999 rezultate për

imazhi

Liberta Spahiu shfaqet mbreslënëse në imazhin e fundit (FOTO LAJM) Prezantuesja e njohru Liberta Spahiu vazhdon të jetë shumë e pëlqyer nga publiku. Ajo gjendet çdo javë pranë shikuesve p
Vajza e Albërie Hadërgjonaj shfaqet joshëse në imazhin e fundit Albërie Hadërgjonaj është njëra ndër këngëtaret më të përfolura në shoubizin shqiptar e sidomos gjatë kohës së fundit e
Mbyllet profili që tentoi të prishë imazhin e Majlinda Kelmendit Faqja në Facebook që keqpërdori emrin e kampiones olimpike, Majlinda Kelmendi, është deaktivizuar pak minuta pas raporti
KUJDES/ Një profil fallco me emrin e Majlindës po tenton të prishë imazhin Një profil i fallco i Majlinda Kelmendit po mashtron qindra e mijëra kosovarë në rrjetet sociale. Profili me emrin e kre
Familja Meta pushton televizionet kombëtare për Vit të Ri Duket se Meta dhe Kryemadhi kanë mbirë papritur në shumicën e ekraneve shqiptare në këto ditë të fundit të vitit, fiks
Jul Deda tremb fansat me imazhin e fundit, ndryshimi drastik (FOTO LAJM) Aktori i njohur Julian Deda ka postuar një selfie në Instagram ku duket sikur të jetë një plak pranë të 80-tave. Ai k
Stallone blen statujën me imazhin e tij prej 400 mijë dollarësh! Silvester Stallone mesa duket theu rekordin e yjeve hollivudianë për blerjen e dhuratës më të shtrenjtë për festat e fun
Fëmijët e Dritan Priftit, imazhi më i pëlqyer nga Dolce & Gabbana (FOTO LAJM) Bukuria e të rinjve shqiptarë duket se sot nuk ka më limite. Disa nga modelet e njohur shqiptarë kanë qenë pjesë e im
Irritohet Enca, fansat keqpërdorin imazhin e saj (FOTO LAJM) Pjesa më e madhe e të famshmëve në të gjithë botën tashmë kanë arritur të krijojnë brand-et me emrin e tyre, por asnjëhe
Mirabelli mbron Donnarumman dhe thumbon Royalën: Po na prish imazhin e klubit Drejtori Sportiv i Milanit, Mirabelli pas protestave në “San Siro”, Mirabelli theksoi se lojtari nuk ka shprehur dëshirë
I ikën mjekët në grup, Rama kërkon rregullim imazhi me regji filmash Dorëheqja në grup e mjekëve të urgjencës së QSUT-së ishte një goditje e rëndë për sistemin shëndetësor të ngritur nga qe
Gazetaria dhe imazhi i vendit Nga Dr.Elvin Luku Gjatë një konferencë me Kreun e Komisionit Europian, Zhan Klod Junker, në Bruksel, ku diskutoh
E FUNDIT / Marcelo hetohet për mashtrim fiskal Mbrojtësi brazilian i Real Madridit, Marcelo, është një tjetër futbollist që i shtohet listës së atyre që kanë kryer mas
Imazhi më i ri i ‘Guess’ bëhet Jennifer Lopez (FOTO) Këngëtarja dhe aktorja e njohur botërore, Jennifer Lopez është emër shumë i kërkuar edhe nga brendet e njohura. Shumë
Stresi i shkatërron imazhin moderatores me këtë që sapo publikoi! Moderatorja e njohur sportive Hygerta Sako ka bërë një deklaratë të fortë për muzikën e reperit Stresi. E ftuar në ‘
Bërja publike e këtyre email-eve do ta shkatërrojnë imazhin e Beckhamit, ja sa i keq është ai Imazhi i David Beckham është në rrezik pas një sërë email-esh që janë zbuluar nga mediat evropiane, sipas The Sun. Email
Berlusconi flet për eleminimin e Italisë nga Kupa e Botës Ish-presidenti i Milanit, Silvio Berlusconi ka reaguar më në fund pas dështimit të Kombëtares së Italisë që të kualifiko
Cili është imazhi i parë që shihni në foto? Ja ç’thotë për ju (FOTO LAJM) Lojrat logjike në internet tregojnë shumë mbi karakterin tuaj, dhe sipas studimeve ato kanë rezultuar shumë të besueshme
Imazhi i parë që shihni në fotografi zbulon karakterin tuaj (FOTO LAJM) Mund të tingëllojë e çuditshme, por perceptimi i botës përreth tregon shumë për personalitetin e një personi. Edhe pse m
Fassone përshkruan Derbin, ironizon me imazhin e Interit Kryesfida e javës së tetë Inter-Milan po afron dhe për Marko Fasonen nuk mund të jetë një ndeshje dosido. Administratori