999 rezultate për

instagram

Çfarë do të ndodhë me profilet në Instagram të personave që kanë ndërruar jetë nga koronavirusi? Me numrin e vdekjeve që po rritet për shkak të koronavirusit nëpër botë, Instagram po ndërmerr hapa për t’i ndihmuar nj
Kohë pa qenë aktive, rikthehet në Instagram supermbesa e Berishës (FOTO LAJM) Ajo është një natyre rebele, që gjithmonë thotë atë që do, pa u penguar nga askush. Eshtë pikërisht Dasara Malltezi,
Edhe ju shikoni gjithmonë Story-t tuaja në Instagram? Ka një shpjegim për këtë Me siguri secili prej jush, hap Instagramin sheh pafund Story dhe përfundon duke klikuar mbi Storyn e fundit që ka publi
JLo paditet me 150 mijë dollarë gjobë, për postimin e fotografisë së saj në Instagram (FOTO LAJM) Publikimi i një fotografie të vet, do t’i kushtojë Jennifer Lopezit me 150,000 dollarë, shkruajnë mediat e huaja. Sip
Ushtarja me poza joshëse, kush është serbja që po bën namin në rrjet (FOTO LAJM) Milica Spasic, 21 vjeçe nga Valjevo, Serbi, nisi të tregojë format e saj në Instagram në fillim të vitit dhe deri atëher
Pa make-up dhe zbathur në rrugët e Beverly Hills, Kylie thyen rregullat e izolimit (FOTO LAJM) Muajin e kaluar Kylie Jenner u kërkoi 171 milion ndjekësve të saj në Instagram që të qëndrojnë në shtëpi për të ndihmuar
Shpërthen motra e Neymar (FOTO LAJM) Motra e Neymarit, Rafaella Santos, është mjaft aktive në rrjetet sociale. 24-vjeçarja, e cila ka një marrëdhënie mjaf
Bukuroshja e "Instagramit" sqaron marrëdhënien me yllin e United: Jemi vetëm miq (FOTO LAJM) Laura Bragato është një vajzat bukuroshe që shkëlqen në Instagram. Sëfundmi ajo ka zbuluar për mediat angleze se ka p
"Kinge" me plot gojën, modelja poston fotot joshëse në Instagram (FOTO LAJM) Modelja Katya Elise Henry po i çmend të gjithë në Instagram me fotot dhe videot provokuese që publikon. Linjat e saj
Johnny Depp hap llogari në Instagram dhe thyen rekord ndjekësish Aktori i njohur Johnny Depp i është bashkuar Instagramit në moshën 56 vjeçare. Me datë 16 Prill ai hapi për herë të parë
Tund e shkund të pasmet, Kejvina provokon 500 mijë ndjekësit me videon e fundit (VIDEO) Ish velina Kejvina Kthella, tashmë i është përkushtuar botës së modës dhe photoshooting. Modelia nuk kursen videot dh
"Plasi" mes moderatoreve, Arbana s'ja le mangët Aulonës: Xheloze (FOTO LAJM) Pak ditë më parë një foto e Arbana Osmanit në plazh u sulmua jo pak nga ndjekësit të cilët e akuzonin moderatoren se ka
Kanë vajzë dhe djalë, Ciara dhe Wilson zbulon gjininë e fëmijës së tretë (VIDEO) Këngëtarja shumë e famshme amerikane, Ciara njoftoi në mediat sociale në fund të janarit se ajo dhe burri i saj qendërmb
Balotelli dëshiron të transferohet te kjo skuadër në Serie A Sulmuesi i Brescia, Mario Balotelli, dëshiron ta veshë fanellën e Napolit. Gjatë një reagimi në Instagram, Balotelli
Doktor Skerdi zbulon çfarë i tha gruaja pasi u qeth tullac: Kam fjetur 3 ditë në bodrum Doktor Skerdi Faria, njihet nga të gjithë për karakterin e tij karizmatik, por edhe si një personazh tepër aktiv në rrje
Instagram sjell funksionin që të gjithë e kemi pritur aq shumë Instagram solli shumë një funksion aq të munguar në desktop, mundësinë për të dërguar mesazhe direkt nga shfletuesi i ko
Vite pas vdekjes, vajza e Paul Walker publikon videon e rrallë me babain e saj (VIDEO) Vajza e Paul Walker ka publikuar në rrjetin e saj social Instagram një prej kujtimeve së bashku me babain e saj. 21-
Gjërat qenkan serioze, ky detaj zbulon shumë për marrëdhënien e Sarës me mamin e Ledrit (FOTO LAJM) Ledri Vula njihet gjërësisht për marrëdhënien e ngushtë që ka me të ëmën e cila nuk është e panjohur për publikun. Ma
E BUJSHME/ Yllit të Juventusit i vjedhin Instagramin (FOTO LAJM) Bleiz Matuidi duket se është me të vërtetë i pafat në këto muaj të parë të vitit 2020. Mesfushori i bardhezinjve ka
"Deri këtu arrita", Ermal Mamaqi rruan kokën live në Instagram (VIDEO) Ermal Mamaqi ka publikuar së fundmi një video në profilin e tij të instagramit, në të cilën flet për komentet që njerëzi