999 rezultate për

insigne

Plas keq te Napoli: Ancelotti grumbullon skuadrën, Insigne nuk bindet Kaosi mbretëron te Napoli! U duk sikur gjithçka ishte zgjidhur me gjobat e presidentit De Laurentis (25% për muajin teto
Insigne qetëson tifozët e Napolit pasi zgjodhi Raiolën si menaxher Lorenzo Insigne ka sqaruar menjëherë tifozët e Napolit me një deklaratë të tijën ku shpjegon zgjedhjen se përse i është
Napoli shkatërron Liverpoolin në miqësore, Hysaj e nis nga stoli (VIDEO) Napoli fitoi me rezultatin e pastër 3-0 miqësoren e sotme përballë Liverpoolit, të zhvilluar në Edinburg të Skocisë.
Ancelotti maskohet si gazetar dhe tallet me Insignen (VIDEO) Sulmuesi i Napolit, Lorenzo Insigne, nuk mund ta mbante të qeshurën kur e kuptoi se trajneri i tij, Carlo Ancelotti, po
Insigne: Sarri te Juve? Do të ishte një tradhëti Maurizo Sarri është përfolur ditët e fundit si favorit për stolin e Juventusit. Në lidhje me këtë lëvizjë të munshmë ka
De Laurentis: Merita e Ronaldos, Allegri ska bërë asgjë Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentis, ka dhënë një intervistë për "Corriere Dello Sport", ku ka folur në lidhje me
Insigne dhuron "show" në rrugicat e Napolit (VIDEO) Lorenzo Insigne është duke u argëtuar nën shoqërinë e fëmijëve në rrugicat e Napolit, shkruan Albeu.com. Italiani ka
Insigne te Liverpooli? Reagon Jurgen Klopp Lorenzo Isigne është përfolur shumë për një kalim të mundshëm te Liverpooli. Italiani po vuan mungesën e trofeve tek
Ancelotti pas humbjes me Atalantan: Ai është thesari i klubit Carlo Ancelotti nuk mund të jetë absolutisht i kënaqur me Hysajn dhe futbollistët e tjerë të tij pas disfatës së Napolit
Babai i Insigne akuzon Ancelottin: Është një dështak Situatë tepër e komplikuar te Napoli pas eliminimit nga Liga e Europës. Menjëherë pas përfundimit të sfidës ndaj Arse
Nëse doni shërbimet e Insigne paguani 100 milion euro Napoli ka vendosur çmimin 100 milionë euro për Lorenzo Insigne, i cili thuhet të jetë i pakënaqur, me Manchester City, L
Napoli-Juventus nis me polemika, Insigne imiton gjestin e Simeones (VIDEO) Kapiteni i Napolit Lorenzo Insigne ka ndezur supersfidën e fundjavës në Serina A mes Napolit dhe Juventusit, shkruan A
Atletico Madrid interesohet për yllin e Napolit Atletico Madrid ka shfaqur interes për Lorenzo Insigne. Siç shkruan Il Mattino, klubi i Madridit do të ndjekë përsëri fa
I kërkojnë gruan për filma por*o, Insigne tërbohet por në fund zbulon kurthin (VIDEO) Ylli i Napolit Lorenzo Insigne ka rënë pre e një Kamera të fshehtë, teksa bashkëshortja e tij Jenny e ka tensionuar jas
Liverpool ofron 70 milionë për Insigne, De Laurentis kërkon më shumë Tabloidi prestigjoz angelz "Daily Mail" njofon se Liverpooli ka ofruar 70 milion euro për yllin e skuadrës Lorenzo Inis
Goditje e dyfishtë për Napolin, Gjykata Sportive dënon Koulibalyn dhe Insignen Napoli ka marrë një tjetër goditje pas humbjes së djeshme ndaj Interit me rezultatin 1-0. Gjykata Sportive vendosi të pe
Çmendet Liverpooli ofron 100 milion euro për yllin e Napolit Një lajmb bombastik vjen nga Anglia teksa Liverpooli ka ofruar plot 100 milion euro për të afruar në Anfiel Road Lornez
Formacionet zyrtare: Napoli - PSG Napoli dhe PSG do të luajnë sonte në "San Paolo", ndeshje e vlefshme për UEFA Champions League. Skuadra e Ancelottit
Insigne i papërmbajtshëm, tjetër gol kundër Torinos (VIDEO) Napoli po bënë një paraqitje të mrekullueshme kundër Torinës, ndehsje kjo e vlefshme per Serie A. Edhe pse kanë pësu
Torino-Napoli, ky është rezultati i pjesës së parë (VIDEO) Napoli po bënë një paraqitje mjaftë të mirë kundër Torinos. Skuadra Ancelottit po fiton me rezultat 0-2, ku golat ja