999 rezultate për

immobile

Conte ëndërron Immobilen, Conte mendon për t'ia bërë dhuratë Chelsea dhe pronari Roman Abramovich thuhet se shpreson të mbajë Antonio Conte të lumtur me një goditje për sulmuesin në
Conte ëndërron Immobilen, Conte mendon për t'ia bërë dhuratë Chelsea dhe pronari Roman Abramovich thuhet se shpreson të mbajë Antonio Conte të lumtur me një goditje për sulmuesin në
Immobile "çmend" kinezët, gati milionat për të Sulmuesi i Lazios, Ciro Immobile është subjekt i një oferte prej 70 milionë eurosh nga klubi i njohur kinez, Shanghai SI
Lazio i ofron rinovimin Immobiles Ciro Immobile po shkëlqen në këtë sezon të ri të Serie A. Sulmuesi italian, në 8 javët e para të kampionatit, ka real
Lazio përmbys Juven brenda 6 minuta lojë (VIDEO) Lazio ka përmbysur gjithçka Juventusin brenda në 6-të minuta lojë. Të dy golat janë shënuar nga Ciro Immobile në të
Shqipëri – Itali, formacionet e mundshme Italia tashmë e ka siguruar play-offin për Kampionatin Botëror, por i duhet një fitore për të futur vetën në top vazot n
Strakosha titullar në derbin ndaj Romës, por Lazio humbet Immobilen (FOTO) Thomas Strakosha sërish titullarë në derbin ndaj Romës, ashtu si disa javë më parë në Kupën e Italisë. Portieri i kombët
Mediat italiane kuotojnë shënuesit: Belotti dhe Immobile shumë shanse, te Shqipëria ... (FOTO) Në Vigjilje të ndeshjes Itali-Shqipëri, sfidë e vlefshme për eliminatoret e Kupës së Botës, mediat italiane kanë publiku
Lazio më afër finales, mposht Romën (VIDEO) Lazio ka marrë rezultat tejet të mirë në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Italisë, duke e mposhtur 2:0 Romën.
Immobile me të dashurën bëjnë "namin" në rrjetet sociale (FOTO & VIDEO) Bomberi i Lazios, Ciro Immobile ka gjetur një mënyrë për t'u bërë mjaft i kërkuar në rrjetet sociale, ai shfaqet shpesh
Immobile injoron të dashurën super seksi për video lojëra (FOTO LAJM) Ciro Immobile së fundmi ka qenë në qendër të vëmendjes pasi gruaja e tij ka hedhur në rrjetet sociale një video interesa
Bomberi Immobile: Me Strakoshën jemi të sigurt Thomas Strakosha vijon të bëjë ndeshje të shkëlqyera në Serinë A me fanellën e Lazios. Portieri shqiptar po e shfrytëzon
5 futbollistët që zhgënjyen në javën e 28-të në Serinë A (FOTO LAJM) Seria A ka zhvilluar javën e 28-të, teksa disa skuadra nuk mundën që të vijonin rrugëtimin pozitiv. Milani u mund nga Sa
Zyrtare: Immobile huazohet te Torino Ciro Immobile, sulmuesi italian ka kompletuar transferimin e tij te Torino në formë huazimi me opsionin për blerje nga S
Juve-Sevilla, Emery nuk grumbullon Llorenten Nëpërmjet faqes zyrtare në internet Sevilla ka bërë publik emrat e futbollistëve të grumbulluar për sfidën e nesërme në
Immobile dëmtohet rëndë, përfundon në spital Sulmuesi italian, Ciro Immobile i cili është transferuar gjatë kësaj vere te Sevilla ka pësuar një dëmtim mjaft të rëndë
Immobile harron të zgjohet, "tërbohet" Dortmundi “Vetëm pesë minuta dhe pastaj zgjohem.” Por në fakt, Ciro Immobile nuk është zgjuar fare, duke munguar kështu në një int
Immobile shet shtëpinë në Dortmund, Milani gati Ditët e Ciro Immobiles te Borussia Dortmund janë të numëruara. Sulmuesi italian do të largohet nga nënkampionët e Gjerma
Immobile në shitje, Milani nis takimet Ciro Immobile është në merkato. Sipas asaj që raporton "Sport Mediaset", Borussia Dortmund ka vendosur edhe çmimin me të
Xhaxhai i Immobiles arrestohet për fajde Mes dy personave të arrestuar nga Guardia di Finanza në Napoli me akuzën r fajdeve gjendet edhe xhaxhai i sulmuesit të B