999 rezultate për

inat

Do të legalizohen makinat me targa të huaja që qarkullojnë në Maqedoni? Automjetet me targa të huaja që lëvizin në shtetin tonë do të legalizohen, respektivisht do të marrin targa të Maqedonis
Pushtojnë gjithnjë kopertinat, kush janë të dashurat diva të futbollistëve të njohur (FOTO LAJM) Gratë dhe të dashurat e futbollistëve janë gjithmonë një temë e nxehtë diskutimi. Disa nga çiftet në këtë listë ishin
Tentoi t'i ikte policisë por përplasi makinat e parkuara, e pëson 20 vjeçari në Durrës Një 20-vjeçar në Durrës është kapur dhe arrestuar nga Policia, pasi tentoi të mos i bindej shenjës së efektivëve për nda
Vaksinat me efektivitet, OBSH: Jemi jashtëzakonisht të shqetësuar! Organizata Botërore e Shëndetësisë (OBSH) mirëpriti vaksinë e Moderna, që njoftoi sot se vaksina e saj eksperimentale tr
Ngjarja e rëndë në Kombinat, kështu duket sot Blerta Josifi (FOTO LAJM) Blerta Josifi u shfaq për herë të parë pas më shumë se 4 muajsh pas ngjarjes së rëndë që shokoi mbarë opinionin publik.
Konsumoni sa më shumë manderina, do mahniteni nga vetitë e shumta ushqyese Sikurse të gjithë anëtarët e familjes së frutave citrike, mandarinat janë një burim i pasur me vitamina dhe minerale dhe
Nuk ka harruar inatet e vjetra, reagimi i papritur i Shpatit për shtatzëninë e Afërditës (FOTO LAJM) Shpat Kasapi dhe Afërdita Dreshaj kanë qenë dikur një nga çiftet më simpatike të showbiz-it shqiptar. Ata kanë qenë n
Të pandara, dy ish-velinat shqiptare bëjnë namin në rrjet (FOTO LAJM) U njohën në emsioninin investigativ "Fiks fare" dhe tshmë dy ish velinat janë bërë të pandara. Anisa Mukaj dhe Brisei
Merkel bën deklaratën e fortë dhe shuan shpresat: Vaksinat nuk do të kenë efekt! Angela Merkel është shprehur e pashpresë për një mbarim të shpejtë të pandemisë së COVID-19. Duke u shprehur se tas
Rrahmani: Dueli kundër Shqipërisë është test për eliminatoret e Botërorit Kapiteni i Kosovës, Amir Rrahmani ka thënë se ndeshjet e nëntorit do t’i shërbejnë skuadrës që të përgatitet për kualifi
Thaçi e Veseli në paraburgimin e Hagës, makinat e Eulex brenda selisë qendrore të PDK Dy makina të Misionit të BE për sundim të ligjit në Kosovë, EULEX janë në hapësirat e selisë qendrore të Partisë Demokra
Poza të parezistueshme, modelja kanadeze nuk i le vend imagjinatës (FOTO LAJM) Khloe Terae është një nga modelet më seksi të momentit. Modelja bukuroshe nuk humbet asnjë moment pa publikuar fotot e s
Makinat fluturuese janë e tashmja (VIDEO) Nga dëshira për të zhvilluar një automjet që do të udhëtonte si në tokë ashtu edhe përmes ajrit, Klein Vision i Sllovaki
Më shumë joshëse se e frikshme, ylli televiziv nuk i lë vend imagjinatës (FOTO LAJM) Ylli televiziv, Lauren Goodger, është shfaqur e frikshme dhe njëkohësisht shumë seksi me rastin e “Halloween”. Ditën e d
Makina e policisë përplas motorin në Kombinat Një makinë policie ka aksidentuar një motorrist ditën e sotme në Kombinat, Tiranë. Policia njofton se makina drejtohe
Me maska në mal, Rama publikon foton me Zahon dhe Lindën Kryeministri Edi Rama ka zgjedhur që këtë fundjavë ta kalojë në veri të Shqipërisë. Në Facebook, Rama ka publikuar nj
Franca futet në karantinë, makinat "përpijnë" Parisin vetëm pak orë para bllokimit (VIDEO) Trafik i rënduar ka kapluar Parisin vetëm pak orë para se të ndodhte bllokimi i ri kombëtar në të gjithë Francën. Trafik
La jetimë 3 fëmijë, shitësi i dyqanit: Minatori 33 vjeçar i merrte ushqimet me listë Pronari i një dyqani në Bulqizë dhe fqinjët tregojnë fukarallëkun ku jetonte familja e Rruzhdi Rushitit, i cili është nj
Njihuni me godinat "brutaliste" të ish-Bashkimit Sovjetik (FOTO LAJM) Në dekadën që pasoi fundin e Luftës II Botërore, një valë e re e ideve arkitekturore nisi të zbatohej në Mbretërinë e Ba
Rama e kthen në "inat" hallin e naftëtarëve: Kjo qeveri nuk bisedon me presione Kryeministri Edi Rama ka komnetuar nga Kuvendi grevën e naftëtareve, duke mos hequr dorë nga e vetja. Rama tha se ai