999 rezultate për

intensive

Negociatat intensive në maxhorancë, Vasili del nga zyra e Metës dhe shkon tek Rama Gjatë ditës së sotme po vërehen lëvizje të shumta mes aktorëve të rendësishëm të maxhorancës. Fill pas takimit mes Ramës
Zbulohet i dashuri laçian i Aurela Hoxhës (FOTO LAJM) Që prej ndarjes nga bashkëshorti, me të cilin pati një martesë më shumë se 10-vjeçare, kurioziteti për jetën e re të Aur
Sadiku tregon pamjet e terapisë intensive që po zhvillon (VIDEO) Armando Sadiku është dëmtuar para disa javësh në kampionatin zviceran. Gjithsesi ai rezultoi ndryshe kur ai iu bashkua k
Luiza Gega probleme fizike para garës Luiza Gega në prag të garës së saj në 300 metra me pengesa, që synon të kualifikohet në finale nuk ka lajme të mirë. Atl
Ja përse shërben vrapimi Prej kohësh është dëshmuar se ka një lidhje të fortë midis ushtrimeve fizike dhe inteligjencës. Në dy dekadat e fundit,
Kuçi: Për Demarkacionin, do të ketë takime intensive të spektrit politik Zëvendëskryeministri i Kosovës, Hajredin Kuçi ka thënë se brenda këtyre ditëve do të ketë takime intensive të spektrit p
Zbulohet arsyeja e suksesit të Atletico Madrid (VIDEO) Vitet e fundit nën drejtimin e Diego Simeones, Atletico Madrid ka formuar një skuadër kompetitive duke rivalizuar jo vet
Ushtrimet intensive rekomandohen edhe për të sëmurët e zemrës Mjekët shpesh u rekomandojnë ushtrime të moderuara personave që të shërohen nga sulmi në zemër ose ndërhyrja kirurgjike
Lumi Vjosa kërcënon Vlorën (FOTO LAJM) Fshatrat komunës Novoselë që përshkohen nga lumit Vjosë vijojnë të jenë të rrezikuara nga përmbytjet nëse rajoni përfsh
Alexis Sanchez si Bruce Lee, stërvitje intensive (FOTO LAJM) Alexis Sanchez është një punëtor i madh si futbollist. Ai njihet për përgatitjet e mëdha fizike që ka të cilat shihen ed
Tuna nuk ndalet, stërvitje intensive për linjat (FOTO LAJM) Tuna prej kohësh stërvitet fort për të pasur trupin e dëshiruar. Ajo ka lënë pa fjalë ndjekësit e saj në Instagram, teks
Rama: Kandidati për Tiranën javën e ardhshme Në përfundim të takimeve me deputetët e qarqeve, ku kanë diskutuar dhe përcaktuar disa prej kandidaturave për Bashkitë e
Wilshere në stërvitje intensive pas fotove me cigare (FOTO LAJM) Pas kritikave të shumta të ardhura pas publikimit të fotos ku shihej duke tymosur, Jack Wilshere ka nisur një stërvitje
Stërvitje intensive, Suarez do "El Classico"-n Luis Suarez bëhet gati për të debutuar me Barcelonën në një takim ëndrrash, pikërisht në "El Classico"-n e parë të sezon
Guardiola: Deri në dhjetor na presin kohë të vështira Hamburgu bën me dhimbje koke Pep Guardiolën. Trajneri i Bayern Munchen "qan" shanset e humbura dhe dy pikët në këtë tran
Majlinda e Nora, përgatitje intensive për Botërorin Majlinda Kelmendi dhe Nora Gjakova po përgatiten në Koln të Gjermanisë për Kampionatin Botëror që mbahet me 25-31 gusht
Stërvitje intensive, ja çfarë duhet të hani (FOTO LAJM) Ndërsa sezoni veror ka startuar dhe dëshirojmë të jemi gjithmonë në formë, shpesh ne nuk ushqehemi siç duhet. Specialist
Punësimi i Salustros në Beograd dëmton kredibilitetin e EULEX-it Ish-prokurori i EULEX-it, Maurizio Salustro, është punësuar në Prokurorinë për Krime Lufte të Serbisë. Angazhimi i tij p
Shkon në 11 numri i pacientëve që humbën jetën nga gripi Në Maqedoni sot u regjistrua viktima e 11 nga virusi i grupit sezonal. pacientja që humbi jetën nga gripi është një grua
Venizelos ka programuar takime intensive sot në Shkup Ministri i Punëve të jashtme të Greqisë Evangelos Venizelos ka nisur sot në Shkup agjendën e takimeve nën masa të forta