999 rezultate për

imeri

E lidhur apo jo me Butrintin? Përgjigjet moderatorja shqiptare U bënë disa muaj që flitet për një marrëdhënie të mundshme dashurie midis moderators Kiara Tito dhe këngëtarit Butrint I
Vrisnin sorkadhe dhe shisnin trimëri në Facebook, e pësojnë kolonjarët Gjuajnë kafshë të egra në mënyrë të paligjshme dhe publikojnë në rrjetet sociale fotot e rënda të sorkadheve të vrara, s
Femrat apo meshkujt? Kush rrezikohen më shumë nga Alzheimeri Demenca është pëcaktimi një marrin një grup simptomash lidhen me ngadalsimin e proceseve të trurit. Lloji më i zakons
Zbardhen dy skenarë të referendumit, Zaev e ka vështirë “Viti do të përfundojë dhe pala e Greqisë nuk do të ketë nevojë të bëj ndonjë hap në procesin e çështjes së emrit Maqedo
Deklarata e Hahn për kufijtë në Ballkan acaron grekët Një deklaratë e eurokomisionerit Johannes Hahn për një ndryshim të mundshëm të kufijve mes Shqipërisë dhe Greqisë, ka ng
Shumë më i vogël sa e keni menduar, sot feston ditëlindjen Butrint Imeri Butrint Imeri është padyshim një nga këngëtarët më komentuar të shoëbizit shqiptar. Ditën e sotme ai feston ditëlindj
Burri nga Drenasi tregon trimërinë me gruan Një person është arrestuar dje në Drenas, pasi gjatë një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e tij, duke i
Sot është përvjetori i himnit, këto janë vargjet që nuk u lejuan Himni Shtetëror i Republikës së Kosovës sot mbush një dekadë nga miratimi në Kuvendin e shtetit të ri, që kishte shpallu
Marrëveshja për emrin është gati Greqia dhe Maqedonia janë në garë me kohën për përfundimin e negociatave për zgjidhjen e kontestit për emrin, me qëllim
Gazeta greke tregon emrin e ri të Maqedonisë Ndërsa pritej një bisedë telefonike mes kryeministrave të Maqedonisë dhe Greqisë, Zaev dhe Tsipras, gazeta greke “Kathi
Butrint Imeri i komenton Elenit, por bën gafën e madhe (FOTO LAJM) Ajo zuri vendin e dytë në Eurovision dhe kënga e saj është një nga më të dëgjuara. Eleni Foureira, këngëtarja me ori
Gazeta greke nxjerr një propozim të ri për emrin Gazeta greke “Kathimerini” shkruan se një propozim për emrin e Maqedonisë, që lidhet me Krushevë, gjithashtu është në li
Vëllai iu zhduk në det, misteri rreth vdekjes së 26-vjeçarit në Vlorë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Vlorë. Një djali i ri vetëm 26-vjeç u gjet i vdekur pranë sheshit "Flamu
Tre polica tregojnë "trimëri" atje ku guxojnë, rrahin një qytetar në Ferizaj (VIDEO) Në një video shihen tre zyrtarë të Policisë së Kosovës duke shqelmuar një person të prangosur nga vetë ata, një vit më p
Duket se një tjetër hit na pret nga Butrint Imeri (VIDEO) Është padyshim ky këngëtari i ri, një maço man si Butrint Imeri, që ka zgjedhur që të okupojë skenën e shoëbizzit tonë
Butrint Imeri paralajmëron surprizën e verës ëngëtari i njohur Butrint Imeri vazhdon të jetë ndër artistët e rinj më të pëlqyer të tregut. Ai është shumë aktive
Nga 15 maji hidhen në treg kartëmonedhat 10 dhe 15 denarë prej polimeri Nga data 15 e muajit të ardhshëm Banka Popullore e Republikës së Maqedonisë për herë të parë vendos kartëmonedha të poli
U theren me thika për një fjalë goje, detaji i çuditshëm nga krimi në Lushnje Tre të rinj janë plagosur me thikë në Lushnje nga një person rreth 40 vjeç vetëm për një fjalë goje. Mësohet se tre k
Iu sul me thikë 3 personave, arrestohet 40-vjeçari në Divjakë Policia ka vënë në pranga një 40-vjeçar pasi sulmoi me thikë 3 persona. Burime zyrtare nga policia bënë të ditur arr
Butrint Imeri së shpejti me projektin e ri Pas “Xhanëm” që ka mbledhur më shumë se 30 milionë klikime në youtube, Butrint Imeri, e ka gati projektin e radhës. K