999 rezultate për

inat

Cila nga makinat po bllokon trafikun? Të vësh trurin në punë me quize, enigma dhe gjëegjëza të ndryshme është gjëja më e mençur që mund të bëni. Në këtë mënyr
Zaev paralajmëron edhe 100 mijë vaksina "Sputnik V" (VIDEO) Sekretari i spitalit të përgjithshëm në Ohër është vaksinuar kundër virusit korona edhe pse sipas autoriteteve, nuk ka q
Momente paniku: Motori i avionit me 231 pasagjerë në bord shpërthen gjatë fluturimit (VIDEO) Një avion Boeing ka shpërndarë mbeturinat mbi një zonë banimi pranë Denver pasi një nga motorët e tij dështoi gjatë ngri
Horrori në Kombinat, e mbijetuara nga familja Jusufi nis punë në shtet Dhjetë muaj më parë këtu në Kombinat Zhaneta dhe Anisa Josifi u vetësakrifikuan, pasi besonin në ringjallje. E vetmja, q
Ramës nuk i del "inati" me Metën, i përgjigjet kritikave për vaksinimin e personaliteteve Kryeministri Edi Rama aktualisht ndodhet në Fier, nga ku edhe po mban një bashkëbisedim me qytetarët. Ndër të tjera a
Kryeministër i vendit?! Rama: Vaksinat m'i dha Ndragheta po mos e bëj muhabet Kryeministri Edi Rama sicc nuk përton, ka replikuar ditën e sotme me komentuesit në Facebook, kryesisht sa i takon vaksi
Antonelës nuk i del inati me Atdheun: Pas sek*it ca do bëni? (FOTO LAJM) Në këtë puntatë të Përputhen, u dha edhe pjesa e tretë e takimit me Atdheut dhe Sarës. Edhe në këtë pjesë, ashtu si e
COVID-19/ Kur do të jenë gati vaksinat për fëmijët dhe adoleshentët? Siç shpjegohet edhe nga Organizata Botërore e Shëndetësisë, vaksinat kundër Covid-19 nuk mund të merren nën një moshë të
Pasi u mahnitën nga fotoja e pak ditëve më parë, tani fansat inatosen me Kendall (FOTO LAJM) Kendall Jenner publikoi një foto nga seti i fundit me motrat e saj për koleksionin e ‘Shën Valentinit’ të të brendshmeve
COVID-19/ Çfarë mund të arrijë vaksina dhe çfarë jo? Pothuasje i gjithë viti i kaluar kaloi me tension për të siguruar vaksinën ndaj COVID-19. Ne mësuam se çfarë janë vaksin
Grekëve nuk u del inati me ushtarët shqiptarë që "turpëruan" ushtrinë greke: U dënuan! Qeveritarët greke ende nuk e kanë kaluar skandalin me ushtarët shqiptarë të cilët vunë në rresht ushtrinë greke dhe vide
Batuta e vajit tërboi Sindin, Arjan Konomit nuk i del inati dhe thumbon sërish (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në “Për’puthen” pati një debat shumë të fortë mes Sindit, Mevlanit dhe djalit të ri, Julianit. Ky
Rama del në Rinas për vaksinat: 360 mijë doza i presim nga një vend mik! Kryeminstri Rama po pret ardhjen e dytë të vaksinës Pfizer në aeroportin e Rinasit. Rama gjithashtu ka deklaruar se
Kur fillon vaksinimi anti covid në Maqedoni? Vaksinimi kundër Kovid 19 në shtet do të fillojë të mërkurën (17 shkurt). Të parët që do të vaksinohen janë punonjësi
Pak javë para zgjedhjeve, Basha mbledh për herë të dytë koordinatorët e qarqeve Jemi vetëm pak javë para zgjedhjë, prandaj kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha nuk ka ndërmend që të heqë dorë fusha
COVID-19/ Mjeku lë pa fjalë Ardit Gjebrean: Vaksina nuk të shëron, ka komplikacione! "Nuk ka vaksinë që të shëron, shpëton një herë e mirë dhe vaksinat kanë edhe komplikacione..." Moderatori i njohur Ar
Edhe pse në shekullin 21, ushtarët nxjerrin me krahë makinat nga ngrica (FOTO LAJM) Në disa pamje të publikuara nga ministria e Mbrojtjes, shihen sesi punonjësit e ushtrisë po përpiqën për të lëvizur me k
Maqedonia e Veriut merr dozat e para të vaksinës nga Serbia Maqedonia e Veriut ka pranuar të dielën vaksinat e para kundër COVID-19 që janë donacion nga Serbia. Bëhet fjalë për 4,6
Zaev i zhgënjyer, si e lanë në baltë shtetet që i premtuan vaksina Shtetet fqinje po bëhen gati për dozën e dytë të vaksinës anticovid, ndërsa në Maqedoninë e Veriut nuk dihet se cilat va
Vaksina nuk erdhi, Zaev: 3 shtete duhej të na ndihmonin (VIDEO) Shtetet fqinje po bëhen gati për dozën e dytë të vaksinës anticovid, ndërsa në Maqedoninë e Veriut nuk dihet se cilat va