999 rezultate për

imeri

Brenda ditëlindjes gjigante të Kiara Titos, nuk mungoi as Butrint Imeri (FOTO&VIDEO) Mbrëmjen e kaluar Kiara Tito ka festuar 25-vjetorin e saj në një festë mes miqsh e njerëzve më të dashur. E veshur me fu
Janë bashkë? Kiara Tito hap telefonin dhe tregon publikisht bisedat me Butrint Imerin (FOTO LAJM) Kohë më parë, Butrint Imeri dhe Kiara Tito u përfolën për një romancë, të cilën nuk e pranuan kurrë publikisht. Megjitha
Nga shtrati me një vajzë, Butrint Imeri del hapur (FOTO LAJM) Këngëtari i shumëpëlqyer Butrint Imerit ka qenë gjithmonë në qendër të mediave rozë. Ai është përfolur shpeshherë pë
U nis t'i bënte kamer të fshehtë policisë, arrestohet gazetari shqiptar Gazetari i emisionit “Kojshia Show”, Sadri Imeri është arrestuar pasi ka tentuar të vendosë në lojë në kuadër të një kam
Në Paris me një vajzë, Butrint Imeri del "zbuluar" (VIDEO) Që në fillimet e tij në muzikë, Butrint Imeri është specifikuar si i preferuari i vajzave. Një romancë e mundshme me
Testi 5 minutësh që zbulon sëmundjen e Alzheimerit dhjetë vjet përpara Një skanim pesë minutësh në qafë mund të parashikojë Alzheimer një dekadë para se të shfaqen simptomat, tregon hulumtimi
Po pushojnë së bashku? Kapen "mat" Butrint Imeri dhe Kiara Tito (FOTO LAJM) Pasi prej një kohe të gjatë janë përfolur në mediat rozë si çift, Butrint Imeri dhe Kiara Tito janë munduar të fshihen s
Festoi ditëlindjen, a është kjo makinë super luksoze dhuratë për Butrintin (FOTO LAJM) Butrint Imeri ka festuar ditën e sotme 24-vjetorin e tij. Këngëtari ka marrë urime të ndryshme nga fansat e tij, ndë
Butrint Imeri i surprizon të gjithë me look-un, këngëtari bëhet bjond (FOTO LAJM) Këngëtari i njohur, Butrint Imeri, duket se ka rezervuar surpriza të shumta për fansat e tij. Pas projektit akustik,
Dëshmia: Me urdhër të Enverit u vra vëllai im, komandant i "Çetës Plakë" të Vlorës Publikohet historia e panjohur e ndodhur në rrethin e Vlorës në vitet 1943-’44 ku Qarkori Komunist u përça dhe u nda në
Kosovarit i grabisin targën 11 mijë franga, shpërblimi prej 1000 frangash fut në kurth hajdutin Një 31-vjeçari nga Kosova të quajtur Fidan Imerit i kanë vjedhur targat e makinës së tij. Por ajo që është interesante n
Butrint Imeri dhe Era Istrefi kalojnë pushimet bashkë, a janë në një lidhje dashurie? Askujt nuk do t’I shkonte në mendje se Butrint Imeri dhe Era Istrefi mund të kishin diçka mes vete. Dyshja përmes po
Shokët e "shfrytëzojnë" për vajza, Butrint Imeri tregon historinë skandaloze (VIDEO) Butrint Imeri mund të dijë shumë gjëra, si për shembull kur një njeri është i mirë dhe kur i keq, por sigurisht nuk di a
Plasi! Pasi Butrint Imeri e quajti "të keqe", reagon ashpër Soni Malaj (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar në emisionin "Shiko kush luan" ishte i ftuar edhe këngëtari Butrint Imeri. Ai u bë pjesë e disa loj
E ngacmojnë për Butrint Imerin, Kiara Tito flet "pa dorashka" Përveç moderimit, Kiara Tito dhe Liesa Haxhiasllani së fundmi kanë hapur edhe një kanal në YouTube ku shpërndajnë video
U njohën në internet: Butrint Imeri zbulon vajzën që i dedikoi këngë (VIDEO) Këngëtari shumë i pëlqyer nga publiku, Butrint Imeri i ftuar mbrëmjen e sotme në "Shiko kush luan", ka treguar për herë
Kush më mirë se i ati do ta "sfidonte" Butrint Imerin me vetë këngën e tij? (VIDEO) Vetëm dy ditë më parë, Butrint Imeri lançoi këngën e tij më të re të titulluar “M’ke rrejt”, e cila u prit mjaft mirë ng
Butrint Imeri imiton Profesorin e "La Casa del Papel", rrethohet me maskat e Salvador Dali (VIDEO) “M’ke rrejt” është kënga e fundit që Butrint Imeri publikoi. Videoklipi ka skena të ngjashme me filmin “La Caca del
Butrint Imeri para se të bëhej i famshëm, i paska "çmendur" vajzat që i vogël (FOTO LAJM) Për të zbuluar orën e publikimit të projektit të ri muzikor, Butrint Imeri ka zgjedhur një foto nga fëmijëria. Ai ka
Kiara Tito flet për arsyet e ndarjes nga Butrint Imeri: A ishte mamaja shkaku? Ndonëse në intervistat e saj të fundit Kiara Tito e ka theksuar se është ‘single’, nuk mund të mos përmendet marrëdhënia