999 rezultate për

instagram

U lidh me stilistin e njohur, modelja "zapton" Instagramin me pozat joshëse (FOTO LAJM) Që kur u lidh me stilistin e njohur stilistin e famshëm gjerman Philip Plein, modelja Justyna Gradek po korr një sukses
Fansja e zjarrtë e Milan bën me dhimbje koke gjithë "Instagramin" (FOTO LAJM) Shpeshherë më shumë sesa futbollistët namin në rrjete sociale e bëjnë fanset e tyre të zjarrta. Këtë herë ka qenë Car
U shanë në "Instagram", plas sherri në një bilardo në Tiranë (VIDEO) Një konflikt fizik ka ndodhur ditën e sotme në zonën e Astirit, në Tiranë. Sipas një video të mbërritur në redaksi,
Modelja e Playboy nis palestrën, por kush e ka mendjen aty (FOTO LAJM) Modelet e Playboy e kanë marrë prej kohësh fronin në Instagram. Lindsey Pelas ka nisur palestrën dhe ka treguar rezu
Sfidat për një foto perfekte Instagram-i Një modele ka publikuar fotografi qesharake të cilat ofrojnë një pamje të prapaskenave të nevojshme për realizimin e fot
Si po e shkatërron Instagrami fshatin austriak që frymëzoi "Frozen" (FOTO LAJM) Hallstatt, fshati përrallor i liqeneve i zhytur nën malet Salzkammergut në Austri është aq tërheqës sa që kryetari i kët
Ndryshimi i fundit i Instagram-it: Ç'do të ndodhë me mesazhet në "DM"? Një nga avantazhet e rrjeteve sociale lidhet me mundësinë që na japin për t'u aksesuar si nga kompjuteri ashtu dhe nga c
Do të prezantojë këtë vit Sanremo-n, si e uroi i vëllai publikisht Alketa Vejsiun (FOTO LAJM) Moderatorja Alketa Vejsiu lajmëroi vetëm disa orë më parë në llogarinë e saj në Instagram se ëndrra e saj është bërë rea
Ibra e vazhdon show-un edhe në Instagram (FOTO LAJM) Zlatan Ibrahimovic shënoi në toren e Milanit të tij 0-2 ndaj Cagliarit, me suedezin që u rikthye pas më shumë se 2000 di
ZYRTARE/ Reina konfirmon kalimin te klubi i Premierligës Portieri i Milanit, Pepe Reina e ka konfirmuar transferin e tij në Aston Villa nëpërmes rrjeteve sociale. “Shihemi në ko
I hodhi benzinë zjarrit! Noizy thumbon Stresin (FOTO LAJM) Menduam se “lufta” mes dy reperëve, Noizy dhe Stresi, kishte përfunduar dhe marrëdhëniet e dy djemve ishin qetësuar, mir
Ledri Vula fshin edhe foton e fundit në Instagram, për këtë shprehje të fuqishme (VIDEO) Këtë vit të ri, reperi Ledri Vula i shqetësoi fansat pasi vendosi të fshijë të gjitha fotot dhe videot e publikuara përg
Fotoja e Instagramit që e shtyu Harry dhe Meghan të largohen nga familja mbretërore (FOTO LAJM) Një foto e Mbretëreshës dhe tre monarkëve të ardhshëm e ka mërzitur Princin Harry dhe Meghan Markle dhe ndikoi në marrje
Fotot mahnitëse të shumë viteve më parë që do ju frymzojnë për pozat në "Instagram" (FOTO LAJM) Rikthimi në fotot e vjetra është argëtuese për dy arsye: është emocionuese të shikosh stilin e jetës së njerëzve të shum
Më tërheqëse se diva e Instagramit, bukuroshja bën namin me pozat (FOTO LAJM) Modelja Katya Elise Henry po i çmend të gjithë në Instagram me fotot dhe videot provokuese që publikon. Linjat e saj
Me akne dhe pa grim, Rihanna surprizon me selfie-n e parë të 2020-ës! (FOTO LAJM) Tepër aktive në Instagram, këngëtarja me famë botërore, Rihanna, vendos të na heqë herë pas here trurin me pozat bombast
Si po e shkatërron Instagrami fshatin austriak që frymëzoi "Frozen" (FOTO LAJM) Hallstatt, fshati përrallor i liqeneve i zhytur nën malet Salzkammergut në Austri është aq tërheqës sa që kryetari i kët
U diskutua pafund ngacmimi i yllit të Realit, Tayna tregon mesazhet (FOTO LAJM) Futbollisti i Real Madritit Vinicius Jr ka qenë së fundmi në vëmendje për shkak të komenteve e mesazheve që i dërgonte r
"Mbretëresha e Instagramit", Kylie Jenner lë në hije Kim Kardashian (FOTO LAJM) Së fundi ajo eklipsoi 155 milionë ndjekësit e motrës së madhe Kim Kardashian, duke shkuar në 156 milionë ndjekës në Inst
Më tërheqëse se diva e Instagramit, bukuroshja bën namin me pozat (FOTO LAJM) Modelja Katya Elise Henry po i çmend të gjithë në Instagram me fotot dhe videot provokuese që publikon. Linjat e saj