999 rezultate për

infektivi

"Të lashë vetëm", shefja e infektivit përlotet për ditëlindjen e vajzës Shefja e Infektivit Najada Çomo, që nga marsi duket se nuk ka bërë dot pushim. Madje ajo nuk ka qenë dot as në ditëli
Mjekja e Infektivit tregon si merret vendimi për futjen e pacientit në intubim Mjekja e spitalit infektiv, Entela Kolovani ka treguar për news 24 si trajtohen pacientët e infektuar dhe kur ata kalojn
Shënohen dy raste të reja me COVID-19 në Berat, një prej tyre sanitare tek Infektivi Dy raste me Covid janë konfirmuar këtë të mërkurë në Berat, duke e çuar në 81 numrin e personave të infektuar në këtë qy
Qytetarja reagon ashpër jashtë Infektivit: Nëna më tha nuk më japin as ujë COVID-19 tashmë prej muajsh ka pushtuar Shqipërinë ndërsa në spitalet COVID qarkullojnë të shqetësuar familjarët e pacie
Në 24 orët e fundit në Shqipëri u shtruan 121 pacientë me COVID-19 tek Infektivi Ministria e Shëndetësisë ka bërë me dije se gjatë 24 orëve të fundit 152 pacientë kanë rezultuar poztiv me Covid-19, ndë
Deputeti i PS me koronavirus, në terapi intensive tek Infektivi Deputeti i partisë socialistë në Vlorë Edmond Leka është infektuar me koronavirus. Albeu.com mëson se prej disa dite
DETAJET/ 12 pacientë u shëruan tek Infektivi, mbahen të shtruar prej pasojave të sëmundjes Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë kryer 932 testime për vlerësimin e infektimit nga virusi SARS COV2, dhe 155
Koronavirusi i merr jetën një vajze të re dhe një 60-vjeçari tek Infektivi Koronavirusi vazhdon të marrë jetë të reja në vendin tonë. Ditën e sotme ka ndërruar jetë një vajzë 33- vjeçare e cila v
COVID-19 vret 4 pacientë të tjerë tek Infektivi Ministria e Shëndetësisë ka bërë publike të dhënat e fundit në lidhje me COVID-19 në Shqipëri. Në përditësimin e situ
Mbeten në mes të katër rrugëve pa informacion, QSUT: Asnjë familjar tek Infektivi! "QSUNT siguron të afërmit dhe familjarët e pacientëve, si dhe të gjithë qytetarët, se të shtruarit në Spitalin e Sëmundj
Familjarët "përplasen" me Piperon tek Infektivi, reagon me urgjencë Meta Dhjetra familjarë janë vënë re sot pranë spitalit Infektiv në Tiranë, të cilët presin në ankth fatin e të afërmve të tyr
COVID-19: 21 pacientë në terapi intensive tek Infektivi, 6 shtetas të intubuar Ditën e sotme ne vend janë shënuar shifrat më të larta të infektimeve me COVID-19, 139 infektime në 24 orë. MSH bën
Shefja e Infektivit thirrje qytetarëve: Virusi është mes nesh Shefja e Infektivit, Najada Çomo i bën thirrje qytetarëve të respektojnë masat për parandalimin e koronavirusit. Përm
Shifra alarmante, COVID-19 vret 6 pacientë në 24 orë tek Infektivi Ministria e Shëndetësisë ka zbuluar të dhënat e fundit në lidhe me COVID-19 në Shqipëri. 6 qytetar kanë ndërruar jetë
Koronavirusi i merr jetën gardistit tek Infektivi Koronavirusi i ka marrë jetën një gardisti në Tiranë. Mësohet se gardisti u shtrua vetëm dy ditë më parë në spitalin Cov
Apeli drithërues i mjekut tek Infektivi: Nuk ia dalim dot, na ndihmoni të mposhtim COVID-19 "Na ndihmoni që ta mundim këtë virus se vetëm ne mjekët, spitalet, nuk mund t’ja dalim dot..." Mjeku ORL në QSUT, Kle
Në muajt e fundit të shtatzënisë, mjekja e re tek Infektivi nuk dorëzohet para COVID-19 COVID-19 po gjunjëzon cdo ditë botën ndërkohë lufta më e madhe kryhet në spita
Shtrohet tek Infektivi kryetari i parlamentit në Maqedoninë e Veriut Kryetari i Parlamentit të Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi është shtruar të premten në Klinikën e Sëmundjeve Infektiv
Rëndohet bilanci në vend, humbin jetën pesë pacientë tek Infektivi Pesë persona kanë humbur jetën në 24 orët e fundit në Spitalin Infektiv, si pasojë e koronavirusit. Ministria njofton
Rëndohet bilanci në vend, humbin jetën tre pacientë tek Infektivi Tre qytetare nuk e kane fituar betejen me Covid-19 ne 24 oret e fundit tha ministria. Tre qytetarë nuk e kane fituar