E FUNDIT/ Turisti bie nga 10 metra lartësi, dërgohet në gjëndje të rëndë në spital
999 rezultate për

interesant

"Luajti dhe shënoi pas vdekjes së nënës", njihuni me 10 faktet interesante të ish-bomberit të Përtizanit Goli në kualifikueset e Kupës së Afrikës e ka kthyer Caleb Ekuban në njeriun e momentit në futbollit botëror. Ish-su
Si vuan çdo shenjë e Horoskopit për dashurinë, fakte interesante nga yjet Si vuajnë shenjat zodiakale për dashuri? Çfarë e lëndon secilin prej nesh kur bëhet fjalë për dashuri? Cila është thembr
CIA hap llogari në Instagram, publikon fotografinë e parë interesante (FOTO LAJM) Të enjten, CIA, zyrtarisht ka hapur llogari në Instagram. Ky veprim vjen pasi që në fillim të këtij muaji Agjencia Qendr
Nuk janë legjenda por njerëz të vërtetë (FOTO LAJM) Në galeri keni 7 histori reale, interesante dhe njëkohësisht të frikshme. E megjithatë shumë prej tyre kanë jetuar vi
Fotografitë që kanë bërë bujë në rrjetet sociale, momente të sikletshme (FOTO LAJM) Këto janë vetëm disa ndër fotot e shpërndara në rrjetet sociale, që janë me të vërtetë interesante. Tashmë rrjetet so
Mësoni sekretin që fsheh për ju numri të fund të kartës së identitetit Në dokumentin e identifikimit, që e njohim si letërnjoftimi, ka shumë të dhëna, nga fotografia, ditëlindja, e deri te da
Historia interesante si kjo grua fitoi 1 milonë dollarë Një grua e Karolinës së Veriut është për 1 milion dollarë më e pasur, falë nënës së saj të vjetër. Lourell Leak thotë
Fakte interesante, pse Armstrong dërgoi një dru në Hënë Më poshtë janë disa fakte interesante, që ndoshta nuk i keni ditur më parë. Neil Armstrong, njeriu i parë që zbriti n
Reagon Ancelotti pas shortit: Sfidë e vështirë kundër Arsenalit, por interesante për tifozët dhe klubin Napoli nuk pati fat në shortin e çerekfinaleve të "Europa League". Për të kaltrit shortit rezervoi një sfidë mjaft të vë
Ronela Hajati nuk dallon nga kukullat (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Ronela Hajati kohët e fundit është duke postuar mjaft fotografi tërheqëse dhe interesante, ashtu s
Zbulimi interesant, platforma e dialogut nuk i kërkon njohjen Serbisë Kosova shprehet jo mjaftueshëm insistuese për njohjen e integritetit territorial nga Serbia, është gjetja e një eksperti
Duket si vrimë por brenda saj është një shtëpi interesante (FOTO LAJM) Nganjëherë, të bësh gjëra kreative edhe vështirësitë më të mëdha nuk mund të ndalin. Kjo është ajo çfarë ka bërë Dan
Duke udhëtuar me Arbanën që në 2016, fiksimi i partnerit të ri të moderatores (FOTO LAJM) Arbana Osmani është duke përjetuar një histori dashurie me regjisorin e emisionit "Dua Të Të Bëj Të Lumtur", Eduart Gris
Sfida interesante, ky djalë është në profil apo përballë? (FOTO LAJM) Të gjithë njerëzit kanë zakonet e tyre: disa kafshojnë thonjtë kur janë të stresuar, disa janë gjithmonë vonë. Mirëpo, t
Ju kujtohen? Çiftet më të dashura të filmave shqiptarë (FOTO LAJM) Përtej propagandës dhe indoktrinimit të popullsisë, filmat gjatë regjimit komunist përmbanin edhe copëza interesante nga
Historia interesante, fiton 10 milionë euro në llotari por i harxhon të gjitha (FOTO LAJM) Kur Michael Carroll organizonte një festë, fqinjët sigurisht e merrnin vesh këtë – aty do të vinin gra të zhveshura që m
Një kopje e frikshme e "Skënderbeut", Elisa nuk i lë gjë shefit (VIDEO) Elisa Spiropali ka zgjedhur të komunikojë duke përdorur shumë gjestikulacionet. Posti i ministres e ka bërë atë më a
“NIKE” ka një kërkesë interesante te Barcelona për de Jong (FOTO LAJM) Marka e njohur botërore “NIKE” ka një kërkesë të çuditshme te Barcelona për Frenkie de Jong. Lojtari ka arritur marrë
Nënshkroi me Barcelonën, de Jong tregon një detaj interesant me shokët e tij të rinj Barcelona ishte skuadrat që arriti ta marrë nënshkrimin e lojtarit të ri holandez, Frenkie de Jong. Mesfushori premtu
Kjo grua ka gjetur një metodë interesante për të paguar kredinë Michelle Smith është një 33-vjeçare nga Londra, e cila ka gjetur një mënyrë mjaft origjinale për të shlyer borxhet, që k