999 rezultate për

instagram

"Deri këtu arrita", Ermal Mamaqi rruan kokën live në Instagram (VIDEO) Ermal Mamaqi ka publikuar së fundmi një video në profilin e tij të instagramit, në të cilën flet për komentet që njerëzi
Nuk i tremben koronavirusit, fëmijët e pasur me maska qindra euroshe (FOTO LAJM) Në këto ditë të vështira për të gjithë botën, ku COVID-19 po "izolon" çdo ditë me mijëra njerëz, duket se më pak të shqe
Tifozja e ruse e Chelsea kërkon shoqëri për të kaluar karantinën (FOTO LAJM) Ajo quhet Maria Liman, është modele ruse, tifoze e zjarrtë e Chelseat të Londrës dhe u bë e famshme gjatë Kampionatit Bo
Për një arsye madhore, Prince Harry dhe Meghan Markle heqin dorë nga Instagrami Princi Harry dhe Meghan Markle nuk do ta përdorin më llogarinë e tyre @sussexroyal në Instagram. Të hënën, çifti bëri po
E krahasoi me një karting, Benzema me shaka: Po thoja të vërtetën Karim Benzema tha se ai "thjesht tha të vërtetën" për bashkëkombësin francez Olivier Giroud. Sulmuesi i Real Madridit
Instagrami i bëri "gropën", Demi Lovato zbulon padashje të dashurin në një video live (VIDEO) People punon fort, por njerëzit në Instagram punojnë më fort. Prej pak kohësh, Demi Lovato përflitet se është në një rom
"Me buzët që lëpin qenin do puthësh burrin", Klaudia Pepa lë pa fjalë ndjekësin (FOTO LAJM) Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”. Madje këto ditë që është
Falë opsionit të ri të Instagram-it, periudha e izolimit mund të kalohet më lehtë Në këto ditë të pazakonta izolimi, kur ndoshta ju ka marrë malli që të shihni dhe të flisni me të afërmit e miqtë tuaj,
Covid-19 i mori mikun më të mirë, stilisti përlot me mesazhin e tij (VIDEO) Geoffrey Mac ka ndarë një lajm shumë të hidhur me ndjekësit e tij në Instagram. Fituesi i ‘Project RunaWway’ ka tregu
Pas telefonatës famëkeqe, Kim Kardashian "masakrohet" nga fansat Pas telefonatës famëkeqe, të publikuar dje në Ditën Kombëtare të Minjve në SHBA, e cila i dha një tjetër kthesë konflikt
U "zhduk" krejt papritur, çfarë po ndodh me Ledion Liçon? (FOTO LAJM) Prej gati dy vitesh, moderatori i njohur Ledion Liço është larguar nga ekrani dhe ka shijuar larg syrit të mediave jetën
Messi dhuron spektakël me letër higjenike (VIDEO) Edhe Lionel Messi i është përgjigjur sfidës të qujtur "Qëndro në shtëpi". Në një video të publikuar në Instagram, sh
Për herë të parë, Beatrix pozon topless dhe rrjeti nuk po përmbahet (FOTO LAJM) Për të hequr pak vëmendjen nga virusi vdekjeprurës, hidhini një sy pozave topless të këngëtares Beatrix Ramosaj. Ajo
"Zhduket" Getinjo: Për disa arsye personale (FOTO LAJM) Getinjo duket se nuk po gjen qetësi dhe pasi u rikthye në muzikë ai ka vendosur të marrë një vendim tjetër. Së fund
"Ç'paskeni qenë", si asnjëherë Luana i kthehet ndjekësit në fotot joshëse (FOTO LAJM) Luana Vjollca ka publikuar së fundmi në llogarinë e saj në Instagram disa foto nga seti më i fundit fotografik, ku shfaq
Plot 9 milion ndjekës në Instagram, modelja e Playboy nuk ndalet me pozat joshëse (FOTO LAJM) Modelet e Playboy e kanë marrë prej kohësh fronin në Instagram. Lindsey Pelas ka nisur palestrën dhe ka treguar rezul
Tifozja e Realit "tërbon" Instagramin, publikon foto provokuse (FOTO LAJM) Modelja Marta Lopez Alamo është një nga tifozet më të zjarrta të Real Madridit. Bukuroshja spanjolle gjithashtu nuk m
Ngordh qeni më i famshëm i Instagramit, kishte pas vetes gati 2 milion ndjekës (FOTO LAJM) Marnie, qeni më i famshëm në Instagram ka ngordhur në moshën 18 vjeçare, duke i lënë 1.8 milion ndjekës në Instagram me
Modelja e Playboy nis palestrën, por kush e ka mendjen aty (FOTO LAJM) Modelet e Playboy e kanë marrë prej kohësh fronin në Instagram. Lindsey Pelas ka nisur palestrën dhe ka treguar rezu
Diletta Leotta shfrytëzon ndalesën e Serisë A, arratiset në male (FOTO LAJM) Prezantuesja e "Dazn" po pushon në male, dhe si gjithmonë ajo ndau disa fotografi me ndjekësit e saj të shumtë në Instag