999 rezultate për

imri

Stuhia e rrallë frikëson Moskën, dritat që zbresin nga qielli (VIDEO) Një fenomen i rrallë ka pushtuar kryeqytetin rus, të shtunën në mbrëmje. Një stuhi e rrallë dimri, me vetëtima dhe rr
Pamje të rënda, humb jetën në mes të Tiranës 68-vjeçari (VIDEO) Një ngjarje e tmerrshme ka ndodhur mbrëmjen e sotme, ku një i pastrehë është ndarë nga jeta, pasi nuk ka përballuar dot
Jemi në sezonin e çizmeve, si t’i pastrojmë pa i dëmtuar Me çizme të mira nuk ka dimër, por ato duhet të ruhen, mirëmbahen dhe për to duhet kujdesur. Ja se si t’i mbroni këpucët
Michela Persico e dashura e Ruganit ndez pushimet e dimrit në ishujt Maldive (FOTO LAJM) Qëndermbrojtësi i Juventusit Daniele Rugani, dhe Michela Persico e dashura e tij kane kaluar pushimet e tyre në ishujt
Rita Ora sfidon dimrin me foto "hot", por shoku i saj çmend rrjetin me atë që bën (FOTO LAJM) Këngëtarja me origjinë shqiptare Rita Ora ka zgjedhur ti thotë stop të ftohtit për të shijuar temperaturat e larta. A
Partizani harron të fitojë, por shpallet kampion dimri, Kukësi nuk i ndahet titullit (VIDEO) Partizani ka shpërdoruar një mundësi mjaft të mirë sot teksa nuk ka shkuar më shumë se barazimit 1-1 në transfertë ndaj
Dimri ulet këmbëkryq në Shqipëri, temperaturat bien ndjeshëm Si pasojë e ardhjes së masave ajrore më të ftohta, i gjithë territori i Shqipërisë do të kushtëzohet nga mot i qëndruesh
Rriten temperaturat në këto ditë të ftohta dimri, Rosanna tërbon fansat me këto poza (FOTO LAJM) Ajo është sensacion i rrjeteve sociale, teksa ndiqet nga mbi 4 milionë njerëz. Dhe, Rosanna Arkle e dëshmon vazhdimis
Kimetja shpërthen kundër Hashim Thaçit në këto ditë të ftohta dimri (FOTO LAJM) Publicistja Kimete Berisha, përmes një postimi në facebook, ka komentuar se si deputetët e koalicionit qeverisës bashkë
Dimri ju than shumë fytyrën, cilat janë maskat perfekte Zgjidhjen për një lëkurë të butë gjatë ditëve të ftohta të dimrit e kërkojmë te kremrat e ndryshëm – që në thelb nuk ësh
2 talentët shqiptar shpallen kampionë dimri në Kroaci Arbër Mehmetllari dhe Enis Çokaj, dy futbollistët shqiptarë të lindur në vitin 2000, janë kurorëzuar kampionë dimri U-19
Akull dhe borë, dimri ulet këmbëkryq në Shqipëri Dimri ka ardhur me kuptimin e plotë të fjalës në Shqipëri me temperatura nën zero në pjesën më të madhe të vendit. Ma
Juristja nga Tirana fikson fansat në Instagram në mes të dimrit (FOTO LAJM) Redona Koçi, juristja nga Tirana është një ndër vajzat shqiptare më seksi në Instagram dhe duket se ajo di ta përdorë kë
Dimri "këmbëkryq" në Shqipëri, temperaturat vijojnë rënien Vijon ndikimi i kthjellimeve dhe vranësirave të lehta në të gjithë vendin deri në mesditë. Më tej pritet shtim i vranësi
Në këto ditë dimri Shkenda nxeh fansat, shfaqet pa rroba në Tajlandë (FOTO LAJM) Shkenda këtë herë është shfaqur e zhveshur dhe shumë e relaksuar. Ajo po kalon disa ditë pushimi në Tajlandë dhe Shkenda
Ferri për këtë vajzë është stina e dimrit (FOTO LAJM) Edhe pse ata që e urrejnë motin e ftohtë mund të thonë se janë alergjik ndaj dimrit, ekziston një grua e cila me të vërt
Dimri vjen "fuqishëm", çfarë rezervon moti në ditët në vijim Gadishulli i Ballkanit po ndikohet nga një qendër me presion të ulët atmosferik, i cili ka sjellë reshje shiu intensive
Dimri "zbarkon" në Dibër, bora shkakton probleme në disa zona Ulja e temperaturave ka sjellë edhe reshjet e para të dëborës në vend. Pas Juglindjes dëbora ka nisur edhe në Verili
Erdhi dimri, dëborë dhe shira në pjesën më të madhe të vendit Ashtu siç ishte parashikuar, temperaturat e ulëta do të sillnin reshjet e para në vendin tonë, duke zbardhur ditën e sot
Erdhi dimri, si ta fshini akullin nga xhami i makinës në pak sekonda (VIDEO) Duket se ekziston një mënyrë për ta shkrirë xhamin e veturës shpejt, pa përdorur ‘kruese’ akulli apo ndonjë pajisje tjet