gjelbër Më poshtë është e përpiluar lista e 9 fakteve për njerëzit që kanë ngjyrën e syve të gjelbër: 1) Vetëm 2% e njerëzve
Zbuloni diçka interesante mbi karakterin tuaj vetëm nga duart Praktika e Leximit të Pëllëmbës së Dorës e ka origjinën e saj në Azinë Juglindore dhe ka qenë e përhapur në Indi, Kinë,
Majlinda Bregu bën shaka me Ornelën, i kthehet motra e tretë Prej disa kohësh atë nuk e shohim në ekranet shqiptare! Si një nga prezantueset e njohura dhe ndër më të dashurat për pu
8 fakte interesante që nuk i keni dëgjuar për Titon Sot, më 4 maj 2018, kanë kaluar 38 vjet që nga vdekja e presidentit jugosllav, Josip Broz Tito. Ai vdiq më 4 maj të viti
Shtëpia më e vjetër në Amerikë, kushti interesant që mund ta bëjë tuajën Shtëpia më e vjetër në SHBA e cila ka orendi të periudhës së Xhorxh Uashingtonit, është vënë në shitje për 2.9 milion do
Ancelotti i prerë: Kthehem kur të gjej një projekt interesant Teksa kanë kaluar rreth 7 muaj që kur u shkarkua nga Bayerni, Carlo Ancelotti duket se tashmë është i karikuar dhe i gat
7 fakte interesante që duhet të dini për llojin e gjakut Shumë njerëz nuk janë në dijeni se sa i rëndësishëm ka lloji i gjakut në jetën dhe shëndetin tuaj, prandaj këtu janë dis
Mësoni disa fakte interesante rreth grupit të gjakut Shumë njerëz nuk janë në dijeni se sa i rëndësishëm ka lloji i gjakut në jetën dhe shëndetin tuaj, prandaj këtu janë dis
Mësojini tani! 10 gjëra interesante që nuk i dinit për gjoksin Apo i dinit? Sido që t’i quani apo t’i keni gjinjtë tuaj me siguri do t’i kuptoni çdo rresht këtijn artikulli. A ju
Kur të panjohurit bëhen pjesa më interesante e fotove! (FOTO LAJM) Nganjëherë të panjohurit i bëjnë fotot tona shumë më interesante se sa ishte planifikuar fillimisht. Nuk na besoni?
Zëdhënësi i Shpendit përplaset në Facebook me Albulena Haxhiun Zyrtari për Komunikim në Komunën e Prishtinës, Adonis Tahiri ka bërë një debat interesant me deputeten e Vetëvendosjes,
10 faktet interesante të Uefa Champions League këtë edicion Pas pak në Nyon të Zvicrës hidhet shorti për të mësuar katër çiftet çerekfinale të Ligës së Kampionëve. Më poshtë ken
Njihuni me nofkat më interesante të ushtarëve së UÇK-së Kanë kaluar 18 vite që nga përfundimi i luftës në Kosovë. Gjatë luftës, shumë ushtarë dhe komandant të Ushtrisë Çlirimta
Grupi juaj i gjakut fsheh fakte interesante, ja për çfarë bëhet fjalë Grupi i gjakut mund të jetë një tregues i rëndësishëm për të kuptuar sa unikë jeni. Ka katër grupe gjaku: A, B, AB, O. S
9 gjëra interesante për të lindurit në mars Muaji i lindjes mund të përcaktojë karakteristika të një personi dhe të sjelljes së tij. Në këtë artikull do t’ju zbu
Më keq se një fëmijë, faktet shumë interesante për papagajtë Grupet e papagajve janë të shumta por disa prej tyre përfshijnë ndër të tjerë papagajtë afrikanë dhe papagajtë e Amazon
Dhurata interesante për ditën e të dashuruarve Nuk kanë mbetur edhe shumë ditë për të kërkuar dhuratën e përsosur për ditën e të dashurarve – Shën Valentinit. Nëse
Cilën rrugë do të ndiqje? Zbulo diçka interesante për jetën Ndiqni pasionin tuaj, rrini besnikë ndaj vetes. Mos ndiqni kurrë rrugën e tjetërkujt, por ndiqni pasionin tuaj, ëndrrat