999 rezultate për

instagram

Mall për të atin, vajza e Xhevdet Ferrit bën dedikimin prekës (FOTO LAJM) 16 janari ishte një ditë zie jo vetëm për familjne Feri por për të gjithë shqiptarët. Në këtë datë aktori i dashur pë
Një mami joshëse si Elita Rudi, moderatorja "pushton" Instagramin me fotot pikante (FOTO LAJM) Para afër një viti Elita Rudi u bë nënë dhe solli në jetë djalin që i lanë emrin mjaftë të veçantë, Zëri. Moderatorja
Ronaldo i paarritshëm brenda dhe jasht fushës, kap shifër rekord në 'Instagram' (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo është një nga sportistët më të sukseshëm, brenda dhe jashtë fushës. 34-vjeçari është bërë njeriu i
I bashkoi hiti, Mozzik lë komentin epik në Instagramin e Taynës (FOTO LAJM) "Edhe ti" e Tayna dhe Mozzik rezultoi me të vërtet një hit siç kishte paralajmëruar dyshja. Gjithashtu hiti është bër
"Ishe në krahët e një burri", Kejvina nuk ngurron t'i përgjigjet ndjekësit (FOTO LAJM) Pasi ka mbyllur angazhimet në Shqipëri, Kejvina është rikthyer fuqishëm profesionit të saj si modele në SHBA. Disa pr
Janë "helmuar" të gjithë, ju prezantojmë me sfidën më të re në "Instagram" (FOTO LAJM) "Kiki, do you love me", "10 yeras challenge" dhe tani është rrdha e një sfide të re që po përhapet me shpejtësi. Këng
Totti hyn në "sherr" me tifozët e Romës pas këtij "like" në Instagram (FOTO LAJM) Francesco Totti ka shkaktuar një tjetër "problem" në Instagram. Pas pëlqimit të një postimi nga një tifoz i cili bënt
Ndarja nga milioneri VIP, modelja bën namin në Instagram (FOTO LAJM) Që kur u nda me stilistin e njohur stilistin e famshëm gjerman Philip Plein, modelja Justyna Gradek po korr një sukses t
"Nuk bëj asgjë në jetë e paguhem mijëra euro", ylli i rrjeteve sociale rrëfen si është jeta e saj (FOTO LAJM) Rrjetet sociale janë kthyer në një mënyrë jetese për shumë persona, që papritur “gdhihen” në personazhe publikë, duke mo
Hileja më e përdorur në Instagram, modelja e njohur e tregon për të gjithë ne Një blogere palestre ka ekspozuar mashtrimin e këndit të përdorur nga yjet e Instagram-it për të nxjerrë më në pah asete
U desh që Jennifer Aniston të hapte Instagram , që t’i shihnit shtëpinë (FOTO LAJM) Ka tre muaj që Jennifer Aniston ka një profil në Instagram dhe aty publikon momente nga jeta e saj e përditshme, nuk kan
U njohën në rrjetet sociale dhe u takuan, vajza e akuzon për përdhunim të riun Policia e Durrësit ka arrestuar një djalë 18-vjeçar, i denoncuar nga një vajzë se e ka përdhunuar. Sipas informacione
"Mu duk njeri tjetër nga ajo në Instagram", çfarë dëshmuan të rinjtë në polici Policia e Durrësit arrestoi dje një 18 vjeçar pasi u denoncua nga një e mitur për kryerje të marrëdhënieve seksuale me d
Valentina Vignali i vë flakën Instagramit, kësaj here gati të zhvishet (FOTO LAJM) Basketbollistja italiane, Valentina vigali shpesh turbullon rrjetet sociale me fotot mjaf provokuese, shkruan Albeu.com.
U njohën në Instagram, çfarë ndodhi me 16 vjeçaren ditën e djeshme në Durrës Ditën e sotme u raportua se një vajzë e mitur është kapur me forcë nga një 18 vjeçar në Durrës, i cili dyshohej ta kisht
Modelja i sfidon të gjithë me format perfekte (FOTO LAJM) Modelja Katya Elise Henry po i çmend të gjithë në Instagram me fotot dhe videot provokuese që publikon. Linjat e saj
Fansja e zjarrtë e Milan sërish në aksion, bën me dhimbje koke gjithë "Instagramin" (FOTO LAJM) Shpeshherë më shumë sesa futbollistët namin në rrjete sociale e bëjnë fanset e tyre të zjarrta. Këtë herë ka qenë Car
Messi argëtohet me Thiagon dhe Mateon në "Instagram" (VIDEO) Çfarë personazhi i Disney-t është Messi? Reagimi i djalit të tij i thotë të gjitha. Leo ka publikuar këtë video me Th
Bota shkruan për "fëmijët e pasur të Instagram", mes tyre edhe shqiptarë (FOTO LAJM) Edhe pse për një pjesë të madhe muaji janar njihet si një muaj i "zymtë" për fëmijët e pasur të Instagramit nuk ndodh kj
U lidh me stilistin e njohur, modelja "zapton" Instagramin me pozat joshëse (FOTO LAJM) Që kur u lidh me stilistin e njohur stilistin e famshëm gjerman Philip Plein, modelja Justyna Gradek po korr një sukses