999 rezultate për

interesant

Kërkesa interesante e vajzës që është e shtrirë në QKUK (FOTO LAJM) Një kërkesë e një 14-vjeçareje të shtrirë në QKUK po qarkullon në rrjetet sociale. Të gjithë janë prekur me kërkesën
Historia interesante e Luka Modric (FOTO LAJM) Konsiderohet një gjeni i mesfushës derisa shumë e quajnë “Luka me plot fat”. Biografia e Luka Modric është plot me fakte
Kurti del me një kërkesë interesante për Serbinë Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti, thotë se shpenzimet e Presidentit Hashim Thaçi duhet t’i paguajë qeveria serbe e jo
Mediat angleze tallen me Romelu Lukakun Fakte interesante flasim për sulmuesin e Manchester United, Romelu Lukaku. Bomberi belg ka “harruar” të shënojë për ekip
Fakte interesante për djalin e mitur të Donald Trump (FOTO LAJM) Derisa fëmijët e tij u bënë të njohur për publikun përgjatë viteve, Barron Trump mbetet i vetmi fëmijë i presidentit dhe
Horoskopi për sot, gaforret të përfitojnë nga fati Dashi-Nëse nuk jeni të sigurtë lidhur me disa projekte që duhet të ndërmerrni në këtë periudhë, mundohuni të kërkoni kës
Në zgjedhjet e Bosnjës, votuesit votuan për Ronaldon, Messin, Merkelin… Në çdo zgjedhje ka edhe vendime qesharake dhe interesante të votuesve, të cilët në fletët e tyre të votimit zakonisht sh
Nëse jeni një vajzë nevrike, shkenca ka zbuluar diçka interesante për ju Shumë njerëz besojnë se një nga rreziqet më të mëdha ndaj të cilit duhet të ruhen është një grua e zemëruar – dhe në dis
De Biasi me Kombëtare të re, mund të përballet me Kosovën Ish-trajneri i Shqipërisë, Gianni de Biasi raportohet se është në tratativa me përfaqësuesen e Armenisë për të marrë pos
Elita Rudi zbulon detajin interesant nga dasma me Gjikon (VIDEO) Lajmi për martesën e çiftit të njohur Elita Rudi dhe Gjiko po bën xhiron e rrjetit prej disa javësh. Pasi është zbul
Propozimi interesant i Dautit për veteranët, merr fund hetimi dhe shpëtojnë komandantët? Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Daut Haradinaj, ka reaguar lidhur me listën e veteranëve dhe ligjin për këta të fundit.
Propozimi interesant i Veselit, a do bjerë opozita në kurth? (DOKUMENT) Kryetari i Kuvendit të Kosovës Kadri Veseli ka dalë me disa propozime sot në mbledhjen e Kryesisë. Veseli ka thënë q
5 fakte interesante që askush nuk i di për gjarpërinjtë Gjarpërinjtë janë padyshim disa nga krijesat më interesante dhe që shkaktojnë kuriozitet tek njerëzit. Më poshte Albe
Rudina si adoleshtente, shihni si kërcen "Kiki do you love me" (VIDEO) "Kiki" është një ndër sfidat më interesante që pushtoi me shpejtësi botën. Sfida konsiston në kërcimin e famshëm të
Këto vende nuk pushtohen dot kurrë, i fundit është edhe më interesant Rusia, Shtetet e Bashkuara, Kina, India dhe Afganistani, janë listuar nga një portal amerikan i specializuar në çështje
7 kuriozitete interesante që shumë pak i dinë në botë Shpesh njerëzit takohen me kuriozitete të rralla që ndodhin nëpër Botë. Disa mbesin mister kurse disa të tjera shpjegohe
Gjarpri i madh del na uji dhe i mbështillet rreth këmbës, burri reagon ndryshe nga sa pritej (VIDEO) Kjo video e një shoqërie të pazakonshme të një gjarpri të madh dhe një plaku është gjëja më interesante që do ta shihni
10 gjëra interesante që nuk i dinit për gjoksin Sido që t’i quani apo t’i keni gjinjtë tuaj me siguri do t’i kuptoni çdo rresht këtijn artikulli. A jua merrte mendj
Bashkoni pëllëmbët dhe zbulojeni këtë detaj të vogël interesant Duart e një personi mund të tregojnë diçka interesante rreth asaj se si është ai në dashuri. Ato nuk gënjejnë dhe japin
Talenti kosovar xhunglon me top tenisi (VIDEO) Ai është njëri prej talenteve më të mirë sot jo vetëm në Kosovë por edhe në Europë. Pasi që shënoi dy gola kundër eki