999 rezultate për

iniesta

Iniesta konfirmon se do ti bashkohet klubit nga Japonia Andres Iniesta ka konfirmuar se do ti bashkohet Vissel Kobes pasi që ka lajmëruar se është në rrugë për në Japoni. Fi
Iniesta zgjedh Japoninë, do të luaj me klubin Vissel Kobe Andres Iniesta përfundimisht do të nënshkruajë me klubin Vissel Kobe në Japoni. Sipas asaj që shkruan gazeta "El Mund
Këto foto të Iniesta-s me siguri do tju prekin (FOTO-LAJM) "Gjeniut" të Barcelonës, Andres Iniesta-s dje ju dha lamtumira e fundit nga stadiumi "Camp Nou". Pas festës së çmendu
Barcelona përcjellë Iniesta-n mes lotësh (VIDEO) Andres Iniesta u përcollë nga "Camp Nou" mes lotësh dhe mes festës për titullin kampion dhe Kupën e Mbretit. Një mbrë
Barcelona fiton ndaj Sociedadit, Iniesta jep lamtumirën mes lotësh (VIDEO) Barcelona ka mposhtur me rezultatin minimal 1-0 Real Sociedadin në "Camp Nou", ndeshje që nuk kishte vlerë, pasi të gjit
Iniesta luan ndeshjen e lamtumirës, formacionet zyrtare: Barcelona - Real Sociedad Barcelona dhe Real Sociedad zhvilljonë ndeshjen e fundit në La Liga për këtë sezon futbollistik 2017/18. Sonte do je
E konfirmuar, Messi do të jetë në ndeshjen e fundit të Iniestas Skuadra e Barcelonës do të jetë e kompletuar për ndeshjen e saj të fundit në kampionat kundër Real Sociedadit, të paktën
Lionel Messi nuk do të luaj në ndeshjen lamtumirëse së Iniestas Lionel Messi do të pushoj sërish dhe kështu nuk pritet të luajë në ndeshjen e lamtumirës së Andres Iniestas të dielën në
Iniesta nuk do të ik në Japoni, Guardiola e do pranë Ditën e sotme me anë të një ceremonie të mrekullueshme në "Camp Now", Barcelona i dha lamtumirën mesfushorit të saj Andr
"Lamtumirë Iniesta", Barcelona zyrtarizon largimin Ditën e sotme skuadra e Barcelonës i ka dhënë zyrtarisht lamtumirën kapitenit të saj Andres Iniestas. Në praninë e sh
Xavi, lavdëron Iniestan: Shembull unik Në prag të lamtumirës së fundit me Barcelonën, për mesfushorin Iniesta, koomplimentat dhe falenderimit kanë qënë të shum
Iniesta mbledh 32 trofetë e fituar te Barça "Don Iniesta" ka edhe një ndeshje të fundit për të luajtur në “Camp Nou”, përpara se ti japë lamtumirën përfundimtare Ba
Iniesta tregon lojtarin më të mirë që ka parë ndonjëherë Andres Iniesta, ka bërë një tjetër deklaratë për Lionel Messi teksa e quan Argjentinasin, si lojtarin më të mirë që ka p
Iniesta në Japoni, ky është klubi i tij i ri Pas tërheqjes nga Barcelona, mesa duket Andres Iniesta nuk ka hequr dorë nga futbolli. Lajmi vjen nga Japonia, ku pre
Iniesta: Barcelona do të gabonte rëndë nëse do ta largonte atë Ku Barcelonës po i largohet një legjendë, Iniesta i sugjeron klubit që ti sigurojë të ardhme të gjatë në "Camp Nou", sho
Iniesta i del kundër Messit: Neymar duhet të shkoj në Madrid Pas deklaratës së Messit mbi transferimin e Neymar tek Real Madridi, teksa e quante dicka të tmerrshme, ka ardhur edhe n
Iniesta pranon se ka pasur kontakte me Manchester Cityn Andres Iniesta ka konfirmuar se ka pasur kontakte nga Manchester City pas konfirmimit të largimit të tij nga Barcelona.
Koreografia madhëshote që Barcelona po përgatit për Iniestan (VIDEO) Në ndeshjen e fundit të La Ligas si lojtar i Barcelonës, Andres Iniesta do të marrë një përshëndetje sië e meriton para
Zbulohet destinacioni i radhës i Andres Iniestas Andres Iniestës i ka mbetur edhe 1 javë si katalanas. Pas shumë vitesh me ekipin e Barcelonës, ai do të nisë një tjetër
Iniesta mirëpret transferimin e Griezmannit Për shumë media transferimi i Griezmanit tek Barcelona në Camp Nou është i kryer, duke raportuar se palët kanë arritur t