999 rezultate për

informacion

Ja ku ndodhet agjenti maqedonas që ka informacione për rastin "Kumanova" Ish-shefi i njësisë antiterroriste të MPB-së në Maqedoni, Dejan Vuçkoviq i cili po vuan burg në Greqi, kërkon që të mos
Majori që vdiq gjatë transportimit të drogës, Kodheli akuzon prokurorinë Një nga ceshtjet më të rëndësishme që u diskutua në debatin e zhvilluar në emisionin “Të paekspozuarit” në News24, ishte
Kodheli e pranon hapur: Isha në dijeni për një avion që transportonte drogë Ish Ministrja e Mbrojtjes, Mimi Kodheli, deklaroi sot në emisionin “Të Paekspozuarit”, se ka qënë në dijeni në fund të v
Nishani vendos të rrëfehet: Zyrtarë të lartë janë përfshirë në trafik Ish-presidenti Bujar Nishani ka vendosur të flasë në News 24 në lidhje me krimin e organizuar në Shqipëri. Nishani t
Zogu kishte informacion për Enverin: E dinte që ishte pak "qejfli" dhe imoral Një debat i hapur publik mbi romanin “Sarah” të Alfred Pezës, organizuar tek instalacioni Reja, është shoqëruar me repl
Fevziu paralajmëron se politika shqiptare do tronditet shumë shpejt Gazetari Blendi Fevziu ka sqaruar disa detaje dhe informacione të reja në lidhje me ceshtjen e nxehtë të momentit, Tahi
Vajza e biznesmenit të grabitur nga Elbasani sfidon policinë: Shpërblim kush jep informacion Një vjedhje e bujshme ndodhi sot në orët e para të mëngjesit në shtëpinë e biznesmenit të njohur të Elbasanit Ylli Salla
Goditja e fundit për Tahirin, ekspertët e FBI kanë informacione tronditëse Deputeti i Partisë Demokratike, Oerd Bylykbashi ka bërë një deklaratë të fuqishme në News 24 kur tha se ekspertët e FBI
Bie zjarri në ndërtesën e vjetër të komunës së Kumanovës Ekipi i zjarrfikësve nga Kumanova me afërsisht 20 makina zjarrfikëse, janë angazhuar në shuarjen e zjarrit i cili shpërt
Ish-drejtori i AKU-së i përgjigjet Ramës: Ke informacione të pasakta Ish-drejtori i Autoritetit Kombëtar të Ushqimit, Dritan Sejko Ka vendosur të reagojë pas deklaratës së Edi Ramës, i cili
MPB hedh poshtë informacionet për rregulla të reja të qarkullimit Ministria e Punëve të Brendshme ka përgënjeshtruar informacionet e sotme të publikuara për rregulla dhe dënime të reja t
MPJ: Nuk ka të lënduar nga Maqedonia në sulmin në Las Vegas Për momentin nuk ka informacione për të vdekur ose lënduar nga Maqedoni, në sulmin që ndodhi sot në festivalin në Las Ve
Spasovski: Kemi informacione për të arratisurit e PSP-së Dyshja e Drejtorisë për kundërzbulim, Goran Grujevski dhe Nikolla Boshkovski janë dy muaj në arrati. Ministri i brendshë
SHBA imponon urdhër-ndalime të reja për hyrjen nga 7 vende Një urdhër i ri i presidentit të SHBA-ve, Donald Trump do të imponojë ndalime të pjesshme të hyrjes nga shtatë vende, ba
Luani nga Belshi i kërkon nuse Aldos live (VIDEO) Një 43-vjeçar ka telefonuar sot në emisionit e mëngjesit në TV Klan, "Aldo Morning Show" Ai ka kërkuar nga Aldo që
Nuk ka qytetarë të Maqedonisë të lënduar nga tërmeti në Meksikë Ambasada e Maqedonisë në SHBA deri në këtë moment nuk ka njohuri për shtetas të Maqedonisë të rrezikuar nga tërmeti në M
18 vjeçari nga Gjevgjelia dekorohet me medalje të artë në Kampionatin Botërore të Teknologjive të Informacionit 18 vjeçari, Dragir Kamov nga Gjevgjelia ka fituar medalje të artë në kampionatin botëror të teknologjive të informacioni
Vezët e kontaminuara rrezikojnë Evropën, Belgjika e mbajti të fshehtë informacionin Belgjika ka pranuar se ishte në dijeni të kontaminimit të vezëve holandeze, një muaj përpara se çështja të bëhej publike
Dyshime për moshën e sulmuesit, SHISH habit Flamurtarin Frika nga azilantët që e përdorin vendin tonë si tranzit, nuk ka kursyer as futbollin. Ibrahima Toungara është goditja e
Avokatja ruse mohon të kishte informacione të dëmshme për Hillary Clinton Avokatja ruse, e cila u takua me Donald Trump Jr. ka mohuar të kishte çfarëdo lloj informacioni të dëmshme për Hillary C