999 rezultate për

instagram

Për Lukakun nuk ka festa, kështu stërvitet ylli i Interit (VIDEO) Romelu Lukaku po përjeton një rilindje të vërtetë tek Interi, teksa është kthyer në liderin e zikaltërve, me belgun që n
Po i "çmend" të gjithë me format e saj, njihuni më të dashurën e Correas (FOTO LAJM) Desire Cordero, është e dashura e yllit të Lazios Joaquin Correa. Ajo është me profesion modele teksa disponon forma
Avion privat e makina luksoze, "fëmijët e pasur" zbulojnë shpenzimet marramendëse për festat (FOTO LAJM) Fëmijët e pasur të "Instagram"-it ka bërë shpenzime marramendëse në këtë sezon festash. Nga pozat në avion privat der
"Dhe vendin dhe Albin!" Klaudia Pepa "sulmon" publikisht Alba Hoxhën (FOTO LAJM) Vendi i dytë i Elvana Gjatës në Festivalin e RTSH-së ka ngjallur komente të shumta në Instagram. Një pjesë e publikut
Lindin armiqësi të reja? Arilena “sherr” me Elvana Gjatën dhe Alketa Vejsiun Arilena Ara u shpall fituese e festivalit të 58-të të Këngës në RTSH. Elvana Gjata në profilin zyrtar ka heshtur, pas
Njihuni me Mikelën, nuk është qenie njerëzore dhe fiton miliona në Instagram (FOTO LAJM) Si shumë të tjerë në rrjetet shoqërore, “Lil Miquela” poston foto me rroba të stilistëve të famshëm, të shoqëruara nga t
U kapën mat! Stine rikthehet me ish-bashkëshorten? (FOTO LAJM) Rreth një vit më parë, Stine bëri një deklaratë në Instagram, duke lajmëruar fansat se tashmë ishte ndarë nga partnerja
Këngëtari tregon si e hoqi Kejsi Tola nga Instagrami: U soll si 15 vjeçare (VIDEO) Lorenc Hasrama ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin “Glamour Zone”. Në intervistë ai foli për bashkëpunimin me Olsi
Jo më titra fyese në Instagram, "ju kap" inteligjenca artificiale Instagram do t’i dërgojë njoftime paralajmëruese përdoruesve të tij kur shënimet e tyre në një fotografi ose video mund
Kjo është shqiptarja e vetme që Cristiano Ronaldo e ndjek në Instagram (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo është aktiv në rrjete sociale. Cristiano Ronaldo padyshim se është emër shumë i dashur dhe ndiqet n
Jemi mësuar ta shohim gjithmonë të kuruar, si duket Rina pa makeup (FOTO LAJM) Shumë e ndjekur në Instagram Rina Balaj, ndan shpesh me fansat foto dhe video të saj ku shfaqet super seksi dhe merr qin
Para jush, 10 personazhet VIP më të ndjekur këtë vit në Instagram! Sot, Instagram-i nuk është më vetëm një rrjet fotografik social, por është kthyer një mënyrë jetese. Dhe, si të gjith
Në xhirimet e klipit të ri, Manjola Nallbanit i "sulen" patat dhe video është epike (VIDEO) Manjola Nallbani ka ndarë me ndjekësit në "Instagram" një nga videot më ‘funny’ që mund të keni parë deri tani. Këngë
Profili me cool i momentit në Instagram është ai i "djalit me pankartë" (FOTO LAJM) Në këtë botë ka shumë gjëra të gabuara, disa prej tyre janë serioze dhe disa jo. Pjesa më e madhe e njerëzve i kalojnë
"I urove mamin që të kthehesh me Stresin?", Keisi i përgjigjet akuzave (FOTO LAJM) Megjithëse prej disa muajsh reperi Stresi dhe partnerja e tij Keisi janë ndarë, duket se kjo e fundit ruan relata të mir
Instagram me rregulla të reja Instagram do të kërkojë nga anëtarët e saj të rinj të regjistrojnë datën e lindjes, pasi planifikon të prezantojë më shu
Theu rekorde shikueshmërie, rikthehet seriali "La Casa De Papel" Seriali spanjoll "La Casa de Papel" (Money Heist) i cili theu rekorde shikueshmëri në tre sezonet e tij, vjen sërish më
Modelja e Instagramit tregon paratë që fiton nga sheikët (FOTO LAJM) Një modele instagrami nga Brazili, Natalia Graibotto, thotë se ajo fiton më shumë se 300 mijë euro në vit vetëm falë fot
Në një lidhje me bashkëpunëtorin e saj? Rina Balaj ngre dyshime (FOTO LAJM) Pas rikthimit në rrjetet social, Rina duket se ka vendosur të mos fshehë më jetën personale. Pak më parë ajo ka publi
Këtë mace e pëlqenin mijëra njerëz, por ky ishte fati i saj (FOTO LAJM) Një mace e vogël, me sy të rrumbullakët dhe me një gjuhë jashtë ishte e njohur në botën online. Macja kishte më shumë