999 rezultate për

imunitetit

Ndikimi i stresit në trupin e njeriut është më i madh se sa e kishit menduar Njeriu përballet çdo ditë me stresin dhe efektet e tij negative. Stresi mund të ketë efekte të ndryshme në sjelljen,
Pa imunitet, Saimir Tahiri rrezikon arrestimin Saimir Tahiri i habiti të gjithë sot kur nga Kuvendi deklaroi se nuk do të jetë deputet i Parlamentit shqiptar. Tahi
Ndikimi i stresit në trupin e njeriut është më i madh se sa e kishit menduar Njeriu përballet çdo ditë me stresin dhe efektet e tij negative. Stresi mund të ketë efekte të ndryshme në sjelljen,
Ky është deputeti i VMRO-DPMNE-së që po kërkohet nga policia Deputeti Lupço Dimovski është njër nga gjashtë personat dyshohet për dhunën në Kuvend në 27 prill mëson jozyrtarisht Als
Heqja e imunitetit të deputetëve, njoftimi shkon në Gjykatën Penale Gjashtë deputetët duhet të sillen menjëherë në gjykatë, që në momentin kur publiku mësoi se kryeparlamentari Talat Xhafe
Kuvendi do të debatojë për marrjen e imunitetit të gjashtë deputetëve Kuvendi i Republikës së Maqedonisë sot do ta mbajë mbledhjen e 25-të për heqjen e imunitetit për gjashtë deputetët e koa
Nesër mbahet seanca për heqjen e imunitetëve të deputetëve SeancA plenare për heqjen e imunitetit për deputetët e VMRO-DPMNE-së, të cilët morën pjesë në dhunën e 27 prillit në kuv
Miratohen kërkesat për arrestimin e gjashtë deputetëve Komisioni e ka pranuar propozimin e Gjykatës për heqjen e imunitetit të 6 deputetëve me 5 vota “për”, asnjë kundër dhe a
Komisioni parlamentar sot vendos për paraburgimin e deputetëve Komisioni për Çështje të Rregulloreve dhe të Mandatit dhe Imunitetit sot do të debatojë për kërkesat për paraburgim për
Xhaferi nuk e dërgon lajmërimin për heqjen e imunitetit, zgjatet procesi Kryetari i Kuvendit, Talat Xhaferi, i cili sot pasdite u kthye nga vizita zyrtare në Suedi është i pakapshëm për gazetar
Këta janë gjashtë deputetët që kërkohet t’u hiqet imuniteti Komisioni parlamentar për çështje të rregullores dhe mandateve dhe imunitetit do të mbajë mbledhje sot pasdite, kur prit
Gjykata dorëzon në Kuvend kërkesën për heqjen e imunitetit e 6 deputetëve të VMRO-së Gjykata Penale ka dërguar në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë kërkesa për heqjen e imunitetit për gjashtë deputet.
Mediu kundër Bashës? - Nuk dëshiron që deputeti të jetë pa asnjë imunitet Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu, kërkon që ndryshimet kushtetuese për zhveshjen e imunitetit nga çdo imunit
Basha propozon heqjen e imunitetit për deputetët, PD nuk pranon Kryetari i Partisë Demoktratike Lulzim Basha ka vendosur që të hartojë një propozim ligjor për heqjen e çdo lloj imunite
Çfarë po ndodh në Kuvend? Prokuroria zbarkon me prova të reja kundër Tahirit Prej dy ditësh në Këshillin e Mandatëve në Kuvendin e Shqipërisë po shqyrtohet kërkesa e Prokurorisë së Krimeve të rënda
Çfarë dokumenti të rëndësishëm firmosi Tahiri para rrëfimit tek Fevziu? Mbrëmjen e kaluar Saimir Tahiri ka qënë i ftuar në emisionin e Blendi Fevziut në TV Klan. Në hyrje të studios, Tahir
Sot pritet arrestimi i tij, por shikoni gjendjen e "vuajtur" të Saimir Tahirit në Opinion Ditën e sotme në orën 11:00 vendoset fati i ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri. Këshilli i Rregullores Mandati
Ky është kryeprokurori që kërkon me ngulm arrestimin e Tahirit Kryeprokurori i Krimeve të Rënda, Besim Hajdarmataj, është personi që ka firmosur kërkesën drejtuar Kuvendit për heqjen
Këta janë deputetët që kanë në dorë “fatin" e Saimir Tahirit Prokuroria e Krimeve të Rënda ka dorëzuar sot në Kuvend kërkesën për heqjen e imunitetit të Saimir Tahirit. Kjo kër
Djathi, super-ushqimi të cilin duhet ta konsumoni sa më shpesh Harroni çajin e gjelbër dhe boronicat, super-ushqimi më i ri mund të jetë djathi, sepse një studim i ri ka zbuluar se mu