999 rezultate për

iniesta

Iniesta në Juventus? Ja si përgjigjet Marotta Andres Iniesta, është në vitin e fundit të kontratës me Barcelonën dhe ka pasur spekulime të shumta se mund të transfero
Marotta: Iniesta do të qëndrojë te Barcelona Iniesta ka qenë i lidhur me një kalim të Juventusi shkaku që ende nuk është vazhduar kontrata me të. Spanjolli ishe n
Iniesta: Rinovimi? Nëse do të ketë diçka të re do ua themë, momentalisht asgjë por sërish jam i kënaqur Andres Iniesta foli në konferencë mbrëmë pas ndeshjes duke shprehur entuzuziazmin e tij për atë fitore të merituar dhe d
Iniesta flet për rinovimin: Nuk do ta kthej në luftë Andres Iniesta ka folur rreth mundësisë së vazhdimit të kontratës me Barcelonën. Spanjolli ka pohuar se për momentin
Iniesta nuk bën më pjesë në planet e Juventusit Andres Iniesta nuk ka rinnovuar kontratwn e tij ende me Barcelonën, ndërsa interesimi i Juventusit për lojtarin nuk ësht
Iniesta kundërshton Bartomeun: Ai gënjen ! Andres Iniesta ka suprizuar mediat me deklaratën e tij lidhur me rinovimin e kontratës, sic bëri të ditur vetëm një ditë
Valdano: U mahnita nga Xavi dhe Iniesta, por pasardhësit e tyre janë Isco dhe Asensio Ish drejtori sportiv i Realit të Madridit Jorge Valdano kakomplimentuar Kombëtaren e tij për paraqitjen e bërë kundër It
Ja katër destinacionet e mundshme të Iniestas Mesfushori spanjoll, Andres Iniesta gjatë një interviste dhënë së fundi, ka pranuar se nuk e ka të sigurt qëndrimin te B
Iniesta: Këtë që po ndodh nuk e kam imagjinuar kurrë 3 vite më parë Legjenda e Barcelonës Andres Iniesta ka hedhur dyshime mbi të ardhmen e tij në klubin katalanas pas një interviste me El
Iniesta nuk udhëton me Barcelonën në Bernabeo Andres Iniesta nuk do të jetë pjesë e ekipit të Barcelonës në ndeshjen e dytë të Superkupës në Estadio Santiago Bernabeu
Iniesta beson se Neymar i duhet më shumë Barças se sa 200-300 mln euro "Nuk besoj se 200-300 milionë euro do të jenë më mirë për Barcelonën se sa të ketë në radhët e saj Neymar-in". Kjo i
Iniesta shpjegon sherrin e Neymar-it gjatë stërvitjes Në daljen e tij për mediat sëbashku me Luis Suarez në Majemi, Iniesta ka shpjeguar edhe sherrin e djeshëm gjatë stërvitj
Intiesta gati për tu përshëndetur me Barcelonën, ekipi italian e pret Interi interesohet për nënshkrimin e legjendës së Barcelonës Andres Iniesta, sipas raporteve në Spanjë. Iniesta është
Iniesta trondit Barcelonën, ja çfarë thotë për rinovimin me katalanasit Andres Iniesta ende nuk ka vendosur për të ardhmen e tij te Barcelona, pasi kontrata i përfundon në qershorin e vitit të
Iniesta te Juventus? Ja si përgjigjet vetë mesfushori Ditët e fundit janë përhapur zëra që e shohin Andres Iniestën t'i bashkohet Juventusit, ashtu siç bëri më parë dhe Dani
Messi dhe Iniesta të frikshëm, vendosin një rekord Leo Messi dhe Andres Iniesta e kanë përfunduar sezonin 2016/17 me trofe, i cili në fakt ishte 30-ti për ta me fanellën e
Iniesta trondit Barçën, ka plane të largohet Mesfushori i Barcelonës, Andres Iniesta, ka thënë se ka në plan të mos e përfundojë karrierën te klubi katalonas. Ini
Iniesta i shkel "syrin" Juves, ja formacioni i frikshëm i "Zonjës " me të (FOTO) Andres Iniesta shton edhe më shumë zërat për të ardhmen e tij. Mesfushori i Barcelonës ka dhënë një intervistë për "RAC1
Iniesta si Dani Alves, Juve përgatit blerjen e "çmendur" Ashtu si Pirlo dhe Dani Alves, Juventus po përgatit një tjetër super goditje me parametra zero. Eksperti i kësaj fushe M
Iniesta befason tifozët e Barcelonës: Reali e meritoi titullin! Kapiteni i Barcelonës, Andres Iniesta ka shokuar fansat e tij, teksa mbrëmë në intervistën e tij pas ndeshjes është shpr