999 rezultate për

iniesta

Dikur Iniesta refuzonte që të luante për Barcelonën Andres Iniesta i është bashkuar Barcelonës që 12 vjeç, ndërkohë që sot, pas 20 vitesh, ai ka deklaruar se nuk ka dashur
Barcelona humbet një nga yjet për sfidën me Espanyol Barcelona nuk po gjen qetësinë këtë sezon me infermierin. I fundit, i cili i është bashkuar për të disatën herë këtë sse
Kapiteni Iniesta karikon Barcelonën: Juvja më kujton PSG-në, por ... Në konferencën para ndeshjes ndaj Juventusit te Barcelona është shfaqur edhe Andreas Iniesta. Kapiteni i Barcelonës ësht
Iniesta e pranon: Jemi shumë pranë eliminimit Sndreas Iniesta nuk mundi të shkëlqente mbrëmë ndoshta jo për faj të tij, por sepse kundërshtarit u mbrojtën mjaft mirë.
Iniesta mendon ndryshe: Fajin për humbjen nuk e kanë gjyqtarët Kapiteni i Barcelonës, Andres Iniesta beson se është e pakuptimtë për të fajësuar gjyqtarët për humbjen 2 me 0 ndaj Mala
Iniesta elozhe Juventusit: Kanë lojtarë klasi në çdo repart Andres Iniesta beson se Barcelona do të bëjë paraqitje të mira në dy ndeshjet ndaj Juventusit për t’u kualifikuar në gjy
Iniesta "gjen" pasardhësin e tij te Barcelona Andreas Iniesta tashmë nuk është më i ri, dhe mosha po bën të vetën dhe në sezonin e fundit. 32-vjeçari që tani ka nisur
"The Sun"/ Njihuni me talentin nga Kosova, cilësohet si "Iniesta i ri" E përditshmja britanike “The Sun” ka shkruar për kosovarin e Barcelonës, Labinot Kabashin. 16-vjeçari ishte i ftuar në P
Iniesta bën prapakthehu, i kërkon falje FIFA-s Futbollistët e Barcelonë nuk ishin të pranishëm në Zurich për shkak të një vendimi të klubit, por kapiteni Iniesta dërgo
Iniesta: Ja ku dua ta përfundoj karrierën Mesfushori i Barcelonës, Andres Iniesta, ka folur për të ardhmen e tij dhe ka thënë se nuk mendon largimin. Spanjolli
Ja pse Iniesta është i vetmi futbollist që respektohet nga fansat e Espanyolit Andres Iniesta është jo vetëm një futbollistë i madh, por dhe një njeri që respektohet shumë dhe nga rivalët e betuar ja
Barcelona – Monchengladbach/ Ja formacionet zyrtare: Barcelona dhe Monchengladbach kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të fundit në fazën e grupeve. Barcelon
Zbardhen formacionet zyrtare në "El Clasico", Iniesta ... (FOTO) Pas pak minutash të gjithë do të mbajnë frymën pasi në fushën e lojës do të zbresin Real Madrid dhe Barcelona në "El Cla
10 futbollistët më të mirë të dekadës së fundit (FOTO LAJM) Në vitet e fundit jemi mësuar të shohim thuajse të njëjtën protagonistë thuajse në të gjitha finalet e kompeticioneve të
Iniesta rishfaqet pas dëmtimit, por me paterica (VIDEO) Gazeta pranë Barcelona "Sport.es" ka publikuar një video teksa shihet Iniesta me paterica pas dëmtimit që pësoi ndaj Val
"Buzëqesh" Barcelona, ja kur do të kthehet Iniesta Më në fund mesa duket ka disa lajme të mira për gjendjen e Andreas Iniestës. Mesfushori katalanas pësoi një dëmtim të rë
Tronditet Barcelona, lëndohet rëndë Iniesta Barcelonës i duhet të luaj rreth 3 apo katër muaj pa Andres Iniestan. Mediat spanjolle raportojnë se spanjolli do të
U largua mes duartrokitjeve, ja çfarë thotë Iniesta për shqiptarët Andreas Iniesta është një idhull për të gjithë, një shembull, një njeri që duartrokitet edhe nga kundërshtarët. Kështu n
Lila bën specialistin: Iniesta dhe Silva s'kanë lidhje me Pogbanë Futbollistët e kombëtares sonë i kanë vlerësuar më shumë seç duhet futbollistët kundërshtarë dhe kjo duket edhe në dekla
Iniesta te City? Ja si përgjigjet kapiteni i Barcelonës Andres Iniesta nuk ka asnjë dyshim për të ardhmen e tij dhe synon që ta mbyllë karrierën te blaugranët. Në një interv