999 rezultate për

insigne

Itali-Argjentinë, golazo i Insigne (VIDEO) Italia e humbi miqësoren e djeshme përballë në "Olimpico" Argjentinës. Skuadra e Alejandro Sabellas triumfoi 1-2 falë go
Napoli, hapet Pizzeria Insigne (FOTO LAJM) Talenti i Napolit dhe kombëtares italiane Lorenzo Insigne ka qënë i ftuar nderi në hapjen e një picerie në qytetin jugor
Fitojnë Napoli dhe Fiore, ndalet Roma (VIDEO) Një gol i Lorenzo Insigne në minutat shtesë i dha fitoren Napolit në përballjen kundër Cagliarit. Ndeshja, e cila nisi m
Talenti i Napolit "çmend" Bayernin (VIDEO) Sipas asaj që raporton portali sportive gjerman "4-4-2.com", Bayern Munchen po interesohet për talentin e Napolit, Loren
De Laurentiis: Titulli? Të gjithë e mendojnë në fillim "Titulli? Unë mendoj se kur starton kampionati të gjithë aspirojnë të bëjnë më të mirën e mundshme. Këtë vit kemi bërë v