999 rezultate për

instagram

Rina Balaj: Bella Hadid më "kopjoi" fustanin dhe Instagrami më fshiu fotot (FOTO LAJM) Është shumë e thjeshtë: Bella Hadid i ka kopjuar fustanin Rina Balajt dhe Instagrami i ka fshirë fotot kësaj të fundit.
Princeshë Elia Zaharia si rrallëherë në Instagram: Pranverë e munguar (FOTO LAJM) Princeshë Elia Zaharia Zogu është padyshim një nga femrat më elegante dhe sharmante shqiptare. Elia gjithmonë ka rënë
Granit Xhaka "tërbon" mediat serbe me postimin në Instagram (FOTO & VIDEO) Granit Xhaka është një nga lojtarët që ua mbush me shumë zemrat shqiptarëve me gjestet e tij patriotike. Padyshim askush
Ish-lojtari i Barcelonës poston foto gabimisht i zhveshur me të dashurën në shtrat (VIDEO) Jonathan Dos Santos, futbollisti meksikan që luajti në Spanjë me Barcelonën dhe Villarrealin dhe që aktualisht është loj
Shifra të marramendëse, sa paguhen VIP-at për një postim në Instagram (FOTO LAJM) Listën e top 10 VIP-ave më të ndjekur në Intagram e kryeson Cristiano Ronaldo me 216 milionë ndjekës dhe pasohet nga Ari
"I vinë anash të gjithë", Albërie Hadërgjonaj publikon videon joshëse të së bijës (VIDEO) Albërije Hadërgjonaj ka treguar gjithmonë me postimet e ndryshme se sa krenare ndihet për dy vajzat e saj, që janë gjëja
Njëri me heshtje e tjetri me sulm të drejtpërdrejtë, si "plasi" mes Mira Kazhanit dhe Blendi Fevziut Gjatë një interviste në “Ora 19” në Syri TV, Blendi Fevziu komentoi pa përmendur emra punësimin në UKT të Mira Kazhanit
Fotot mahnitëse të shumë viteve më parë që do ju frymzojnë për pozat në "Instagram" (FOTO LAJM) Rikthimi në fotot e vjetra është argëtuese për dy arsye: është emocionuese të shikosh stilin e jetës së njerëzve të shum
Fero riktheu Instagramin e tij, dhe ky është postimi i parë që bëri (VIDEO) Fero më në fund ka rikthyer llogarinë e tij në Instagram e cila u hakua për pak ditë nga një person të cilit akoma nuk i
Një tjetër reperi shqiptar i hakojnë Instagramin dhe publikojnë bisedat me të fejuarën (FOTO LAJM) Pak ditë më parë Fero ra viktimë e hakerave të cilët i morën Instagramin duke shkruar gjëra të pahijshme në emrin e tij.
I vodhën Instagramin Feros, çfarë i ndodhi këtë herë Arbenitës Dy ditë më parë, dikush vodhi llogarinë e reperit Fero në Instagram dhe po publikon gjëra që me siguri reperit nuk i pël
Modelja braziliane e apasionuar pas futbollit "djeg" Instagramin (FOTO LAJM) Dayane Mello është një modele braziliane e apasionuar shumë pas sportit dhe sidomos pas futbollit. Në Intagram ajo ës
Nuk i ka punët mirë, Feros i vjedhin Instagramin dhe "turpërojnë" reperin (FOTO LAJM) Pothuajse çdo njeri është përdorues i rrjeteve sociale, ku dhe kalojnë një pjesë të madhe të kohës (sidomos gjatë ditëve
Rikthehet në Instagram vajza e ish-deputetes shqiptare, provokon me fotot me bikini (FOTO LAJM) Pasi u zhduk për disa ditë nga rrjeti, vajza shumë e përfolur e ish-deputetes shqiptare, Albina Deda, është rikthyer dhe
Dy ish-lojtarët e Partizanit tallen live në "Instagram" me ish-trajnerin Lerda (VIDEO) Periudha e karantinës ka detyruar shumë persona mes tyre edhe të famshëm të diskutojnë me njëri-tjetrin nepërmjet telefo
E dashura e Hernandezit nuk ndalon së provokuari (FOTO) Elisa De Panicis është e dashura bukuroshe e mbrojtësit të Milanit, Teo Hernandez. Ajo është një modele tepër e famshme
Zbulohet shkaku i sherrit mes aktorëve: Nisi në Instagram e dolën mes Tiranës për t'u sqaruar Janë zbuluar detaje te reja nga sherri i bujshëm mes aktorëve shqiptarë, Ledio Lako dhe Gentian Hazizi. Mësohet se s
Futbollisti ukrainas po tregonte "Live" se ka fjetur me dy femra, gruaja e tij e dëgjon dhe plas sherri (VIDEO) Një grindje e çmendur shpërtheu mes ish-futbollistit ukrainas, Aleksandr Alijev dhe ish-gruas së tij Tatjana, teksa Alij
"Mbretëresha" e fitnessit i vë "flakën" Instagramit nga Maldive (FOTO LAJM) Modelja amerikane e cilësuar si mbretëresha e Fitnesit, Jen Selter vijon të jetë protagonist në llogarinë e saj në Insta
Diletta Leotta ju mëson si të stërviteni në karantinë (VIDEO) Diletta Leotta, një nga gazetaret më të famshme të sportit në Itali duket se po e kalon më së miri karantinën, shkruan A