999 rezultate për

interesant

Shërbim interesant për turistët, në Romë mund të punësoni dikë për Instagramin Gjatë gjithë kohës ne shohim postimet e mahnitshme, të kuruara në detaje që influencuesit e Instagramit bëjnë. Por, n
Zbuloni fakte interesante për vajzat Në Greqinë e lashtë femrat janë konsideruar si specie të ndryshme nga meshkujt, sepse trupi i tyre ishte shumë ndryshe.
Tuchel ka një kërkesë interesante për drejtuesit e PSG Përkundër shpenzimeve marramendëse të Paris Saint Germain viteve të fundit, trajneri Thomas Tuchel ka ende një kërkesë p
Studimi interesant, mësoni sa të virgjër ka në Shqipëri (FOTO LAJM) Shqipëria është përfshirë në një trajektore rënëse të shtesës natyrore të popullsisë për shkak të nivelit të lartë të em
Historia interesante, kjo bebe lindi dy ditë me vonesë për shkak të votimit në Kuvend Deputetja britanike, Tupi Siddiq ka lindur djalin e saj, një ditë pasi ajo shtyu operacionin cezarian për të votuar për
Njihuni me çiftin më interesant në botë, janë të pasur por lahen me urinën e tyre (FOTO LAJM) Një çift i të dashuruarve, të cilët kanë 30 vjet dallim në moshë mes vete, kanë hequr dorë nga shtëpia e tyre dhe shfryt
Shqiptari interesant në Kanada, ka piceri, shkruan romane dhe fëmijët e tij kanë shokë serbë Perparim Kapllani e hap picerinë e tij çdo mëngjes në orën 11 të mëngjesit, dhe e mbyll atë në mesnatë ose më vonë. Ai e
Mësoni sekretin që fsheh për ju numri të fund të kartës së identitetit Në dokumentin e identifikimit, që e njohim si letërnjoftimi, ka shumë të dhëna, nga fotografia, ditëlindja, e deri te da
10 fakte interesante për Jezusin në Islam (VIDEO) Festa e Krishtlindjeve respektohet edhe nga besimtarët e fesë Islame. Në këtë ditë ata urojnë dhe bëjnë vizita në sh
Dashuria e kësaj vajze me ujkun ka një histori interesante (VIDEO) Kur kjo vajzë pa një ujk të madh duke qëndruar vetëm në borë, ajo bëri atë që shumica prej nesh ndoshta nuk do të guxoni
Kërkesa interesante e vajzës që është e shtrirë në QKUK (FOTO LAJM) Një kërkesë e një 14-vjeçareje të shtrirë në QKUK po qarkullon në rrjetet sociale. Të gjithë janë prekur me kërkesën
Historia interesante e Luka Modric (FOTO LAJM) Konsiderohet një gjeni i mesfushës derisa shumë e quajnë “Luka me plot fat”. Biografia e Luka Modric është plot me fakte
Kurti del me një kërkesë interesante për Serbinë Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti, thotë se shpenzimet e Presidentit Hashim Thaçi duhet t’i paguajë qeveria serbe e jo
Mediat angleze tallen me Romelu Lukakun Fakte interesante flasim për sulmuesin e Manchester United, Romelu Lukaku. Bomberi belg ka “harruar” të shënojë për ekip
Fakte interesante për djalin e mitur të Donald Trump (FOTO LAJM) Derisa fëmijët e tij u bënë të njohur për publikun përgjatë viteve, Barron Trump mbetet i vetmi fëmijë i presidentit dhe
Horoskopi për sot, gaforret të përfitojnë nga fati Dashi-Nëse nuk jeni të sigurtë lidhur me disa projekte që duhet të ndërmerrni në këtë periudhë, mundohuni të kërkoni kës
Në zgjedhjet e Bosnjës, votuesit votuan për Ronaldon, Messin, Merkelin… Në çdo zgjedhje ka edhe vendime qesharake dhe interesante të votuesve, të cilët në fletët e tyre të votimit zakonisht sh
Nëse jeni një vajzë nevrike, shkenca ka zbuluar diçka interesante për ju Shumë njerëz besojnë se një nga rreziqet më të mëdha ndaj të cilit duhet të ruhen është një grua e zemëruar – dhe në dis
De Biasi me Kombëtare të re, mund të përballet me Kosovën Ish-trajneri i Shqipërisë, Gianni de Biasi raportohet se është në tratativa me përfaqësuesen e Armenisë për të marrë pos
Elita Rudi zbulon detajin interesant nga dasma me Gjikon (VIDEO) Lajmi për martesën e çiftit të njohur Elita Rudi dhe Gjiko po bën xhiron e rrjetit prej disa javësh. Pasi është zbul