999 rezultate për

imeri

Butrint Imeri i jep fund me Kiarën? Vetëm pak kohë më parë u përfol në media se Butrint Imeri është lidhur me prezantuesen Kiara Tito për shkak se këngëtari
Mbi 70 për qind e grekëve kundër përdorimit të termit "Maqedoni" Rezultatet e dy anketave të ndryshme të mendimit publik në Greqi, të publikuara në gazetat “Kathimerini” dhe “Protothema
Emri, marrëveshje është arritur në tre kapituj Në tre kapituj, për emrin, shtrirja e përdorimit dhe akronimeve, sipas “Katimerinit” grek, është arritur marrëveshje mid
“Katimerini”: Është arritur marrëveshje për emrin Në tre kapituj, për emrin, shtrirja e përdorimit dhe akronimeve, sipas “Katimerinit” grek, është arritur marrëveshje mid
Foto që do të bëjnë edhe personin më të fortë të derdhë lot! (FOTO LAJM) Jeta juaj është e mbushur me momente, disa të lumtura apo të trishtuara, disa të thjeshta ose të komplikuara. Përmbl
Ekatimerini: Propozim-marrëveshja për emrin me shtatë pika është gati Kryeministri i Greqisë, Aleksis Cippras javën e kaluar e ka marrë propozimin-marrëveshjen për kontestin e emrit mes Athi
ASH zgjodhi kryetarin e degës në Strugë Aleanca për Shqiptarët në Strugë zgjodhi strukturat e reja. Në Kuvendin e degës të mbajtur dje për kryetar të degës ësht
Katimerini: Negociatat hyjnë në ujëra të panjohura Para përfundimit të muajit Parlamenti grek do ta ratifikojë fazën e dytë të Marrëveshjes për stabilizim dhe asocim të Ma
Athina në protestë masive me moton Maqedonia është Greqi Qindra mijëra njerëz pritet të dalin në protestat e nesërme kundër përdorimit të fjalës “Maqedonia” nga ana e IRJM-së, s
Haradinaj po e kupton që trimëria nuk pi ujë në politikë, ta gëzojë vizën amerikane NgaErvin Shkulaku/KOMENT Menjëherë pasi siguroi votat në Kuvendin e Kosovës, Ramush Haradinaj erdhi në postin
Si të mbrohemi nga Alzheimeri Zvogëloni rrezikun që të goditeni nga dementia me një plan mbrojtës për tru. Këtë mund ta bëni duke shtuar aktiviteti
Ahmeti për "Kathimerini": Zgjidhja me Greqinë sipas modelit me Bullgarinë Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti ka dhënë një intervistë për gazetën greke “Kathimerini”, ku propozon që çështja e emrit të
Imeri i sapofutur në lojë, i dhuron avantazhin Kamzës (VIDEO) Kamza dhe Laçi po luajnë ndeshjen e parë për këtë vit të ri 2018. Laçi e ka mbyllur mirë sezonin në vitin e kaluar, ndër
Pasi mohuan lidhjen e tyre, Butrint Imeri dhe moderatorja e njohur kapen ''mat'' (FOTO LAJM) Butrint Imeri është një nga këngëtarët më të mirë dhe më simpatikë shqiptarë e sigurisht shumë i pëlqyer nga fanset femr
Këngëtari i preferuar i vajzave kapet mat me moderatoren, tani se mohojnë dot Këngëtari Butrint Imeri është një ndër këngëtarët e rinj më të preferuar të momentit. Ai është shumë i pëlqyer nga gjini
15 milionë për një muaj drejt Butrint Imerit Këngëtari Butrint Imeri po arrinë çdo herë e më shumë suksese. Në tregun muzikor shqiptar erdhi fuqishëm dhe po vazhd
“Katimerini”: çështja maqedonase është larg diplomacisë “Është e dukshme se përpjekjet për zgjidhjen e “çështjes maqedonase” do të kërkojnë manovrim, si në shtëpi po ashtu edhe
A ka një lidhje mes Kiara Titos dhe Butrint Imerit, flet vet moderatorja Ditët e fundit në media është përfolur se ish-moderatorja e Select , Kiara Tito është në një romancë me këngëtarin Butri
Itali, shqiptari nga Maqedonia vret djalin e tij 5 vjeçar Një ngjarje tragjike ka ndodhur dy ditë më parë në komunën Kupramontana në provincën e Ankonës në Itali. Një vogëlush 5
Flet babai i shqiptarit që vrau djalin 5 vjeçar në Itali: I erreshin sytë (FOTO LAJM) Vazhdon të jetë e freskët ngjarja e tmerrshme në Ankona ku një baba shqiptar vrau të birin e tij, 5-vjeç. Shqiptari m