999 rezultate për

inat

Ana flet pasi braktisi "Për'puthen" dhe tregon nëse i mban inat Rinianit: E prisja ndryshe! Ana Kauri këtë të diel vendosi që të linte përfundimisht programin “Për’puthen”. Para këtij vendimi, ish-konkurrentja
Rastësitë "perfekte" që prodhon MP, si erdhën surprizë vaksinat në të njëjtën kohë me Ramën (FOTO & VIDEO) Kryeministri Edi Rama u kthye mbrëmjen e djeshme fiks në kohë nga Brukseli për të pritur 15.210 dozat e vaksinës së Pfiz
Braçes nuk i del inati me Bashën: Jo vetëm pa rrip, por nuk ka fare patentë Zv.kryeministri Erion Braçe ka ironizuar kreun e PD-së, Lulzim Basha, përmes një postimi në rrjetet sociale. Vetëm pa
Rëndim i situatës së pandemisë në Shqipëri, shpresa tek vaksinat Të hënën në orët e mbrëmjes, (01.03) në aeroportin ndërkombëtar “Nënë Tereza” në Tiranë, mbërritën 15.210 vaksina BioNT
Aksident tragjik: Përplasen makinat, plagosen rëndë 4 shtetas (VIDEO) Mbrëmjen e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në qytetin e Korçës në vendin e quajtur "Dritat e Verdha". Sipas inf
Rama kritika BE-së nga Bruskeli për vaksinat anti-Covid: U lamë mënjanë Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka marrë pjesë në takimin me Këshillin e Stabilizim Asociimit në Bruksel ku ndër të
Tjetër tragjedi në minierat e Bulqizës: Plagoset rëndë minatori Një tjetër ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në minierat e Bulqizës, ku në një prej galerive është plagosur rëndë
Fauci për vaksinat: Merrni të çertifikuarat Dr. Anthony Fauci, zyrtari më i lartë i sëmundjeve infektive të SHBA-së, tha të dielën se do ta merrte vaksinën e sapo a
"Po nxitoj të bëj vaksinën", 88 vjeçari kapet me 191 km në orë Policia franceze ka ndaluar një 88 vjeçar i cili po "fluturonte" me 191 km në orë. Në momentin e ndalimit, i moshuari
Përplasen makinat në Durrës, 4 persona përfundojnë në spital Dy automjete janë përplasur mbrëmjen e sotme në Sukth të Durrësit. Mësohet se aksidenti ka ndodhur në orën 19:15 të p
Aksidenti i mori jetën 30 vjeçarit, në një nga makinat gjendej edhe reperi i njohur shqiptar Mbrëmjen e kaluar në Rrugën e Kombit ndodhi një aksident i trefishtë ku mbeti i vdekur një shtetas. Ngjarja e rëndë
Ndezi zjarr për të djegur mbeturinat, 69-vjeçari bie mbi të e humb jetën Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Berat. Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e djeshme në Berat
Bie mbi zjarr 69 vjeçari teksa digjte mbeturinat Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Berat ku një 69-vjeçar ka humbur jetën teksa ishte djegur mbeturinat. Mësohet se v
Vdekja e minatorit në Bulqizë: Arrestohet armatori, procedohet një tjetër Policia ka arrestuar një person teksa ka proceduar një tjetër për vdekjen e minatorit Fiqiri Karaj në Bulqizë. Mësohe
Shtrenjtohet me 25 përqind çmimi i gazit për makinat Çmimi i gazit është shtrenjtuar javëve të fundit si për ata që kanë të instaluar impiante në automjete ashtu edhe për ka
Gurët e zunë brenda galerisë, minatori la pas katër fëmijë Minatori i Bulqizës Fiqiri Karaj humbi sot jetën brenda galerisë së minierës. Karaj humbi jetën për shkak se një sasi
U godit nga një masiv gurësh, gjen vdekjen minatori në Bulqizë Një minator ka gjetur vdekjen në Bulqizë ditën e sotme. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në një nga galeritë e Zonës D dhe
Aksident i trefishtë në Vorë, makinat bëhen copë njëra pas tjetrës Paraditja e sotme nuk ka qenë e qetë për rrugët në Shqipëri. Pas aksidentit në Elbasan, edhe në afërsi të Vorës ka n
"Jam lypësi më i gjatë në planet", Rama: Presim 360 mijë doza nga AstraZeneca Ditën e sotme Kryeministri Edi Rama ka mbajtur një konferencë të përjavshme bashkë me Ministren e Ekonomisë Anila Denaj.
Bëri vaksinën anti covid-19, Rama: Kam zhvilluar antitrupa (VIDEO) Kryeministri Edi Rama mbrëmjen e sotme gjendet në Rinas ku po pret 8190 dozat e vaksinave nga Pfizer. Gjatë një konfe