999 rezultate për

imazhi

Imazhi i parë që vini re në këtë foto tregon karakterin tuaj të vërtetë Testet e bazuara në teoritë relacionale parashikojnë tiparet e personalitetit tuaj bazuar në marrëdhënien tuaj e imazhev
Harrojeni Kim Kardashian! Vajza e Donald Trump, imazhi i ri i femrës Amerikane Prej disa vitesh, Kim Kardashin pushtoi revistat, mediat online, e televizionet duke u kthyer në modelin më të preferuar
Xhaferi: 27 prilli, imazhi më i zymtë në historinë pluraliste të Maqedonisë Talat Xhaferri, kryetari i parlamentit të Maqedonisë, ka folur rreth punës së tij 100 ditore si dhe për ligjet që janë m
Këngëtarja shqiptare e gjakosur keq në fytyrë, alarmon fansat (FOTO LAJM) Mihrije Brahja shquhet për fotografitë e saj provokuese dhe gjithmonë pozon e rrethuar nga luksi. Prandaj ajo ka edhe
Blic i madhështisë, imazhe mahnitëse të motit (FOTO LAJM) Shoqëria Mbretërore Fotografike dhe Shoqëria Mbretërore Meteorologjike, zhvilluan konkursin e fotografit të motit të vit
Rita Ora imazhi më i ri i revistës Vogue (FOTO LAJM) Rita Ora është padyshim një nga këngëtaret shqiptare më të suksesshme botërisht. Ajo është bërë shpeshherë imazh i sh
Çifti amerikan zbulon imazhin e Jezu Krishtit në ekon e fëmijës Imagjinoni për një moment sikur po shkoni për të bërë një eko të bebes që ndodhet në trupin tuaj dhe papritmas, bashkë m
Hahn ka një lutje për shqiptarët: Mos kërkoni azil, ulni imazhin e vendit Kryeministri Edi Rama rrëfeu diskutimet me komisionerin e zgjerimit të BE-së, Johanes Hahn duke theksuar se kushti i int
Pasi shkrepi këtë imazh, fotografi i njohur vrau veten (FOTO LAJM) Në vitin 1994, një nga fotoreporterët më të famshëm të Afrikës së Jugut, Kevin Carter ka kryer vetëvrasje, dy muaj pasi
Pas shkrepjes së këtij imazhi fotografi i njohur vrau veten (FOTO LAJM) Në vitin 1994, një nga fotoreporterët më të famshëm të Afrikës së Jugut, Kevin Carter ka kryer vetëvrasje, dy muaj pasi
Imazhi i Nënë Terezës shfaqet në një pemë në Britani (FOTO LAJM) Imazhi i shenjtores shqiptare Nënë Tereza është shfaqur befasisht në një pemë në Britani. Fotoja është shkrepur nga
Selena Gomez, imazhi i ri i firmës së famshme “Coach” (FOTO LAJM) Selena është bërë pjesë e fushatës së re të markës “Coach” dhe ka pozuar në sediljen e një makinë vintage, e veshur me
Del imazhi perfundimtar i iPhone 8, do magjepseni Një konferencë për pajisjet mobile ka ndodhur në Shenzhen dy dite me pare dhe një nga prezantimet ka qenë në lidhj
Bariu bën për një "lek" kandidatin e PS: Më keqpërdore imazhin! (FOTO LAJM) Flamur Golemi është kandidati i PS-së i renditur i treti në qarkun e Gjirokastrës, por s'do t'a kishte menduar kurrë se
Demi Lovato imazhi më i ri i "Fabletics Collection" (FOTO LAJM) Këngëtarja amerikane Demi Lovato është pjesë e veshjeve sportive për femra “Fabletics Collection”. Këngëtarja 24 vje
MPJ: Mediat serbe po bëjnë fushatë për dëmtimin e imazhit të Kosovës Ministria e Punëve të Jashtme e Kosovës (MPJ) ka përgënjeshtruar shkrimet e ditëve të fundit në mediat serbe, për futjen
Pronari i dyqanit i denoncon për prishje imazhi, ja përgjigjja e Roza Latit dhe Iva Alikos (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Roza Lati dhe modelja Iva Aliko janë përfshirë në një sherr me pronarin e një dyqani kafshësh në rr
Rama: Pse nuk u ndjeva mirë kur ministri gjerman kritikoi sjelljen e opozitës Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama i ftuar këtë mbrëmje në “Dritare” me Rudinën është shprehur se nuk është ndjerë mirë
Shehu: Tërmet e konfuzion në PS, prodhon një ‘gjethe fiku’ Demokrati Tritan Shehu ditën e sotme ka reaguar në lidhje me ndryshimet në kabinetin qeveritar, duke e cilësuar si një t
Matrioshkat ruse tani me imazhin e Putin dhe Trump Në rusi mund të gjeni kukullat tradicionale ruse-matrioshka me imazhin e e presidentit të Rusisë Vladimir Putin dhe pres