999 rezultate për

inat

5 vitaminat e rëndësishme që duhet të marrë çdo grua pas moshës 40-vjeçare Mendojini vitaminat dhe lëndët ushqyese si një ushtri që mund të luftojnë sëmundjet e lidhura me moshën. Mënyra më e mir
E keni tepruar me ushqimin për festa? Kjo është pija që largon toksinat nga trupi Gjatë ditëve tëfestave të gjithë e kemi tepruar me ushqimin, kush më shumë e kush më pak. Kjo ka bërë që organizmi jonë
BIRN: Shqipërisë i duhen së paku 2 milion doza vaksinë Kryeministri Edi Rama deklaroi se 10,750 dozat e para të vaksinës do të mbërrijnë në Shqipëri brenda janarit si pjesë e
Dalin pamjet e trishta, Messi i inatosur me Barcelonën nga tribuna (VIDEO) Kur nuk luan Messi ose kur ai nuk është në formë të mirë, Barcelona gjithmonë vuan, shkruan Albeu.com. Së fundmi numr
Osmani për vaksinat në Veri: Kjo është shkelje flagrante ndaj marrëveshjeve në BE (VIDEO) Presidentja në detyrë, Vjosa Osmani në vizitën që kishte në Klinikën Infektive ka komentuar vaksinimin për COVID-19 ndaj
Nga siguria tek efektet anësore, 9 gjëra që duhet të dini për vaksinat Si janë të përbëra vaksinat antiCovid? Ato kanë përbërje të ndryshme. Vaksinat Pfizer-BioNTech dhe Moderna janë vaksina
Bill Gates ka një lajm të keq për vitin 2021 Me nisjen e vaksinimit në BE dhe SHBA, themeluesi i Microsoft, Bill Gates, ka folur për atë që na pret në vitin 2021, në
"Vaksinat europiane i kthejnë njerëzit në majmunë", BE u përgjigjet rusëve Shefi i diplomacisë evropiane, Josep Borrell pretendon se media ruse po përhapin informacione të rreme në lidhje me vaks
Greqia nis nesër vaksinimin kundër koronavirusit, shqiptarët "ngrohën në diell" Greqia mori mbrëmë dozat e para të vaksinës kundër koronavirusit dhe duket se nuk po humb kohë për të filluar vaksinimin
Reagon qeveria e Kosovës: Vaksinat në veri nuk kanë hyrë nëpër rrugë legale, do të marrim masa Qeveria e Kosovës nëpërmjet një komunikate për media ka thënë se vaksinat për të cilat është raportuar se kanë hyrë në v
Zbulohet data! Mbërrijnë vaksinat e para anti covid në Greqi Në Greqi kanë mbërritur sonte dozat e para të vaksinave kundër koronavirusit Covid-19. Mediat greke raportojnë se va
Çudira shqiptare, shoferët dalin nga makinat dhe rrihen (VIDEO) Një rrahje mes shofereve të tri automjeteve ka ndodhur para pak minutash te stacioni i autobusëve në kryeqytet, raporton
"Gjëja më e mirë në 3-4 orë ishte falja që kërkove", tifozët e Juventusit i nxjerrin inatin Bonuccit "Juventusi më i shëmtuar i kësaj pjese të parë të sezonit. I kërkoj falje tifozëve në emrin tim së pari. Nuk shtoj më as
Policisë nuk i del "inati", rrestohet 22 vjeçari që i vuri flakën pemës së Krishtlindjeve Policia ka vënë nën pranga një 22 vjeçar, i cili gjatë protestës së mbajtur më datën 09.12.2020 në bulevardin “Dëshmorët
Bisha luksoze, kush janë 15 modelet e makinave që bëjnë namin në rrjetet sociale Janë të gjitha makina luksi, të fuqishme dhe tejet të shtrenjta. Në vend të parë qëndron Porsch dhe Roll Royce me tre
Serbia lë pas Shqipërinë e Kosovën! Të hënën marrin 5000 vaksinat e para anti COVID-19 Të hënën ose të martën në Serbi arrijnë dozat e para të vaksinës kundër COVID-19 dhe do u shpërndahen shtëpive të të mos
Nëse doni që brokolit t’i merrni vitaminat, mësoni ta zieni siç duhet Brokoli tani llogaritet si një ndër perimet më të shëndetshme, por vetëm nëse përgatitet në mënyrën e duhur. Mënyra
Makinat përplasen kokë më kokë në tunel, një person në gjendje të rëndë Një aksident mësohet se ka ndodhur mbrëmjen e sotme në brendësi të tunelit në zonën e Ujit të Ftohtë në Vlorë. Dy au
Kryeministrit Rama nuk i del inati me analistët, batuta nga Farka Kryeministrit Edi Rama duket se nuk i del inati me gazetarët dhe analistët. Këtë gjë e tregoi edhe sot, teksa i krahasoi
"Kosova është Serbi nëse mamaja ime është e virgjër", serbëve nuk i del inati me Ibrën (FOTO LAJM) Shorti i Ligës së Europës, vuri përballë ditën e djeshme, Milanin e Zllatan Ibrahimoviç me serbët e Crvena Zvezdës që dr