999 rezultate për

inat

Policit nuk i del inati me gruan që shet në Tiranë, i rrëzon me shqelm çantën me ushqime Duket se problemi që shqetëson vërtet rendin publik në Shqipëri janë shitësit ambulantë. Kjo pasi aksionet që bëhen n
Aeroporte, hekurudha e porte! Rama zbulon planet e mandatit të 3-të dhe inatin e paska me kuksianët "Më thonin aeroporti i Kukësit është fantazi po unë ose do ti marr ata që më shajnë, 120 demokratë nga Kukësi që të zbre
Vendimi, kthehen makinat dhe lejet e bllokuara gjatë karantinës dhe tërmetit Këshilli i Ministrave ka miratuar aktin normativ që parashikon faljen e të gjitha gjobave të vendosura nga autoritetet s
Përplasi makinat, shqiptari merr sëpatën dhe kërcënon shoferin tjetër Një sherr ka ndodhur në Lamia të Greqisë mes një 50-vjeçar shqiptar dhe një 70 vjeçari. Mësohet se një aksident trafi
I akuzuar për një vrasje në Kombinat, kapet i shumërkërkuari që fshihej në Greqi Një bashkëpunim mes Interpol Tiranës dhe Interpol Athinës ka vënë në pranga në Lamia, Greqi, një të kërkuar për vrasje n
Cila nga makinat po bllokon trafikun? (FOTO LAJM) Të vësh trurin në punë me quize, enigma dhe gjëegjëza të ndryshme është gjëja më e mençur që mund të bëni. Në këtë m
Argjentina gati për eliminatoret e "Katar 2022", Scaloni publikon listën (FOTO LAJM) Në Amerikën e Jugut do të nisë fushata kualifikuese për Kupën e Botës Katar 202 dhe trajneri i Argjentinës Lionel Scalon
Konspiracionisti: Kjo është lidhja e Berishës dhe Ramës me Iluminatin Konspiracionisti Alfred Cako i ftuar në E diell, ka marrë pjesë në debat në lidhje me vrasjen e Azem Hajdarit. Teksa
Aksident në Korçë, makinat përplasen "kokë më kokë" Një aksident ka ndodhur në afërsi të fshatit Pendavinj, në zonën e Korçës. Burimet bwjnw me dije se si pasojë e përpl
Aksident në Elbasan, makinat përplasën "kokë më kokë" duke plagosur dy shtetas Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në aksin rrugor Elbasan-Vidhas. Mësohet se dy makina janë përplasur
Ramës nuk i del inati me Kurtin, e thumbon gjatë konferencës me Hotin Kryeministri Edi Rama tha se Kosova dhe rajoni nuk kanë rrugë tjetër përveç atë të integrimit, duke hedhur thumba edhe p
"Zhvishte" makinat në Durrës, si u kap nga Policia i riu Finalizohet me sukses operacioni i koduar “Navigatori”. Arrestohet në flagrancë një 47-vjeçar, i dënuar më parë për v
Ramës nuk i del inati me Metën: Pse nuk mbrojte Valbonën në kohën e Saliut Ditën e djeshme, Presidenti Meta doli kundër ndërtimit të HEC-eve në Vjosë pasi sipas tij, diccka e tillë do të sillte s
Shkatërrohet banda e heroinës në kryeqytet, kush janë "të fortët" që u arrestuan në Kombinat Policia e Tiranës ka arrestuar 4 persona si dhe ka proceduar në gjendje të lirë një të pestë. Në pranga janë vënë Er
Nuk iu ndalua RENEA-s në Elbasan, gjendet e braktisur makina luksoze Një mjet tip "Porche Cayenne" e tipit të fundit është gjetur e braktisur në rrethinat e qytetit. Mbrëmjen e sotme ësh
Nga diamantet te çorapet 150 euro, shpenzimet e çmendura të CR7 dhe Georginës (VIDEO) CR7 shquhet për jetën e tij lukszoze. Portugezi ditët e fundit është bërë meme në në rrjetet sociale teksa vetëm çorapet
Pajisjet më të këndshme të sigurisë, imagjinata e njerëzve nuk ka kufi (FOTO LAJM) Të gjithë duam të jemi sa më të sigurtë dhe kjo është arsyeja pse ne e marrim seriozisht të mbrojmë veten. Por disa n
Kur imagjinata nuk ka kufi, fotot që do ju zbukurojnë ditën (FOTO LAJM) Ju mund të mësoni aftësitë, por jo shijen. Megjithatë, mungesa e shijes nuk duket se i ndalon disa njerëz që të krijo
Aksident pranë tunelit të Elbasanit, bëhen copë makinat Një aksident i rende ka ndodhur pasditen e sotme në aksin rrugor Elbasan-Tiranë. Mësohet se 2 automjete janë përplasu
Një selfie provokuese, Erjona Sulejmani nuk i le vend imagjinatës (FOTO LAJM) Erjona Sulejmani, ish-bashkëshortja e mesfushorit të Bolonjës, Blerim Dzemaili, ka publikuar një fotografi të re në kost