999 rezultate për

imazhi

Do përforcohet imazhi i Kosovës në botë Zëvendësministri i Jashtënm, Petrit Selimi është shprehur se Kosova do ta përforcojë imazhin e saj në botë. Ai mendon
Bartomeu: "Neymar" dëmtoi imazhin e Barçës Barcelona ka vuajtur, imazhi është dëmtuar, por janë nxjerrë leksionet e nevojshme pas trazirave që shkaktoi transferimi
Celami: Dick Marty dhe Del Ponte të hetohen për dëmtim imazhi Kryetari i komunës së Gurrës në Mat të Shqipërisë, Mustafa Celami, ku ndodhet edhe ajo që është quajtur "Shtëpia e verdh
Zhvishet Elvana, fansat e ofendojnë (FOTO LAJM) Një foto që këngëtarja Elvana Gjata ka postuar në Instagram, ka revoltuar shumë fansat e saj, të cilët e kanë kritikuar
Skandalet diplomatike i prishin imazhin Maqedonisë Një sërë diplomatësh me karrierë janë tërhequr nga pozita e ambasadorit. Largimi i diplomatit profesional Nenad Kolev
Tronditet 34 vjeçarja, fantazma e gjyshes së vdekur bën "selfie" Në Rumani ka ndodhur një ngjarje e çuditshme, ndërsa një grua 34 vjeçare pretendon se fantazma e gjyshes së vdekur, ka b
Rama me ambasadorët: Përmirësimi i imazhit të vendit, solli marrjen e statusit Diplomacia në drejtimin e kësaj qeveria ka në qendër shërbimin me dinjitet ndaj vendit dhe cdo shqiptari, përfshirë abso
Ndryshimi i imazhit të plazheve të bregdetit shqiptar (FOTO-LAJM) Nisi sot faza e dytë e programit për Plazhet e Pastra përgjatë gjithë bregdetit, ku do të operojnë trupa vullnetare që d
Flori "çmend" fansat, Amelia dedikim special Flori Mumajesi nuk ka nguruar që të postojë një foto në Instagram, ku një fanse e ka pikturuar. Kjo karikaturë është rea
Laura Vorpsi, zëdhënësja që i dedikohet imazhit (FOTO LAJM) Laura Vorpsi është bërë e njohur për publikun, duke u shfaqur si zëdhënëse e PD-së. Për ditë me radhë ka lexuar deklarat
43 vjeçarja Claudia Schiffer, imazhi i “Dolce & Gabbana” (FOTO LAJM) Supermodelja Claudia Schiffer e cila është 43 vjeç është zgjedhur imazhi i fushatës së re të “Dolce & Gabbana”. Mama
Perry imazhi i “Cosmopolitan”, përzgjidhet në 4 kopertina Fama e saj nuk njeh asnjëherë humbje dhe kjo është Katy Perry. Ndërsa vetëm pak javë më parë, në “V Magazine” ajo pozoi
PS: Opozita po prish imazhin e vendit Partia Socialiste akuzoi sot opozitën se prej javësh ka vendosur të bëjë gjithçka për të prishur imazhin e vendit në faz
Bundchen zëvendëson Monroe, tashmë imazhi i Chanel Gisele Bundchen është zgjedhur fytyra e re e parfumit “Chanel No.5”, duke zëvendësuar Marilyn Monroe. Supermodelja brazi
“StrawberryFrog” nis punën për fushatën promovuese të Shqipërisë Javën e kaluar përfundoi konkursi ndërkombëtar për imazhin e ri të Shqipërisë, ku juria ndërkombëtare përzgjodhi si firm
Ironizohet "Batman", në sulm përdoruesit e Twitter-it Menjëherë sapo është publikuar fotoja e parë zyrtare e filmit “Batman vs. Superman”, ka shkaktuar fotomontazhe ironike m
Ja videoja fituese e promovimit të Shqipërisë (VIDEO) Update- Kompania nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës, "StrawberryFrog APCO" është shpallur fituese e konkursit “Branding
Imazhi i bukur gënjen, video të lë pa fjalë Për të kuptuar se sa vlerë ke ti për miqtë ose jo, mjafton të vishesh mirë. Për fat të keq, ky ishte përfundimi që ka ar
Imazh perfekt, Klum e destinuar për të qënë supermodele (FOTO LAJM) Rikthim pas në kohë. Kjo është ajo çfarë ka bërë modelja 40 vjeçare Heidi Klum, e cila ka postuar në Instagram disa foto
Imazhi i ri i stadiumit të Elbasanit (FOTO-VIDEO) Stadiumi i Elbasanit do të jetë stadiumi i ri kombëtar ku përfaqësuesja jonë do të zhvillojë ndeshjet eliminatore të Eur