999 rezultate për

iniesta

Pep Guardiola dëshiron ribashkimin me Iniestan Pep Guardiola kërkon sërish bashkimin me Andres Iniesta. Sipas mediave në Katalunjë, trajneri i Manchester City-it, po m
Ish-trajneri i Realit tregon si Reali dështoi të blinte lojtar të Barcelonës Ish-trajneri i Real Madridit, Bernd Schuster pranon se ai u përpoq të nënshkruante me mesfushorin e Chelseat, Cesc Fabre
Roberto: Dua të ndjek hapat e Iniestas dhe Messit Sergi Roberto sot rinovoi kontratën e tij me klubin e Barcelonës deri në vitin 2022. Në kontratën e tij të re me klub
Iniesta paralajmëron Chelsean se në Camp Nou nuk do jetë e njëjta lojë Andres Iniesta pret një lojë ndryshe në e kthimit që zhvillohet më 14 mars në stadiumin Camp Nou.Katalanasit pavarësisht
Azpilicueta: Iniesta nuk është i mirëpritur në Stamford Bridge Mbrojtësi i Chelseat, Cesar Azpilicueta, i ka tërhequr vërejtjen Andres Iniestas që të mos entuziazmohet me ardhjen në L
Ernesto Valverde shpjegon arsyen se pse e la në stol Philippe Coutinhons ndaj Eibarit Trajneri i Barcelonës Ernesto Valverde ka shpjeguar vendimin e tij për të vendosur Philippe Coutinho në stol kundër Eiba
Andres Iniesta kujton golin që i shënoi Chelseat në 2009 Futbollisti spanjoll Iniesta është rikthyer të flasë për ndeshjen në “Stamford Bridge”, ku Barcelona u kualifikua në fin
Iniesta shtyn Chelsean të nënshkruajë me Enriquen Kapiteni i Barcelonës, Andres Iniesta mendon se ish trajneri i tyre Luis Enrique do të arrinte suksese te Chelsea. In
Kina çmendet për Iniestan, i ofron pagë faraonike Ylli spanjoll, Andres Iniesta wshtw shumjw i dwshwriruar nw Kinw dhe ka oferta të mëdha nga Superliga Kineze dhe po kons
Rakitic tallet rëndë me Iniestan Mesfushori kroat Ivan Rakitic ka bërë pak shaka me shokun e skuadrës së tij, Andres Iniesta në prag të sfidës me Real So
Iniesta presion Coutinhos: Nqs mendon se do më zësh formacion, e ke shumë gabim Andres Iniesta i ka thurur elozhe blerjes më të re të Barcelonës, Coutinhos. Spanjolli këmbëngul se Philippe Coutinho nu
Iniesta: Ai do të ishte një blerje e qëlluar për Barcelona Kapiteni i Barcelonës, Andres Iniesta, thotë se do ta mirëpresë Philippe Coutinhon në klub gjatë afatit kalimtar të jana
Vetëm tre ditë para El Clasicos, Asensio dhe Iniesta merren me reklamimin e xhunglave (VIDEO) Kur kanë mbetur vetëm 3 ditë para El Clasicos, ndjenjat e kësaj përballje kanë kapluar të gjithë tifozët e futbollit si
Iniesta: El Clasico nuk është ndeshje vendimtare për titull Iniesta mendon se “El Clasico” e 23 dhjetorit është veç një ndeshje më shumë, e jo vendimtare për titull. Real Madrid
Iniesta flet për merkaton e Barcelonës, e pranon se duhen përforcime Gjatë janarit, Barcelona pritet të bëjë përforcime për të qenë ndër favoritët kryesor për fitimin e kampionatit dhe të L
Iniesta falenderon tifozët e Juventusit për duartrokitjet në drejtim të tij (VIDEO) Andres Iniesta u shpreh krenar dhe i lumtur që mori duartrokitje nga tifozët e Juventusit pas barazimit pa gola në Torin
Bacelona humb shërbimet e xhevahirit të mesfushës për ndeshjen e sotme kundër Bilbaos Barcelona nuk do të jetë në gjendje të llogarisë në mesfushorin spanjoll në ndeshjen e ardhshme të La Ligas. Andres Inie
Barca dyfishon rezultatin (VIDEO) Barcelona ka shënuar edhe golin e dytë në ndeshjen që po luan ndaj Malagas në "Camp Nou". Goli i dytë është shënuar
Iniesta merrr një vendim të madh, tregohet realist për të “Jam realist, ka shumë mundësi që ky botëror të jetë takimi im i fundit me ekipin përfaqësues”. Kështu së paku ka pohuar
Rinovohet kontrata, Iniesta lidhet "përjetë" me Barcelonën Andres Iniesta rinovoi sot kontratën me Barcelonën duke vijuar në klubin ku filloi dhe u rrit si lojtar duke kapur majat