999 rezultate për

infektivi

"Kujdes kur çoni familjarët në Infektiv, i intubojnë dhe i presin biletën", Bino i përgjigjet Cakos Një ditë më parë konspiracionisti, Alfred Cako u shpreh se të sëmurët te Spitali Infektiv infektohen qëllimisht. Kjo dek
COVID-19/ Manastirliu publikon foton nga Infektivi: 6 pacientë po luftojnë për jetën Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka publikuar një foto nga Spitali Infektiv, ku bën të
Rëndohet situata tek Infektivi, si paraqitet gjendja e pacientëve Teksa shtohet me 82 numri i të prekurve në vend, vijon dhe shtimi i rasteve në spitalin Iinfektiv. Ministria e Shende
Sërish numër i lartë infeksionesh në vend (VIDEO) Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë konfirmuar 82 raste të reja me koronavirus. Ministria e Shëndetësisë the
Përkeqësohet situata tek Infektivi, si u zgjerua harta e infeksionit në vend Dy viktima dhe 68 raste të reja me COVID-19 janë shënuar gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë. Situata në spitalin
Humbin jetën nga koronavrusi dy pacientë të tjerë tek Infektivi Dy pacientë të tjerë të cilët merrnin shërbim në spitalin Infektiv kanë humbur jetën si pasojë e infektimit me koronavir
Pamjet nga Infektivi, pacienti me simptoma të rënduara përmbys në krevat (FOTO LAJM) Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu në një postim në facebook ka paraqitur një infermier tek Infektivi i cili ë
Humbin jetën nga COVID-19 dy pacientë te Infektivi Dy pacientë kanë humbur jetën në 24 orët e fundit te spitali Infektiv. Burime për abcnews.al bëjnë të ditur se dy viktim
Përlotet shefja e Infektivit kur flet për viktimat e COVID-19: Ky është momenti më i vështirë "Nuk kishte një moment më të vështirë sesa të merrja dikë që se njeh në telefon dhe t’i thuash që i afërmi yt ka vdekur.
Nuk ka një mjekim specifik, Pipero tregon si po kurohen të sëmurët tek Infektivi Mjeku infeksionist Pëllumb Pipero ka folur për skemat e mjekimit që aplikohen në Spitalin Infektiv teksa shprehet se ndi
Humbin jetën nga koronavrusi tre pacientë tek Infektivi Tre paciente kane humbur jeten ne 24 oret e fundit ne Infektiv, pa mundur t’i mbijetonin koronavirusit. Lajmin e ka b
Pacienti me COVID-19 flet për situatën tek Infektivi: Atje ka tmerr, është tamam si ferr! Edmond Mara, një pacient që luftoi koronavirusin pasi u shtrua në spitalin Infektiv ku thotë se jeta iu bë më e lehtë në
I prekur nga COVID-19, mjeku po lufton për jetën tek Infektivi Një mjek është ne gjdne të rëndë për jetën pasi është prekur nga COVID-19. Mjeku nga Puka mësohet se po lufton për j
Rëndohet bilanci, humbin jetën tre pacientë tek Infektivi Tre pacientë të tjerë kanë humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë. Ata kanë qenë të shtruar në spitalin
"Ulërima nga dhimbjet e sinfoni kollërash", pacienti tregon ç'i panë sytë tek Infektivi Një prej pacientëve që fitoi betejën me koronavirusin ka rrëfyer në Facebook eksperiencën e tij me sëmundjen. Edmond Mar
E lajmëron Manastirliu: Vetëm 2 muajsh, foshnja e parë e shtruar te Infektivi Ministrja Manastirliu ka deklaruar se në spitalin e Infektivit gjendet e shtruar një nënë me një fëmijë 2 muajsh. Sa
Çfarë po ndodh tek Infektivi? Katër të shtruar brenda 30 minutash Vijon të ketë shtrime të reja në spitalin Infektiv, tha ministria e Shëndetësisë sot, duke raportuar se aktualisht po ma
Dy të intubuar në gjendje të rëndë, si është situata te Infektivi Ditën e sotme 82 rezultuan pozitivë me COVID-19 në vend ndërsa tre paceintë humbën jetën. Por si qëndron raporti në i
Një tjetër viktimë nga COVID-19, ndërron jetë pacienti tek Infektivi Një humbje jete ka ndodhur në spitalin infektiv, si pasojë e COVID19. Një pacient 86-vjeçar nga Shkodra, i cili po tr
MSH: Ndërron jetë tek Infektivi hematologu Arjan Pushi Mjeku i hematologjisë Arjan Pushi, ka humbur betejën me koronavirusin. Ministria e Shëndetësisë njofton me hidhërim t