999 rezultate për

imazhi

Kur Neuer pozonte me të brendshme (VIDEO) Portieri i Bayern Munchen Manuel Neier ka shigjetuar në mënyrë të drejtpërdrejtë Cristiano Ronaldon, kandidatin kryesor
Kukan: Po prishet imazhi i Kosovës Eurodeputeti, ish-ministër i Jashtëm i Sllovakisë, Eduard Kukan është shprehur se liderët politikë në Kosovë po humbasin
Bundchen imazhi i “Chanel No.5” Gisele Bundchen do të jetë fytyra e re e “Chanel No.5”. Channel ka zgjedhur supermodelen më të paguar në botë, Gisele Bu
Imazhi i keq i Kosovës Kriza politike që ka përfshirë Kosovën po i jep shtetit një imazh jo të mirë për biznesmenët që duan të investojnë. E
Paris, Ibra prezanton modelin e ri të Volvo-s (FOTO LAJM) Kompania suedeze e automjeteve Volvo ka prezantuar në Paris modelin e ri të saj SUV Volvo XC90 në praninë e kampionit Zl
Imami Enes Goga: U dëmtua imazhi im, i BIKU-t dhe i Kosovës (VIDEO) Imami Enes Goga, pas lirimit nga paraburgimi nga prokurori i çështjes, është prononcuar lidhur me këtë rast. Ai tha s
Vorpsi nuk do të jetë më imazhi i PD Për shkak të angazhimit personal, Luara Vorpsi nuk do të jetë më imazh i PD. Zëdhënësja e PD-së, e cila shquhej edhe për
Imam Ekrem Avdiu: U njollos imazhi i drejtësisë dhe i shtetit (VIDEO) Imami i Mitrovicës, Ekrem Avdiu është shprehur se arrestimi i tij dhe i disa hoxhallarëve të tjerë nuk ka bërë gjë tjetë
Ja si ka evoluar iPhone nga modeli i parë (VIDEO) Ishte viti 1983, kur Steve Jobs, atëherë një sipërmarrës i ri Sylicon Valley, paralajmëronte shfaqjen e pajisjeve të rej
Cani: Doganat, imazhi po ndryshohet me fakte Në ambientet e Drejtorisë së Përgjithshme të Doganave u zhvillua sot “Ceremonia e Mbylljes së Stazhit Profesional” për s
Imazhi i Kosovës është dëmtuar rëndë Drejtori ekzekutiv i fondacionit “Rockfeller Brothers” për Ballkanin, Haki Abazi mendon se imazhi i Kosovës në arenën nd
Do përforcohet imazhi i Kosovës në botë Zëvendësministri i Jashtënm, Petrit Selimi është shprehur se Kosova do ta përforcojë imazhin e saj në botë. Ai mendon
Bartomeu: "Neymar" dëmtoi imazhin e Barçës Barcelona ka vuajtur, imazhi është dëmtuar, por janë nxjerrë leksionet e nevojshme pas trazirave që shkaktoi transferimi
Celami: Dick Marty dhe Del Ponte të hetohen për dëmtim imazhi Kryetari i komunës së Gurrës në Mat të Shqipërisë, Mustafa Celami, ku ndodhet edhe ajo që është quajtur "Shtëpia e verdh
Zhvishet Elvana, fansat e ofendojnë (FOTO LAJM) Një foto që këngëtarja Elvana Gjata ka postuar në Instagram, ka revoltuar shumë fansat e saj, të cilët e kanë kritikuar
Skandalet diplomatike i prishin imazhin Maqedonisë Një sërë diplomatësh me karrierë janë tërhequr nga pozita e ambasadorit. Largimi i diplomatit profesional Nenad Kolev
Tronditet 34 vjeçarja, fantazma e gjyshes së vdekur bën "selfie" Në Rumani ka ndodhur një ngjarje e çuditshme, ndërsa një grua 34 vjeçare pretendon se fantazma e gjyshes së vdekur, ka b
Rama me ambasadorët: Përmirësimi i imazhit të vendit, solli marrjen e statusit Diplomacia në drejtimin e kësaj qeveria ka në qendër shërbimin me dinjitet ndaj vendit dhe cdo shqiptari, përfshirë abso
Ndryshimi i imazhit të plazheve të bregdetit shqiptar (FOTO-LAJM) Nisi sot faza e dytë e programit për Plazhet e Pastra përgjatë gjithë bregdetit, ku do të operojnë trupa vullnetare që d
Flori "çmend" fansat, Amelia dedikim special Flori Mumajesi nuk ka nguruar që të postojë një foto në Instagram, ku një fanse e ka pikturuar. Kjo karikaturë është rea