999 rezultate për

inat

Rama e kthen në inat personal: Ta harrojnë dorëheqjen e Ardi Veliut! Pas dorëheqjes së ministrit të Brendshëm Sandër Lleshaj, qytetarë të shumtë kanë kërkuar edhe dorëheqjen e Ardit Veliut.
Të rinjtë protestues dëmtojnë me gurë makinat e zjarrëfikësve në Tiranë (FOTO LAJM) Një protestë e dhunshme është zhvilluar edhe sonte në Tiranë për vrasjen e Klodian Rashës, i vrarë 3 ditë më parë nga nj
Bëni kujdes, këto janë shenjat që tregojnë se ju mungojnë vitaminat Edhe pse ka shumë mjete për të kompesuar mungesën e vitaminave në organizëm, njerëzit ende vuajnë nga mungesa e tyre. Mi
Shorti i Botërorit Katar 2022, Shqipëria dhe Kosova mësojnë kundërshtarët e grupit Shqipëria do të zbulojë sot kundërshtarët për fazën eliminatore të Botërorit 2022, teksa sot mbahet shorti në Zyrih.
SHORTI/ Eliminatoret e "Katar 2022", Shqipëria dhe Kosova mësojnë sot kundërshtarët (FOTO LAJM) Shqipëria dhe Kosova mësojnë sot kundërshtarët e eliminatorëve të Botërorit “Katar 2022”. Në orën 18:00, në Zyrih të Zvi
Kujdesuni për fëmijët! Ky është dëmi i madh që sjellin patatinat për shëndetin Patatinat dhe produktet e tjera ‘snack’ janë më joshëset për fëmijët, por pavarësisht se duket sikur po plotësoni një dë
Haradinajt nuk i del inati me Ramën: Vuri Kosovën në vështirësi të mëdha! Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj në një intervistë për Ora News ka komentuar dhe raportin e tij me Kryeminis
Nga makinat luksoze tek avionët privatë, si festojnë vajzat miliardere pas izolimit (FOTO LAJM) Izolimi në Britaninë e Madhe përfundoi dhe disa të rinj nisën menjëherë që të festojnë këtë fakt. Fëmijët e pasur të “In
BE nuk aprovon vaksinat kundër Covid-19 të Moderna, Bionteca dhe Pfizer Agjencia Evropiane e Barnave refuzoi kërkesën e ndërmarrjes farmaceutike gjermane "Biontek" dhe partnerit amerikan "Pfiz
Provokuese nga jahti, Georgina nuk i le vend imagjinatës (FOTO LAJM) Bashkëshortja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez, nuk nguron të postojë në rrjetet sociale format e trupit të saj.
Ekspertët thirrje për kujdes: Vaksinat për COVID-19 po vijnë Dy ekspertë të lartë të Shteteve të Bashkuara për koronavirusin siguruan amerikanët të dielën se vaksinat kundër pandemi
Konspiracionisti: Iluminati dhe lidhja mes Ismail Qemalit, Zogut dhe Enver Hoxhës Konspiracionisti Alfred Cako, bëri një tablo të zgjeruar të historisë së Shqipërisë të këtyre 108 viteve të fundit. C
A do të na mbrojë vaksina e COVID-19? Çfarë thonë ekspertët Pretendentët kryesorë në garën e vaksinave COVID-19 kanë patur nivele të ndryshme suksesi pas provave klinike, por çfarë
OBSH: Ja sa përqind e popullatës duhet të infektohet që të bllokohet koronavirusi Rreth 60 apo 70 për qind e popullatës duhet të jetë e imunizuar ndaj koronavirusit të ri, në mënyrë që të ulen infektime
Bisha luksoze, kush janë 15 modelet e makinave që bëjnë namin në rrjetet sociale Janë të gjitha makina luksi, të fuqishme dhe tejet të shtrenjta. Në vend të parë qëndron Porsch dhe Roll Royce me tre
Të gjithë po thonë pini vitamina, por kur është koha e duhur për t'i marrë gjatë ditës? Shumë njerëz marrin një ose disa vitamina gjatë ditës për të plotësuar dietën e tyre. Por, a ka rëndësi koha kur i konsu
Vaksina me 90% efektivitet, Astra Zeneca zbulon koston super të lirë Kompania Astra Zeneca që po bashkëpunon me universitetin e Oksfordit për të sjellë sa më shpejt vaksinën e koronavirusit
Aksident i frikshëm, makinat bëjnë "xing" në autostradë Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur në superstradën Lezhë-Laç, në afërsi të kryqëzimit të ishull Lezhës. Buri
Bill Gates flet për vaksinën: Duroni edhe pak, mbani maskat Themeluesi i kompanisë Microsoft, Bill Gates beson se pothuajse çdo vaksinë kundër COVID-19 do të jetë efektive. Vak
Larg benzinës dhe naftës, pritet të ketë rreth 15 milionë vetura elektrike deri në 2030 Një studim i Ministrisë së Transportit në Gjermani, i publikuar së fundmi, evidenton se pas dhjetë vitesh në rrugët e ve