999 rezultate për

infektuar

Shkon në 1232 të infektuar me COVID-19 në Shqipëri, 20 të prekur vetëm sot Në 24 orët e fundit në Shqipëri janë zbuluar 20 raste të reja me COVID-19. Kështu në vend gjithësej kemi 1232 person
Koronavirusi në Kosovë: 1.147 të infektuar, 30 viktima dhe 874 të shëruar Që nga shpërthimi i koronavirusit në Kosovë më 13 mars deri më 4 qershor janë evidentuar 1.147 raste me këtë virus me gj
13 raste të reja në 24 orë, si lëvizi sot bilanci i COVID-19 në vend Ministria e Shëndetësisë raporton se gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitivë me koronavirus 13 persona, duke e
Koronavirusi prek edhe Tottenhamin, nuk zbulohet emri i të infektuarit Klubi i Tottenhamit konfirmoi këtë të mërkurë se një pjesëtar i tij ka rezultuar pozitiv me Koronavirus. Është rasti i v
Si t'i pastroni thonjtë nga kërpudhat njëherë e përgjithmonë Kërpudhat në thonj janë sëmundje shumë e zakonshme. Si të shpëtojmë nga kjo plagë, ekziston një zgjidhje e thjeshtë P
Një futbollist i infektuar, ja çfarë parashikon protokolli i miratuar nga Ministria e Shëndetësisë Teksa pritej që ditën e nesërme futbolli në Shqipëri të riniste pas një periudhë ndërprerje më shumë se dymujore, sot ka
Doli pozitiv me koronavirus, flet lojtari i Bylisit: Ndjehem shumë mirë Futbollisti i Bylisit, Eridon Qardaku ditën e sotme u konfirmua si i infektuar me Covid-19. Në një prononcim të dhënë
Klubet e Premier League i paguajnë testet familjarëve të futbollistë që kanë qenë të infektuar me koronavirus Klubet e Premier League u kanë thënë lojtarëve dhe stafit që janë rikthyer të punojnë për "Projektin Rifillimi" se ata d
Lojtar të infektuar me koronavirus? Bylisi: Testi doli gabim Paraditen e sotme u raportua se një futbollist i Bylisit ka rezultuar pozitiv në testin ndaj koronavirusi. Së fundmi një
Sërish rritje e ndjeshme e të infektuarve, 21 raste në 24 orë Vazhdon rritet numri i te prekurve me koronavirus në vendin tone, duke shkuar ne 1164 persona, me 21 raste te reja ne 24
Gjatë pandemisë, te Barcelona janë infektuar 5 futbollistë Sipas RAC1 Tú Diràs, 5 lojtarë të Barcelonës dhe 2 nga stafi teknik janë infektuar me koronavirus gjatë pandemisë. RA
Trajneri i Atalantës ishte i infektuar me koronavirus në ndeshjen përballë Valencias Në sezonin e mrekullive të Atalantës me skuadrën bergamaske që shkruajti historinë duke u kualifikuar në çerekfinalet e
Shtohet përsëri numri i të infektuarve në vend (VIDEO) 15 raste të reja me Covid 19 janë zbuluar në 24 orët e fundit, 11 raste në Tiranë, 3 në Krujë, dhe 1 rast në Kamëz. N
U bë vatër e nxehtë e koronavirusit, mbyllet pavjoni në QSUT Prej ditësh, QSUT është kthyer në epiqendrën më të nxehtë të koronavirusit në Tiranë. Ashtu sikundër është raportuar
Qëndroi zonë e gjelbër për shumë kohë, si u skuq sërish Librazhdi Qëndroi për shumë kohë i pastër, por Librazhdi është infektuar sot sërish. Kjo pasi një tregtar këpucësh ka rezultuar
U infektuan nga infermierja në QSUT, shkon në 8 raste me COVID-19 në Mat Dhe pse deri tani ka qënë një zonë e gjelbër, Mati ka pasur një rritje të shpejtë të rasteve të COVID-19. Ditën e sot
Rreth 6 milion të infektuar në të gjithë botën nga COVID-19 Numri i personave me Covid-19 në të gjithë botën ka shkuar afër 6 milionë njerëz. Saktësisht, në mbarë globin, numri
Rritje e numrit të të infektuarve, Filipçe: Nuk do të ketë orë policore (VIDEO) uk do të ketë orë policore edhe përkundër asaj që sot kishim 52 raste të reja me Covid-19. Filipçe shtoi se nuk mund
A do të mbyllet sërish vendi, Manastirliu flet për skenarët e mundshëm Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu thotë se priteshin shifra të rritura dy javë pas hapjes më të madhe të vendi
Rriten shifrat, në 24 orët e fundit 26 shtetas të infektuar me COVID-19 në vend 26 pacientë të rinj me koronavirus janë zbuluar 24 orët e fundit, duke e çuar totalin e të prekurve në 1076. 76 përqi