999 rezultate për

infektivi

Ndërron jetë një pacient tek Infektivi Një pacient ka ndërruar jetë rreth orës 06:30 të mëngjesit në spitalin e Infektivit, por nuk ishte nga koronavirusi.
Fluturon kurba e infeksionit në vend, shtohet numri i pacientëve tek Infektivi (VIDEO) Ministria ka konfirmuar 69 raste të reja me koronavirus. Në total numri i te prekuve ka shkuar 1590. Ne Infektiv m
Vdes një tjetër pacient tek Infektivi, ishte shtruar prej dy javësh Ndërron jetë një 71 vjeçar nga Durrësi në Spitalin Infektiv. Sipas ministrisë, i moshuari i prekur me Covid-19 ishte
Përfitoi lekë për karburant edhe pse ishte i shtruar tek Infektivi, "justifikohet" Alimadhi Deputeti Adriatik Alimadhi u listua në lisën e deputetëve që përfituan lekë për kaburan gjatë pandemisë, edhe pse ai ndo
Pamje dhe bisedë me pacientët me Covid-19 nga Infektivi i Shkupit (VIDEO) Grupi i xhirimit të Euronews Albania ishte në spitalin Infektiv të Shkupit, ku siguroi dëshmi ekskluzive të pacientëve t
COVID-19 arrin rekordin në Shqipëri, dy persona përfundojnë me urgjencë tek Infektivi Shtimi i rasteve me COVID 19 në vend ka shtuar edhe numrin e të hospitalizuarve te Infektivi. Një çift të moshuarish
Vdekja e të moshuarës tek Infektivi, ministria sqaron se nuk ishte nga Covid-19 Ministria e Shëndetësisë ka reaguar lidhur me gruan që humbi jetën në spitalin Infektiv, ndërsa thotë se ajo ka qenë asi
Brataj: Nuk është shaka! Nga 14 tani kemi 41 të sëmurë me COVID-19 tek Infektivi "Njerëzit mendojnë se ishte një lojë, dhe mendoj se kanë dëmtuar aq shumë opinionin publik dhe popullatën por edhe perso
Shtohen pacientët tek Infektivi, cilat mbeten zonat më të nxehta të koronavirusit në Shqipëri Ka shkuar në 1263 numri i të prekurve nga koronavirusi në vendin tonë, ku gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar poziti
Emocionuese, pacientja ukrainase me COVID-19 pritet nga i dashuri me lule jashtë Infektivit Rasti “Zero” me koronavirus në Sarandë ka mposhtur sot sëmundjen dhe ka lënë spitalin Infektiv. Turistja ukrainase ka
34 viktima, ndërron jetë 85-vjeçarja me COVID-19 tek Infektivi Mbrëmjen e sotme ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv një paciente 85-vjeçare nga Tirana, e konfirmuar me COVID-19.
Vdes 88-vjeçari me COVID-19 tek Infektivi Ndërron jetë 88 vjeçari në spitalin infektiv, asimptomatik nga covid19. Një pacient 88 vjeçar nga Tirana ka ndërruar
Ndërron jetë gruaja tek Infektivi, ministria: Shkak nuk është koronavirusi Një 70 vjeçare ka humbur jetën gjatë paradites së sotme në spitalin Infektiv, por sipas ministrisë shkak nuk ishte koron
Humb jetën në mënyrë të papritur një tjetër pacient tek Infektivi Ministria e Shëndetësisë ka konfirmuar sot një tjetër viktimë nga koronavirusi në vend. Bëhet fjalë për një 69 vjeçar
Katër në terapi intensive, si paraqitet gjendja e pacientëve tek Infektivi Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar sot se pavarësisht se ka pasur pacientë që kanë lënë spitalin infektiv të shëruar,
Shtohet numri i pacientëve tek Infektivi, 5 prej tyre në terapi intensive Ka shkuar sot në 981 numri i të nfektuarve, teksa prej tyre mbeten aktivë 173 persona, kryesisht në Tiranë, Durrës Krujë
Shtohet numri i pacientëve që mposhtën koronavirusin, si paraqitet situata tek Infektivi Ministria e Shëndetësisë konfirmoi sot 5 raste të reja me koronavirus, dhe shkon në 969 numri i të prekurve. Lajmi i
Denoncimi: Një javë pasi lanë Infektivitin dy pacientë ndërruan jetë në reanimacionin e QSUT Ditën e sotme, ministria e Shëndetësisë konfirmoi vetëm dy raste të reja të koronavirusit në qytetin e Durrësit, ku në t
U infektua në Tiranë dhe e çoi virusin tek vjehrra, mbërrin tek Infektivi shtatzëna me fëmijën 2 vjeç Ka mbërritur në Tiranë gruaja shtatzënë bashkë me djalin e saj të mitur dhe vjehrrën, të dyshuar se janë infektuar me CO
Rama poston videon e zonjës që mposhti COVID-19 tek Infektivi: Pa vdekjen me sy! Kryeministri Edi Rama ka postuar në Facebook pamjet e një gruaja e cila ka mposhtur me sukses COVID-19 dhe po largohet n