999 rezultate për

insigne

Insigne ka rigjetur formën me Gattuson, gati rinovimi i kontratës Kapiteni i Napolit, Lorenzo Insinge pas një periudhe krize ka arritur të rigjejë formën e tij më të mirë. Dora e Gatt
Dalin formacionet zyrtare të supersfidës Napoli-Juve, Sarri befason me skemën Në San Paolo zhvillohet supersfida Napoli-Juve. Sarri ka befasuar me formacionin duke treguar dhëmbët ish-skuadrës së
E papritur, kapiteni i Napolit i ofrohet Interit Sipas Sportitalia, Mino Raiola, agjent jo vetëm i Lorenzo Insigne, por për shumë lojtarë në futbollin botëror, besohet s
Napoli në avantazh, Insigne ndëshkon Strakoshën (VIDEO) Napoli ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen ndaj Napolit në çerekfinalen e Kupës së Italisë. Vetëm 120 sekonda i m
Insigne i kërkon falje vogëlushit që qante në stadium: Do të kthehesh të buzëqeshësh me ne (VIDEO) Pamjet e vogëlushit Mario që qante në stadium gjatë humbjes së fundit të Napolit në shtëpi përballë Fiorentinës kanë bër
Plas keq te Napoli: Ancelotti grumbullon skuadrën, Insigne nuk bindet Kaosi mbretëron te Napoli! U duk sikur gjithçka ishte zgjidhur me gjobat e presidentit De Laurentis (25% për muajin teto
Insigne qetëson tifozët e Napolit pasi zgjodhi Raiolën si menaxher Lorenzo Insigne ka sqaruar menjëherë tifozët e Napolit me një deklaratë të tijën ku shpjegon zgjedhjen se përse i është
Napoli shkatërron Liverpoolin në miqësore, Hysaj e nis nga stoli (VIDEO) Napoli fitoi me rezultatin e pastër 3-0 miqësoren e sotme përballë Liverpoolit, të zhvilluar në Edinburg të Skocisë.
Ancelotti maskohet si gazetar dhe tallet me Insignen (VIDEO) Sulmuesi i Napolit, Lorenzo Insigne, nuk mund ta mbante të qeshurën kur e kuptoi se trajneri i tij, Carlo Ancelotti, po
Insigne: Sarri te Juve? Do të ishte një tradhëti Maurizo Sarri është përfolur ditët e fundit si favorit për stolin e Juventusit. Në lidhje me këtë lëvizjë të munshmë ka
De Laurentis: Merita e Ronaldos, Allegri ska bërë asgjë Presidenti i Napolit, Aurelio De Laurentis, ka dhënë një intervistë për "Corriere Dello Sport", ku ka folur në lidhje me
Insigne dhuron "show" në rrugicat e Napolit (VIDEO) Lorenzo Insigne është duke u argëtuar nën shoqërinë e fëmijëve në rrugicat e Napolit, shkruan Albeu.com. Italiani ka
Insigne te Liverpooli? Reagon Jurgen Klopp Lorenzo Isigne është përfolur shumë për një kalim të mundshëm te Liverpooli. Italiani po vuan mungesën e trofeve tek
Ancelotti pas humbjes me Atalantan: Ai është thesari i klubit Carlo Ancelotti nuk mund të jetë absolutisht i kënaqur me Hysajn dhe futbollistët e tjerë të tij pas disfatës së Napolit
Babai i Insigne akuzon Ancelottin: Është një dështak Situatë tepër e komplikuar te Napoli pas eliminimit nga Liga e Europës. Menjëherë pas përfundimit të sfidës ndaj Arse
Nëse doni shërbimet e Insigne paguani 100 milion euro Napoli ka vendosur çmimin 100 milionë euro për Lorenzo Insigne, i cili thuhet të jetë i pakënaqur, me Manchester City, L
Napoli-Juventus nis me polemika, Insigne imiton gjestin e Simeones (VIDEO) Kapiteni i Napolit Lorenzo Insigne ka ndezur supersfidën e fundjavës në Serina A mes Napolit dhe Juventusit, shkruan A
Atletico Madrid interesohet për yllin e Napolit Atletico Madrid ka shfaqur interes për Lorenzo Insigne. Siç shkruan Il Mattino, klubi i Madridit do të ndjekë përsëri fa
I kërkojnë gruan për filma por*o, Insigne tërbohet por në fund zbulon kurthin (VIDEO) Ylli i Napolit Lorenzo Insigne ka rënë pre e një Kamera të fshehtë, teksa bashkëshortja e tij Jenny e ka tensionuar jas
Liverpool ofron 70 milionë për Insigne, De Laurentis kërkon më shumë Tabloidi prestigjoz angelz "Daily Mail" njofon se Liverpooli ka ofruar 70 milion euro për yllin e skuadrës Lorenzo Inis