999 rezultate për

imeri

Butrint Imeri bën tatuazh presonazhin e animuar, të preferuarin e djemve shqiptar (FOTO LAJM) Butrint Imeri nuk njihet si një personazh që i ka shumë qejf tatuazhet, megjithatë në trupin e tij ka disa të tillë.
Vaji i ullirit ju mbron nga sëmundja e Alzheimerit Studiuesit italianë nga Shkolla e Mjekësisë prestigjioze Leëis Katz (LKSOM) në Universitetin Temple në Filadelfia kanë z
Detaje e forta për gomonen e kapur sot në brigjet greke Një tjetër gomone me shpejtësi të lartë u kap sot nga autoritetet greke. Sipas "Kathimerini" bëhet fjalë për gomonen e d
Bye Kiara! Butrint Imeri na prezanton të dashurën e re dhe qenka super yll (VIDEO) Ditën e sotme, në media u aludua se Butrint Imeri dhe Kiara Tito ishin ende në një lidhje së bashku. Kjo për faktin s
Janë bashkë? Butrint Imeri dhe Kiara Tito po çmendin ndjekësit me këto detaje (FOTO LAJM) Butrint Imeri dhe Kiara Tito prej shumë kohësh thuhet se janë duke përjetuar një histori dashurie, megjithatë nga goja e
Butrint Imeri publikon foto nga pushimet, vajzat "shkulin flokët" për të (FOTO LAJM) Butrint Imeri është një prej këngëtarëve më të parapëlqyer e më të dashur në shqipëri dhe jo vetëm. Këngëtari së fund
Është apo jo në lidhje dashurie Butrinti, më në fund një përgjigje (FOTO LAJM) Këngëtari i njohru Butrint Imeri ka bërë gati këngën e re që do ta lansoj së shpejti me këngëtarin e njohur ‘Nimo. Du
Shërimi i kësaj sëmundjeje varet nga “fati juaj” Studimi I ri sugjeron, që disa barna për trajtimin e sëmundjes së Alzheimerit mund të dështojnë në trajtim, për shkak të
Në bashkëpunim me zvicerianin, Butrint Imeri përgatit hitin e rradhës (VIDEO LAJM) Me siguri hiti “Hajt hajt” i Butrint Imerit ka qenë refreni i ditëve tuaja që prej muajit qershor dhe ju ka shoqëruar në
Meta për "Kathimerini": Rama, "nëna" e gjithë konflikteve në vend Akuzat dhe sulmet e presidentit Ilir Meta ndaj kryeministrit Edi Rama tashmë kanë kaluar përtej kufijve. Kreu i shtetit
Para se të shpallej "Miss Shqipria 2019" ishte krah Butrint Imerit (FOTO LAJM) Mbrëmjen e së shtunës është shpallur Miss Shqipëria 2019 dhe kurorën si vajza më e bukur shqiptare e ka rrëmbyer Klea Bu
Nga Rama tek Era Istrefi, vip-at shqiptar që festojnë sot ditëlindjen (FOTO LAJM) Ditën e sotme SHBA feston ditëlindjen por bashkë me të festojnë edhe shumë vipa shqiptar e të huaj. Ja vip-at që fes
Publikoi videoklipin me Kiarën, nga u frymëzua Butrint Imeri (FOTO LAJM) Butrint Imeri është padiskutim një ndër këngëtarët më të mirë i cili i ka dhuruar shumë hite publikut shqiptar. Si b
Butrint Imeri publikon "hajt hajt", vëmendjen e vjedh Kiara Tito (VIDEO) Këngëtari i njohur Butrint Imeri, më në fund publikoi këngë e shumëpritur të titulluar ‘Hajt Hajt’. Përveç se kënga p
Kiara dhe Butrinti konfirmojnë lidhjen (FOTO LAJM) Moderatoria Kiara Tito dhe këngëtari i njohur Butrint Imeri janë vënë shpësh herë në qendër të mediave rozë ku përfliten
Thaçi u jep nderime katër dëshmorëve Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, i ka nderuar dëshmorët Zaim Muça, Agim Zeneli, Luan Smajli dhe Naser Brahimaj me urdh
Si ndodhi vrasja në kazinon të Lipjanit Policia dhe Prokuroria kanë njoftuar dje për vrasjen që ndodhi në Lipjan, dhe për të detaje të reja lidhur me vrasjen e
Boll patë seriale natën, rrezikoni Alzhaimerin Shumë studime kanë treguar se njeriu ka nevojë për gjumë tetë orësh për të parandaluar të gjitha llojet e sëmundjeve, ng
Pse Alzheimeri rrezikon më shumë femrat se meshkujt Demenca është pëcaktimi një marrin një grup simptomash lidhen me ngadalsimin e proceseve të trurit. Lloji më i zakons
Dalin detaje për vrasjen e Imerit, Thaçi fajëson Rexhep Selimin Sot janë bërë 19 vite që nga vrasja e anëtarit të LDK-së, Imer Imeri. Kjo vrasje, ashtu si shumë vrasje të ndodhura të a