999 rezultate për

infektivi

Lajm i mirë nga Infektivi: Dy të infektuar me COVID-19 shërohen e lënë spitalin Një lajm i mirë vjen nga Infektivi. Mësohet se dy të infektuar me COVID-19 në Tropojë janë shëruar e për rrjedhojë kanë
Vdes nga koronavirusi një person tek Infektivi Ka shkuar në 17 numri i viktimave në vendin tonë. Një pacient 75 vjeçar ka ndërruar jetë në Infektiv dhe mësohet se
Tre pacientë me koronavirus shkojnë nga Infektivi te "Shefqet Ndroqi" 3 pacientë të tjerë janë transportuar nga spitali i Infektivit drejt COVID 2 “Shefqet Ndroqi” ku kujdesi do të jetë i sh
Vdes një person tek infektivi, shkon në 16 numri i viktimave Ka shkuar në 16 numri i viktimave nga koronavirusi në vend. Mëngjesin e sotëm ka ndërruar jetë një pacient 78-vjecar
Pipero tregon historinë prekëse nga Infektivi: I moshuari nuk e linte vetëm djalin e tij Pëllumb Pipero ka treguar këtë mbrëmje në emisionin “Open” situatën në Spitalin Infektiv krijuar nga koronavirusi. Ai
Dy viktima tek Infektivi, shkon në 15 numri i të vdekurve nga koronavirusi në Shqipëri Ka shkuar në 15 numri i të vdekurve nga koronavirusi i ri, COVID-19 në Shqipëri. Burime nga ministria e Shëndetësisë
7 RËNDË/ Ministria tregon çfarë po ndodh tek Infektivi dhe te spitali COVID 2 Teksa numri i viktimave nga koronavirusi ka shkuar në 11 vetë dhe 223 numri i të prekurve, Ministria e Shëndetësisë ka
Shefja e Infektivit apel të fortë shqiptarëve: Mos dilni, po bëjmë luftë (VIDEO) Shefja e Infektivit në QSUT, Najada Çomo i ka bërë apelin e fortë qytetarëve që ta kuptojnë seriozitetin e situatës dhe
31 të shëruar nga COVID-19, Pipero tregon me çfarë kurohen pacientët e shtruar tek Infektivi Mbrëmjen e sotme, mjeku i njohur infeksionit Pëllumb Pipero, është në një lidhje Skype me emisionin “Zonë e Lirë”. “P
Në gjendje të rënduar, dërgohet me urgjencë tek Infektivi deputeti shqiptar me COVID-19 Gjendja e deputetit Adriatik Alimadhi është rënduar. Mësohet se ai është dërguar para pak minutash në Spitalin Infek
Mesazhi prekës i mjekut të infektivit për fëmijët: Babi ju do shumë por ky është misioni ynë Që ditën e parë kur u zbulua pacienti zero, radiologu Renato Osmanaj së bashku me të gjithë stafin e spitalit infektiv n
12 raste të reja, 5 rëndë: Rëndohet situata tek Infektivi Ka shkuar në 186 numri i të prekurve nga koronavirusi ku ditën e sotme rezultuan pozitivë 12 persona. Drejtoresha e I
Mbërrin tek Infektivi një tjetër person i dyshuar me COVID 19 Një autoambulancë ka dërguar para pak minutash pranë Infektivit një të moshuar. I moshuari dyshohet se është infektua
Shefja e Infektivit jep lajmin e keq: Mes të infektuarve me COVID-19 janë edhe dy fëmijë Shqipëri ka shënuar ditën e sotme 146 të prekur dhe 5 të vdekur nga koronavirusi, COVID-19. Gjeorgjina Kuli, shefja e
Pipero ndan fotot e mjekëve nga Infektivi: Në spital 72 pacientë, lufta vazhdon! Mjeku i njohur infeksionit, Pëllumb Pipero, ka një mesazh për të gjithë qytetarët në betejën me koronavirusin. Ai nda
Mbërrin me helikopter një pacient pranë Infektivit (VIDEO) Një pacient ka mbërritur me helikopterin e urgjencës vetëm pak minuta më parë pranë Spitalit Infektiv në Tiranë. Deri
Tetë në terapi intensive, flet drejtoresha e Infektivit në Kosovë Derisa në Kosovë deri në këto momente 63 persona kanë rezultuar pozitivë me pandeminë COVID19, gjendja e 28 pacientëve t
Dyshohet për koronavirus, niset me urgjencë drejt Infektivit polici nga Durrësi Një efektiv policie ka rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit në qytetin e Durrësit. Mësohet se pacienti është transpor
Mjekja tek Infektivi dyshohet e infektuar me koronavirus Një mjeke tek Infektivi dyshohet se është infektuar me COVID-19. Gjatë ditës së sotme ka pasur simptomat të ngjashme
Të dyshuar me COVID-19, sillen me urgjencë 3 autoambulanca tek Infektivi Gjendja e koronavirusit në Shqipëri po përkeqësohet nga dita në ditë. Nga raportimet e fundit mësohet se 3 autoambul