999 rezultate për

infektivi

"Infektivi po mbushet frikshëm", mjekja bën rrëfimin prekës Mjekët janë ata që kanë vendosur jetën e tyre në rrezik e po përballen me betejën e koronavirusit. Një prej radhëve të b
Kryeinfermierja tek Infektivi kullon çizmen me djersë: Më janë zbardhur flokët, më është rrudhosur fytyra (VIDEO) Ana Luca është një prej radhëve të bluzave të bardha, që po luftin koronavirusin, në "qendër të betejës". Luca, kryei
Vetëm në 24 orët e fundit, koronavirusi vret 4 pacientë tek Infektivi Në 24 orët e fundit COVID-19 ka vrarë 4 pacientë të tjerë në Shqipëri. Viktimat janë: Një 67 vjeçare nga Tirana dh
E palyer dhe e rraskapitur nga lodhja, shefja e Infektivit publikon foton pas punës (FOTO LAJM) Mjekët dhe infermierët po përballen prej muajsh me koronavirusin, duke luftuar nga vija e parë e betejës. Në vendin tonë
Najada Çomo i përgjigjet akuzave me pamje nga Infektivi: Mos hidhni baltë mbi realitetin! "Mos të hedhim baltë mbi punën që bëhet dhe realitetin që është pranë shërbimit infektiv..." Shefja e Shërbimit Infek
Vilma Nushi e dyshuar me Covid dërgohet me urgjencë drejt Rinasit, aparatura mungon tek Infektivi Ditën e sotme Vilma Nushi është marrë me urgjencë nga spitali Infektiv dhe është transferuar drejt Rinasit pasi dyshohet
COVID-19/ Zbardhet emri, kush është studentja 21-vjeçare që ndërroi jetë tek Infektivi Viktima më e re në Shqipëri nga COVID-19, vetëm 21 vjec është vajza Amantia Çarçiu nga Gramshi. Burimet bëjnë me dije
Drejtoresha e ISHSH me koronavirus Drejtoresha e ISHSH Vjollca Braho është shtruar tek Infektivi pasi ka simptoma të COVID-19. Nga burimet mësohet se s
Vajza e mjekes tek Infektivi: Ju lutem kujdes, prej 4 muajsh nuk përqafoj dot mamin tim Në një kohë kur Shqipëria po kalon ditë të vështira për shkak të COVID-19, ndërgjegjësimi duhet të jetë në nivele maksim
Sot ditë e zezë, humb jetën një tjetër pacient tek Infektivi Një 42-vjeçar ka ndërruar jetë si pasojë e infektimit me koronavirus mëngjesin e sotëm në spitalin Infektiv. Si paso
Rëndohet situata tek Infektivi, si paraqitet gjendja e pacientëve Ditën e sotme, bilanci i vdekjeve në vend u shtua me 4 ndërsa ai i infeksioneve me 85. Vijon të ketë shtrime të reja
Gjendja kritike në spitale, Tiranë një vatër e kuqe rreziku Vijon numri i lartë i të prekurve nga koronavirusi në vend. ISHP njofton për 85 raste të reja me Covid-19 gjatë 24 or
E RËNDË/ Koronavirusi i merr jetën 21 vjeçares tek Infektivi Një vajzë 21-vjeçare është viktima më e re nga koronavirusi në vendin tonë. Vajza ka ndërruar jetë në spitalin Infekt
La pas 7 fëmijë, koronavirusi i merr jetën pacientes tek Infektivi Një 49 vjeçare nga Kruja ka humbur betejën me koronavirusin në spitalin Infektiv. E ndjera ka qenë e intubuar prej 10
E DHIMBSHME/ Gruaja tek Infektivi në luftë për jetën, fëmijët i dërgojnë lule për ditëlindje Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka bërë një postim në rrjetin social Facebook ku ka treguar luftën që bëhe
Manastirliu bën apel për të rinjtë me fotografinë nga terapia tek Infektivi: Mendoni për prindërit! Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka publikuar një fotografi nga terapia intensive në spitalin Infektiv duke i
Njëri i shtruar tek Infektivi, dy policë me COVID-19 në Tiranë Dy policë në Tiranë kanë rezultuar pozitivë më COVID-19. Pas rezultateve janë karantinuar edhe 7 policë të tjerë në
Rëndohet bilanci, humbin jetën dy pacientë tek Infektivi Rëndohet bilanci i vdekjeve nga koronavirusi në vendin tonë. Gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur jetën dy pacientë t
Djali nxjerr foton e të ëmës nga Infektivi: Për ata që kanë dyshime, turp që dilni pa maska Një qytetar ka publikuar foton e të ëmës që ndodhet në gjendje të rëndë në spital duke luftuar me koronavirusin, ndërsa
Simptoma të rënda dhe shtim i ndjeshëm i rasteve, Manastirliu tregon situatën tek Infektivi (VIDEO) Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu bën thirrje për qytetarët që të jenë të kujdesshëm dhe të ruhen nga Covid-1