999 rezultate për

imazhi

Gabriel Garko, çfarë i ke bërë fytyrës? (FOTO LAJM) Idhulli i mjaft femrave në mbarë botën, Gabriel Garko, duket se ka rënë pre e bisturisë. Të paktën këto janë dyshimet e
Tatuazhi më i çuditshëm në botë Ky është një baba i cili ka vendosur që imazhin e bebes së tij ta gdhendë në fytyrë. Miqtë e tij kanë mbetur të shokuar
Balla i përgjigjet me të njëjtën monedhë Blushit: Bloza jote shtrihet mbi imazhin e PS si Saliu Menjëherë pas letrës publike të deputetit Ben Blushi, një reagim ka ardhur nga deputeti Taulant Balla, i cili thotë se 9
Jennifer Aniston: Shkatërrova imazhin tim, i'a vlejti Të shdërrohesh për një film është sa e lehtë, e në të njëjtën kohë e vështirë. Por aktorja Jennifer Aniston duket se ka
Rita Ora, imazhi i Coca-Cola (FOTO LAJM) Çdo ditë edhe më shumë, Rita Ora është edhe më shumë pjesë e eventeve të ndryshme. Por suksesi i radhës i këngëtares ësh
Pepe: Me Mou-n na urrenin, Ancelotti na përmirësoi imazhin Mbrojtësi i Real Madrid, Pepe i del në mbrojtje Carlo Ancelottit, i cili është vënë në shënjestër nga tifozët pas rezult
"Bombat" po favorizojnë BDI-në dhe po fundosin VMRO-DPMNE-në? Ditën që u publikua "bomba" e parë nga lideri i LSDM-së, Zoran Zaev, Portali Albeu.com publikoi një analizë rreth përzgj
Reklama pasuron Ezelin, ja sa fiton (FOTO LAJM) Çdo veprim që ai kryen përbën një lajm të madh, pasi i ashtëquajturi Ezel ka fansa anembanë botës. Pak ditë më parë ai u
Kety Perry imazhi i "Super Bowl 2015" Këngëtarja Kety Perry së bashku me Lenny Kravitz, do të jetë protagonistja e çeljes së spektaklit “Super Bowl 2015”. Ky
Hyseni: Protesta dëmtoi imazhin e Kosovës Nëse klikohet emri i Kosovës në "Google", një nga fotografitë e para është ajo e ministrit të Jashtëm, Hashim Thaçi, ven
Presidenca e FIFA-s, Figo zyrtarizon kandidaturën Luis Figo përballë Sepp Blatter. Ish mesfushori i Barcelonës, Real Madrid dhe Interit zyrtarizon kandidaturën për zgjedh
Abrashi: Protesta dëmtoi imazhin e Kosovës Zëdhënësi i Qeverisë së Kosovës, Arban Abrashi ka dënuar dhunën e ushtruar nga protestuesit ndaj institucioneve të vendi
PS i kundërpërgjigjet PD për sulmet ndaj policisë Partia Socialiste, me anë të deputetes Blerina Gjylameti është ndalur në sulmet e Partisë Demokratike ndaj Policisë së S
Bieber tashmë imazhi i ri i Calvin Klein (FOTO LAJM) Këngëtari mjaft problematik Justin Bieber është përzgjedhur si imazhi i ri i fushatës publicitare të Calvin Klein. 2
Pas festës së Vitit të Ri, Angela shkon në plazh (FOTO LAJM) Angela Martini pas festimeve me rastin e Vitit te Ri, po kalon pushimet në plazh. Me fotot e postuara në Instagram, Mart
Besimtarët ftohen të urojnë në murin e kryeministrisë Edhe kryeministri Rama ka zgjedhur rrjetin social Facebook për të uruar për Krishtlindjen. "Gëzuar Krishtlindjet! Muri i
Pas Gentës reagon Kastro Zizo: Mos cënoni imazhin e të tjerëve (FOTO LAJM) Pas reagimit të ardhur nga ana e Genta Ismajlit referuar puthjes me kantautorin Kastro Zizo, edhe ky i fundit nuk ka qën
Madonna tashmë imazhi i ri i Versaces (FOTO LAJM) Teksa nuk ka kaluar shumë kohë që Madonna ishte në një kopertinë, ajo nuk ka refuzuar për të qënë sërish imazh i Versace
Fotografia që po bën xhiron e botës, imazhi i shpresës Fotografia e një të riu me ngjyrë teksa i hidhet në krahë dhe e përqafon plot lot një polic të bardhë nga Portland, po c
Grida Duma paditet nga “EAG” me 100 mijë euro për prishje imazhi Pas akuzave të ashpra dhënë nga selia e PD nga Grida Duma në lidhje me kompaninë "EAG", kjo e fundit ka reaguar duke i k