999 rezultate për

inat

Dy aksidente në qendër të Tiranës: Makinat marrin përpara motorat Mbrëmjen e sotme kanë ndodhur dy aksidente të njëpasnjëshme pranë zonës së qëndrës në Tiranë. Burimet zyrtare bëjnë m
Kopertinat më tërheqëse të të gjitha kohërave nga ikonat e modës (FOTO LAJM) Nga Britney Spears te Kim Kardashian apo Rihanna keto janë kopertinat me sexy ndër vite te revistave të njohura si Vogue
Zaev tregon datën: Ja kur vijnë vaksinat Fajzer Kryeministri Zoran Zaevi në debatin e sotëm onlajn me Këshillit Atlantik në temë “Maqedonia e Veriut në prag të Evropës”
Sindi shkon provokuese në emision, nxehet Murati: E ke bërë për inatin tim?! Në takimin e tyre pak javë më parë, Murati i tha Sindit se është shumë xheloz dhe nuk do e lejonte të vishej me të shkur
Vaksinat kineze në Maqedoni, detajet e marrëveshjes "top secret" Marrëveshja për furnizim të vaksinave anti kovid u nënshkrua me prodhuesin kinez “Sinofarm”. 200 mijë dozat e para prite
Shtimi i infeksioneve në vend, Rama nuk i del në krah deputetëve: E papëgjegjshme! Pas rritjes dramatike të rasteve me COVID në Shqipëri, kryeministri Edi Rama ka dalë në një konferencë për mediat duke k
10 makinat më të njohura në pronësi të futbollistëve (FOTO LAJM) Nëse keni dëgjuar dikë që thotë, "një nga fëmijët e mi duhet të bëhet futbollist" të sigurohet se ka një arsye pse perso
Rëndohet pandemia në Shqipëri, vaksinat ende nuk po mbërrijnë masivisht Në Shqipëri javën e parë të shkurtit u përkeqësua situata e pandemisë Covid-19. Vdekjet dhe infektimet e reja u rritën n
Pista e MotoGP përfshihet nga një zjarr i fuqishëm (VIDEO) Një zjarri i madh ka përfshirë pistën e garave të MotoGP “Termas de Rio Hondo” në Argjentinë. Zjarri shkumboi plotësisht
"O të vdes motra, do ta marrësh mandatin e tretë se s'bën", Rama batuta me gjirokastriten Kryeministri Edi Rama ka ndaluar ditën e sotme në Gjirokastër ku ka ndaluar për të takuar një grua që e prezantoi si “he
Ursula Von Der Leye pesimiste: Duhet të jemi të përgatitur për çdo mungesë lidhur me vaksinat Bashkimi Evropian, i cili është kritikuar për vonesat në fushatat e vaksinimit për Covid-19, me siguri do të përballet m
Rama për vonesën e vaksinave: Nuk është faji ynë, po ndodh në të gjithë Evropën Kryeministri Edi Rama gjatë konferencës në Kryeministri, ka shpjeguar edhe arsyet se përse vaksinat kundër covid kanë ar
Gazetari nxjerr zbuluar Ramën: Ky është shteti "sekret" që dhuroi vaksinat anti-covid Kryeministri Edi Rama e mbajti sekret vendin që i dhuroi Shqipërisë 975 dozat e para të vaksinës, pasi tha se vetë vendi
Mjeku Alimehmeti: Nuk e kemi luksin, duhet t’i shihnim edhe vaksinat ruse e kineze Mjeku i njohur, Ilir Alimehmeti, tha në emisionin “Real Story”, në News24, se Shqipëria duhet të kishte pranuar edhe vak
Zv/ministrja e Shëndetësisë tregon rastin e vetëm kur Shqipëria mund të marrë vaksina nga Kina e Rusia Zv/ministrja e Shëndetësisë, Eugena Tomini e ftuar në emisionin ‘’Real Story’’ të Sokol Ballës në News24 ka deklaruar se
Ramës nuk i del inati pas komenteve për BE-në: Dëngla dhe dokrra të pakonceptueshme Kryeministri Edi Rama gjatë konferencës së sotme për shtyp ka folur edhe për marrëdhëniet e tij të diskutuara gjatë kohë
Vetëm me të brendshme në makinë, Oriola i shfrenon imagjinatën ndjekësve (FOTO LAJM) Oriola Marashi është padyshim një ndër vajzat më të bukura të shoëbiz-it shqiptar dhe hiret e saj, modelja nuk resht së
Sa kushtuan vaksinat nga Pfizer? Rama habit me përgjigjen Kostoja e 1170 dozave të vaksinës Pfizer të mbërritura mbrëmjen e sotme në vendi tonë do të mbeten sekret. Kryeminist
Vaksinat nga Kina dhe Rusia? Përgjigjet Rama: Respekt për shkencëtarët Kryeministri Edi Rama ka folur në konferencën e ditës së sotme edhe në lidhje me mundësinë e furnizimit me vaksina të pr
Makinat pa shofer, Britania jep lejen për t’i futur në qarkullim Vendi i parë në botë që lejon shoferët të heqin duart nga timoni në autostrada pritet të jetë Britania e Madhe. Së fu