999 rezultate për

immobile

Ndizet "lufta", Immobile sulmon dy yjet e Milanit Polemikat e takimit mes Lacios dhe Milanit vazhdojnë të jenë të freskëta. Në fundin e sfidës pati një sherr masiv mes Ac
Lazio në avantazh përballë Fiorentinës fal magjisë së Immobile (VIDEO) Lazio ka zhbllokuar ndeshjen që po luan në fushën e Fiorentina-s në minutën e 23-të. Autori i golit ka qenë Ciro Immo
Ciro Immobile do të bëhet baba sërish, “goli” i tretë është djalë Ciro Immobile do të bëhet baba për herë të tretë, shkruna Albeu.com Sulmuesi i Lazios, pas fitores 3-0 me Romën ia d
Formacionet zyrtare: Lazio - Milan Lazio dhe Milan do të luajnë sonte në "Olimpico" për gjysmëfinalen e Kupës së Italisë. Skuadra e Simone Inzaghit do
Klubi kinez ofron 60 milion euro për Immobilen Lazio dhe Immobile i thonë jo për milionve që vijnë nga të Kina. Skuadra e Dalian Yifang në fakt ka vënë në pjatë 60 m
"Mund ta mposhtim Juventusin" Ciro Immobile ka insistuar se Lazio mund ta mposht Juventusin në Serie A këtë vikend. “Ne ja kemi dal për ta bërë këtë s
Formacionet zyrtare: Lazio - Inter Lazio dhe Inter do të përballen me njëra-tjetrën në "Olimpico", ndeshje e vlefshme për javën e 10 të Serie A. Të dyj
Igli Tare i rinovon kontratën dy yjeve të Lazios Igli Tare vazhdon të impresionojë me lëvizjet e tij te skuadra e Lazios. Pas nënshkrimit me disa futbollistë cilësorë, t
Është i "çmendur” pas FIFA 19, e dashura e Immobiles ankohet për sulmuesin (FOTO LAJM) Loja “FIFA 19” duket se po i bën të gjithë pas vetes. Ashtu si gjithë të tjerët edhe sulmuesit të Lazios, Ciro Immobile
Ka shpresë për Lazion, Immobile mund të luajë kundër Interit Ciro Immobile la fushën pas vetëm 10 minutash lojë në sfidën e fundjavës së kaluar me Torinos. Pas ndeshjes u raportu
Ka shpresë për Interin në Champions, fati dënon Lazion Ciro Immobile në ndeshjen me Torinon pësoi një dëmtim dhe u detyrua të lërë fushën përpara kohe. Ai iu nënshtrua sot an
Tottenham bën gati super ofertën për Savic - Immobile Lazio ka bërë një sezon fantastik falë “xhevahirëve” të skuadrës bardhekaltër. Tottenhamit ka menduar të bëjë pazar n
Formacionet zyrtare: Lazio - Roma Lazio dhe Roma do të përballen me njëra-tjetrën sonte në derbin e qytetit, ndeshje e vlefshme për javën e 32 të kampiona
Askush në historinë e Lazios si Immobile Ciro Immobiles tani është një rekordman. Dygolëshi ndaj Beneventos, e dërgoi bomberin në kuotën e 36 golave sezonalë në
Immobile rebelohet me VAR-in: Nuk ekziston për Lazion Sulmuesi i Lazios, Ciro Immobile, pas barazimit 2-2 ndaj Cagliarit në Serie A, ka kritikuar gjyqtarët të cilët nuk përdo
Super Immobile, i shënon gol me thembër Cagliarit (VIDEO) Skuadra e Lazios ku momentalisht luan edhe portier i talentuar i Kombëtares Shqiptare, Tomas Strakosha, është ndalur në
Inzaghi optimist: Kundër Milanit nuk më nevojitet Immobile Simone Inzaghi përjashton sulmuesin më në formë të Serisë A nga lista e futbollistëve të Lazios të grumbulluar për trans
Ky është qëllimi i Immobiles për këtë sezon me Lazion Ciro Imobile është duke shkëlqyer edhe në vitin e tij të dytë të skuadra romake e Lazios. Sulmuesi i Lazios, Ciro Imm
Shënoi katër gola në fundjavë, Immobile feston me të dashurë seksi në Maldive (FOTO LAJM) Çiro Immobile po kalon një moment të jashtëzakonshëm në Serinë A me ekipin e Lacios. Fundjavën e kaluar, në sfidën n
Izaghi motivon lojtarët: Ti marrim anët pozitive dëmtimit që na bënë Trajneri i Lazios vijon të jetë mjaft i zhgënjyer me vendimet e arbitrit Giacommeli në sfidën e të hënës ndaj Torinos. S