999 rezultate për

imazhi

Imazhi i Trump shfaqet në re, fillojnë komentet dhe analizat Një burrë në Karolinë të Jugut fotografoi një re e cila me të vërtetë duket shumë si Presidenti Amerikan, Donald Trump.
Perez shpërthen ndaj Federatës Spanjolle: Donin të dëmtonin imazhin e Realit Julen Lopetegui që u prezantua sot si trajneri i ri i Real Madridit, pas largimit mes polemikave nga kombëtarja spanjoll
Mjeku i UÇK-së: Pafajësia nuk e pastron Haradinajn nga krimet Liri Loshi, ish mjek i UÇK-së gjatë luftës, dhe njeriu që ishte si dëshmitarë në Hagë, për masakrën në Izbicë, kundër kr
Terezia e Besit përballë miliona eurove që iu grabitën shqiptarëve përmes imazhit të tij (VIDEO) Përveç kontratave milionëshe nga shfrytëzimi i imazhit publik për qëllime reklamimi, të ardhurave të majme që vijnë nga
Aplikacioni që iu ndihmon ta përzgjedhni një foto ideale në Instagram Cornea është një aplikacion i mbështetur në teknologjinë e inteligjencës artificale, i cili ju ndihmon në zgjedhjen e pu
Zogjtë e dashurisë! Pamja e pabesueshme kurorëzohet imazhi i vitit (FOTO LAJM) Fotografia e mrekullueshme e mjellmave që ushqehen së bashku, është kurorëzuar nënujor të vitit. Një fotograf nga Sko
Imazhi i tmerrshëm që tregon historinë e tragjedisë dhe neglizhencës në Mosul (FOTO LAJM) Trupi i një vajze që qëndron midis rrënojave në qytetin e vjetër të Mosulit po trondit opinionin publik. Është e vësh
Djali i Dritan Priftit, imazhi perfekt i modelingut shqiptar: Është kaq mirë të jesh i keq! Bukuria e të rinjve shqiptarë duket se sot nuk ka më limite. Disa nga modelet e njohur shqiptarë kanë qenë pjese e im
Vesa Luma, do ju magjeps në imazhin e fundit (FOTO LAJM) Vesa Luma është njëra ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Që nga fillimi me muzikën e saj dhe vokali
Ky njeri nuk ngopet, tenton të paguajë mijëra euro për imazhin para SHBA-së Insajderi në një shkrim të sotëm tregon se Presidenti Thaçi, natën kritike të 22 dhjetorit, e kishte kontraktuar një kom
Më jep pak nga shkëlqimi yt! Turravrapi i Metës për kurim imazhi dhe dashuria për shqiptarët në rajon Me apo pa dëshirën e tij për të shkuar në zyrën e Presidentit, që kur ka hyrë në atë godinë, Ilir Meta ka ecur me një st
Liberta Spahiu shfaqet mbreslënëse në imazhin e fundit (FOTO LAJM) Prezantuesja e njohru Liberta Spahiu vazhdon të jetë shumë e pëlqyer nga publiku. Ajo gjendet çdo javë pranë shikuesve p
Vajza e Albërie Hadërgjonaj shfaqet joshëse në imazhin e fundit Albërie Hadërgjonaj është njëra ndër këngëtaret më të përfolura në shoubizin shqiptar e sidomos gjatë kohës së fundit e
Mbyllet profili që tentoi të prishë imazhin e Majlinda Kelmendit Faqja në Facebook që keqpërdori emrin e kampiones olimpike, Majlinda Kelmendi, është deaktivizuar pak minuta pas raporti
KUJDES/ Një profil fallco me emrin e Majlindës po tenton të prishë imazhin Një profil i fallco i Majlinda Kelmendit po mashtron qindra e mijëra kosovarë në rrjetet sociale. Profili me emrin e kre
Familja Meta pushton televizionet kombëtare për Vit të Ri Duket se Meta dhe Kryemadhi kanë mbirë papritur në shumicën e ekraneve shqiptare në këto ditë të fundit të vitit, fiks
Jul Deda tremb fansat me imazhin e fundit, ndryshimi drastik (FOTO LAJM) Aktori i njohur Julian Deda ka postuar një selfie në Instagram ku duket sikur të jetë një plak pranë të 80-tave. Ai k
Stallone blen statujën me imazhin e tij prej 400 mijë dollarësh! Silvester Stallone mesa duket theu rekordin e yjeve hollivudianë për blerjen e dhuratës më të shtrenjtë për festat e fun
Fëmijët e Dritan Priftit, imazhi më i pëlqyer nga Dolce & Gabbana (FOTO LAJM) Bukuria e të rinjve shqiptarë duket se sot nuk ka më limite. Disa nga modelet e njohur shqiptarë kanë qenë pjesë e im
Irritohet Enca, fansat keqpërdorin imazhin e saj (FOTO LAJM) Pjesa më e madhe e të famshmëve në të gjithë botën tashmë kanë arritur të krijojnë brand-et me emrin e tyre, por asnjëhe