999 rezultate për

imunitetit

Imuniteti, Meta: Opozita të votojë më 6 gusht Duke shprehur edhe një herë votën pro heqjes së imunitetit me 6 gusht, kreu i LSI Ilir Meta ftoi opozitën që të bëhet pj
Imuniteti, Arvizu: Të hartohet një draft konsensual Ambasadori i SHBA-së Aleksandër Arvizu ka kërkuar nga klasa politike të përpilojë një draft që pasqyron pikëpamjet konse
Imuniteti, Arvizu takon Ramën Ambasadori SHBA-së në Tiranë Aleksandër Arvizu po takohet me kreun e Partisë Socialiste Edi Rama. Takimi po zhvillohet n
Rama në Twitter: Pro imunitetit, por të merren parasysh propozimet Kreu i partisë Socialiste Edi Rama, i është kundërpërgjigjur deklaratës së Partisë Demokratike lidhur më çështjen e imu
Imuniteti, AP: Të trajtohem njësoj me të tjerët Avokati i Popullit është pro heqjes apo kufizimit të imunitetit por kërkon trajtim të barabartë me institucionet e tjera
PD: Rama kërkon pazare me çështjen e imunitetit Partia Demokratike ka kërkuar sërish sot nga Partia Socialiste që të votojë në datën 6 gusht heqjen e imunitetit. Në një
Reformat të përmbyllen në 6 gusht Lëvizja Socialiste për Integrim ka kërkuar nga klasa politike që të arrijë konsensus edhe për dy çështjet e mbetura ende
Imuniteti, Rama: Reformë rrënjësore në drejtësi Kreu i opozitës është shprehur sot se partia Socialiste ka qenë e para që ka propozuar heqjen e imunitetit nëpërmjet ndr
Heqja e imunitetit, EURALIUS: Gjeni zgjidhjen e duhur Këshilli i Legjislacionit dhe komisioni parlamentar i Ligjeve zhvilloi të shtunën një seancë dëgjimi me grupet e interes
Imuniteti, Rama pro heqjes por jo variantin Berisha Kreu i partisë Socialiste Edi Rama ka reaguar në lidhje me deklaratat e kryeministrit Berisha në lidhje me heqjen e imun
Heqja e imunitetit, Meta: Ta votojmë brenda datës 6 gusht Kreu i Lëvizjes Socialiste për Integrim, Ilir Meta në një konferencë për shtyp të martën, kërkoi që deputetët të votojnë
PD: Rama të votojë heqjen e imunitetit Kryeministri Berisha i ka bërë sërish thirrje kreut të PS-së Edi Rama që të votojë për heqjen e imunitetit më 6 gusht. P
Heqja e imunitetit, Topalli: Nuk ka kohë për të humbur Kryetarja e parlamentit Jozefina Topalli deklaroi të martën se në zyrën e saj nuk ka mbërritur zyrtarisht asnjë letër ng
Topalli: Të heqim imunitetin Kryeparlamentarja Jozefina Topalli në konferencën e mbajtur në ambientet e kryesisë së Kuvendit lidhur me etikën dhe kod
Trojka sot takon Ramën Trojka e ambasadorëve të akredituar në Tiranë, ai i SHBA-së Aleksandër Arvizu, i BE-së Ettore Sequi dhe i OSBE-së Eugen
Votimi për heqjen e imunitetit, vendim i rëndësishëm Ambasadori i Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Aleksandër Arvizu ka kërkuar sërish nga klasa politike shqipta
Heqja e imunitetit, PD: Interesin e kujt po mbron Rama? Partia Demokratike i ka bërë thirrje sot partisë Socialiste të japë miratimin e saj për heqjen e imunitetit të politikan
Kryeprokurorja pro heqjes së imunitetit të politikanëve dhe gjyqtarëve Prokurorja e Përgjithshme Ina Rama këmbëngul sërish për heqjen apo kufizimin e imunitetit e politikanëve dhe gjyqtarëve
Berisha fton Opozitën: Votoni heqjen e imunitetit Kryeministri Sali Berisha i ka bërë thirrje opozitës të votojë nismën e mazhorancës për heqjen e imunitetit në Kuvend. D
Heqja e imunitetit, Xhafaj: Hipokrizi, nuk mbyllet në korrik Partia Socialiste ka përshëndetur atë të cilën e quan reflektim të PD për nismën ligjore të propozuar disa ditë më parë,