999 rezultate për

imazhi

INVESTIGIMI/ Ja sa persona punojnë për imazhin e Erion Veliajt Të dhënat e siguruara nga BIRN tregojnë se departamenti i informacionit në bashkinë Tiranë është fryrë dhe tashmë riv
Ky është agjenti shqiptar që fitoi 5 milionë euro nga imazhi i Pogbasë Paul Pogba më parë ka pasur një agjent me origjinë shqiptare që i ka menaxhuar të drejtat e imazhit. Ylli Kullashi është
Spasov reagon në lidhje me lajmin e aksidentit në Taftalixhe Dime Spasovit në një postim në Facebook ka reaguar për lajmin e aksidentit të zëvëndësministrit për Punë dhe Politika so
BE sulmon “La Mafia”, restorantet duhet të ndryshojnë emrin Një zinxhir restorantesh spanjolle të emërtuara “La Mafia” duhet të zëvëndësojnë emrin e tyre pasi pas një vendimi të B
Rusia, një ushtri "tollumbacesh" (FOTO) Rusia ka treguar dhe po tregon me prepotencë fuqinë e vet ushtarake në Ukrainë dhe në Siri, por Moska duket se veç armat
Rusia presion botës me “ushtri tullumbacesh” (FOTO LAJM) Rusia vazhdon të tregojë me prepotencë fuqinë e vet ushtarake në Ukrainë dhe në Siri, por Moska duket se veç armatimeve
Dasma e Princit, si një operacion i suksesshëm imazhi* Nga Mentor Nazarko Nuk e kam ndjekur intensivisht median vendore për mbulimin e dasmës së trashëgimtarit të fron
Raporti i PAMECA/ Prokuroria: Dëmtoi imazhin e institucionit Raporti i PAMECA i ka dhënë një shuplakë të fortë Prokurorisë për disa çështje në hetim. PAMECA ka hartuar një raport t
I riu nga Kërçova synon Parlamentin Aargaut për të përmirësuar imazhin e shqiptareve Kantoni i Aargaus zgjedh më 23 tetor 2016 parlamentin e ri. Në garë për të fituar një vend në Parlamentin e Kantonit tas
Vajza e zv/ kryeministrit Niko Peleshi, imazhi kryesor i revistës “Dimmi”(FOTO LAJM) Imazhi kryesor i numrit të fundit të revistës së njohur italiane “Dimmi”është bërë vajza zv/ kryeministrit Niko Peleshi
KOMENT/ Kombëtarja, një operacion i suksesshëm imazhi Nga Albeu.com Ajo që ndodhi dje me djemtë e kombëtares që nga momenti që avionit i prekën rrotat në pistën e aer
Ambasadori francez: Euro 2016 ndryshoi imazhin e Shqipërisë I pranishëm në prezantimin e projektit “Integrimi i gruas në tregun e punës" në Berat, ambasadori i Francës në vendin to
Zbulohet thesari 1600-vjeçar në Izrael (FOTO LAJM) Në ujërat e Cesareas në Izrael është zbuluar një thesar i epokës romane që daton 1600 vjet më parë. Gjetja e këtij thesa
Gazetarja simpatike, imazhi i kombëtares së Kosovës (FOTO LAJM) Gazetarja e SuperSport në Kosovë, Vlera Jusufi ka “goditur në shenjë”. Ajo njihet për pamjen e saj elegante, duke shf
Mjerë ai që e ngatërron imazhin e vet me ujin! Nga Jakup Krasniqi Ditë më parë, duke e trajtuar çështjen se nga duhet drejtuar tehu i opozitarizmit, në kontekstin e
Doktori suedez tërhiqet: Ibra s'ka përdorur doping Dy ditë më parë Zlatan Ibrahimovic u akuzua për përdorim dopingu në kohën kur ky i fundit luante te Juventus, por tashmë
Tahiri: Deputetet kanë dëmtuar imazhin e gruas politikane Kryetarja e Lobit Rajonal të Grave, Edita Tahiri, ka deklaruar se në Kosovë, pavarësisht rritjes së rolit të grave, nuk
KOMENT/ E premtja e zezë e Erion Veliajt Sot ishte një ditë e keqe për Erion Veliajn. E keqe sa s’ka ku të shkojë më. Gjatë pasdites së sotme ai shihte se si ima
Përçahet banda e kredive, ja si i vidhte identitetet me anë të makiazhit (FOTO) Falë ndërhyrjes me makiazh, një femër e cila ishte pjesë e një bande që mashtronte me kreditë, kishte arritur që të mos
Sadna në tortën e ditëlindjes (FOTO) Personazhi “Sadna” bëri bujë të madhe kur në filmin “Bidai” ajo vdiq si pasojë e një shpërthimi. Fansa të shumtë flisnin